Перейти до змісту

похоже, Порох кинул Удар


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/20/7029677/


Про співпрацю з УДАРом
"Ми - команда. Ближче вас у мене нікого немає", - повідомив Порошенко присутнім УДАРівцям. Але чого було більше в його словах - бажання подякувати за спільно пройдену кампанію 2014 року чи обрис планів на майбутнє - незрозуміло.
Так, під час зустрічі один з присутніх депутатів від УДАРу нагадав Порошенку негласну обіцянку, що відплатою за зняття Віталія Кличка на користь його кандидатури стане формування влади в пропорції 50 на 50 між президентом та УДАРом. Тому пролунало запитання до Порошенка, чи підтверджує він дану раніше обіцянку.
Президент не порадував УДАРівців - він сказав, що відмовляється від принципу партійних квот, особливо у час військової агресії, а буде призначати на посади виключно професіоналів.
"Якщо у вас є кандидатури, то подавайте їх, вони будуть розглянуті в першочерговому порядку", - пообіцяв Порошенко. Депутати від УДАРу не вгамовувалися і перепитали Порошенка, чи діятиме далі принцип 50 на 50. "Ні", - замість Порошенка відповів Юрій Стець.
Ще одне питання, яке УДАР намагався вирішити протягом зустрічі з Порошенком - це призначення Віталія Кличка головою Київської міської державної адміністрації. Аби накрутити депутатів, Кличко прямо перед походом на Банкову зібрав фракцію - і це було перше засідання за останні три місяці. Востаннє він проводив фракцію у березні місяці, перед тим, як вирішив зняти свою кандидатуру на користь Порошенка.
На поєднанні Кличком посад міського голови та керівника КМДА наполягає керівник групи його радників Ігор Ніконов, який є зараз головною особою в оточенні Кличка, усуваючи на другий план Віталія Ковальчука.
Без поєднання посад, на переконання Ніконова, Кличко позбавлений навіть теоретичних шансів показати за півтора роки прогрес у Києві та поховає себе назавжди. Але якоїсь конкретної обіцянки призначити Кличка на міську адміністрацію депутати не отримали.
Тут же протягом зустрічі з фракцією УДАР Порошенко прозоро натякнув, що хотів би балотуватися на дострокових парламентських виборах окремо від них. Як аргумент він навів закриту соціологію, згідно з якою УДАР і його політична сила (невідомо, як вона називатиметься на виборах - "Солідарність" або блок Порошенка) самостійно набирали би сумарно 40-42%, тоді як спільний список мав близько 36%.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

там же,пОходя

 

Рінат Ахметов, який перебрався до Києва кілька тижнів тому через ризики фізичного знищення. Шукаючи способи повернути контроль над регіоном, він зустрічається у столиці не лише з Порошенком, але і з Медведчуком.

Link to comment
Share on other sites

Я посмотрю на рейтинг Порошенко через 3-4 месяца, кабы там 5% не оказалось. Удар! Крепитесь, Пеця еще вернется!

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

Если бы Ющенко в свое время  "кинул" Тимошенко, то все могло пойти иначе....

И что это за критерий 50:50, когда речь идет не о парламентской коалиции?

 

 

не благородство Ющенка стояло за призначенням Тимошенко у 2005. Просто він кинув Порошенка, якому теж обіцяв, але якого не боявся, і вирішив спалити Тимошенко на посаді, дискредитувавши і похоронивши її назавжди.

надзвичайно патріотично було з його боку, про країну думав

Link to comment
Share on other sites

формування влади в пропорції 50 на 50 між президентом та УДАРом

почему-то мне представляется верным: деньги и власть идут вместе, деньги делают власть, власть деньги, где-то так, а насчет "кинул", то боливар и одного еле тянет. 

Link to comment
Share on other sites

Меморандум с Инуковичем подписал бы не в сентябре а в марте? Может быть вы и правы :D

 

 

Зачем?

Тогда парламент проголосовал бы за ЛЮБУЮ кандидатуру, им поданную, без всяких меморандумов.

И, кстати, я бы (на его м есте) и Петю тогда не предлагала бы на этот пост, Ехануров был бы оптимальным вариантом. имхо.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Удар тоже хитросделанный.

В коалицию пошел, постов в правительстве брать не захотел. А вот в президентской квоте решил поживиться.

А тут бац и встречная тяга...

Link to comment
Share on other sites

40-42 за солідарність

пєтя живе в іншому світі?

парлементскі вибори це не президентські

Это вместе с Ударом.

Но ты будешь смеяться когда Солидарность сама наберет на выборах в Раду 52%.

Олигархи решили серьезно озаботиться своей безопасностью

Link to comment
Share on other sites

40-42 за солідарність

пєтя живе в іншому світі?

парлементскі вибори це не президентські

 это сумма, солидарность и Удар, если пойдут на выборы отдельно.

Но это он гонит, просто на самом деле это будут регионы...

Link to comment
Share on other sites

Зачем?

Тогда парламент проголосовал бы за ЛЮБУЮ кандидатуру, им поданную, без всяких меморандумов.

И, кстати, я бы (на его м есте) и Петю тогда не предлагала бы на этот пост, Ехануров был бы оптимальным вариантом. имхо.

 

 

за кандидатуру проголосував  би, і на тому все. Уряду потрібна більшість у Раді.

По тій конституції йому для призначення і не сильно потрібна була Рада. Він міг призначити в.о. і не заморочуватись.

Link to comment
Share on other sites

за кандидатуру проголосував  би, і на тому все. Уряду потрібна більшість у Раді.

По тій конституції йому для призначення і не сильно потрібна була Рада. Він міг призначити в.о. і не заморочуватись.

 

Ехануров прекрасно работал бы с тем парламентом, имхо, до выборов 2006 года, и многое успел бы сделать и без всяких скандалов.

Link to comment
Share on other sites

Ехануров прекрасно работал бы с тем парламентом, имхо, до выборов 2006 года, и многое успел бы сделать и без всяких скандалов.

не чипав би його хлопцив...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

после того, что ударовцы учудили на выборах киеврады, я бы их и сама кинула,если шо

 

впомнилось,тут кто-то говорил со слов сотрудника пороха: говорит,что хотят слышать, а делает,как считает нужным

пока подтверждается

Link to comment
Share on other sites

Ехануров прекрасно работал бы с тем парламентом, имхо, до выборов 2006 года, и многое успел бы сделать и без всяких скандалов.

 

 

а що Єхануров зробив за рік своєї роботи?

Link to comment
Share on other sites

Это вместе с Ударом.

Но ты будешь смеяться когда Солидарность сама наберет на выборах в Раду 52%.

Олигархи решили серьезно озаботиться своей безопасностью

поясни....яким чином олігархи домалюють пєті 52?фйальсифікат?

я наприклад думаю максимум 20-25...

 

це з адмнсресурсом

Link to comment
Share on other sites

не чипав би його хлопцив...

 

 

Видите ли, Кумпель, я насмотрелась на тех, кого нельзя "чипать" при всех "очильниках", включая саму Тимошенко, поэтому и сделал такой свой вывод.

Ющенко сделал кардинальную ошибку.

Link to comment
Share on other sites

поясни....яким чином олігархи домалюють пєті 52?фйальсифікат?

я наприклад думаю максимум 20-25...

 

це з адмнсресурсом

Вариантов миллион. Например, "Все пропало!! Президенту срочно нужно парламенсткое большинство!!! Этим сэкономится ХХХ миллионов, на которые можно купить ХХ апачей!"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...