Перейти до змісту

Скончался экс-спикер Верховной Рады Иван Плющ


Purgen

Recommended Posts

Звідки у Плюща, який все життя працював на державній службі, гроші для подібної розкоші, він коментувати відмовився. Спочатку він проігнорував запит Української правди надати декларацію про доходи.


Коли автор цих рядків зустрів Плюща в кулуарах Верховної Ради, той категорично відмовився спілкуватися щодо будівництва, яке він, до речі, розгорнув на території, що є державною та фінансується з бюджету.


Цей діалог вартий того, щоб його процитувати повністю.


- Мені казали, що ви знову щось там викидаєте? - звернувся Плющ до журналіста "Української правди".


- Не викидаємо, а запитуємо - за які кошти ви будуєте величезний будинок в "Пуща Водиці"?


- Це моя справа.


- Ви ж народний депутат, державний службовець першого рангу...


- Знаєш, я на своєму віку перебачив...


- Нам просто треба ваш коментар…


- Заспокойся! Заспокойся!


- Це буде ваша приватна дача чи державна?


- Не знаю! Заспокойся! - заявив Плющ і відмовився далі спілкуватися.


Link to comment
Share on other sites

Як і сам Плющ, так і апарат Верховної Ради відмовилися надати декларацію про доходи народного депутата.


Водночас у комплексі відпочинку "Пуща Водиця" також відмовилися надати документи, на підставі яких Плющ розгорнув будівництво маєтку та відповісти на питання, у чиїй власності він залишиться.


Можна лише зробити припущення, що Плющ вкладає кошти не для того, щоб ця дача відійшла державі.


Враховуючи, що цього року Плющу виповниться 70 років, він явно планує залишити новобудову своїй родині. А утримувати цю територію і далі будуть платники податків. Щоправда, яких вже позбавлять пільг під мантри про хронічно дірявий бюджет


Link to comment
Share on other sites

Хоботов! Это мелко!(с)

Банально, Хоботов!!!(с) 

свято ж в тебе, єбанько, з чим тебе і вітаємо :fuck:

Долбоеб, я просто посмотрел картинки в Гугле...

Кто тебе виноват, что ты не способен даже поиском Гугля пользоваться?  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Оставил свой след в Истории Украины в виде камешка.который покатился не в нужную для Украины сторону,когда  " воздержался" при критическом голосовании..В итоге Украина " прикатилась" к нынешнему состоянию..В этом есть несомненная заслуга покойника!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Andriy Shevchenko@ashevch

Із Плющем у нас завжди була взаємна людська симпатія. Кострубатий, простий, навіть карикатурний, він забирає епоху в історії ВР. Земля пухом.

 

ПЫСЫ а уж время расставит и отделит кто и куда.. и то тягостное госование тоже.

все мы неоднозначные.

Link to comment
Share on other sites

Кагбе, лучше не скажешь

 

— Я часто был несправедлив к покойному. Но был ли покойный нравственным человеком? Нет, он не был нравственным человеком. Это был бывший слепой, самозванец и гусекрад. Все свои силы он положил на то, чтобы жить за счёт общества. Но общество не хотело, чтобы он жил за его счет. А вынести этого противоречия во взглядах Михаил Самуэлевич не мог, потому что имел вспыльчивый характер. И поэтому он умер. Всё! ©

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а вот КАК подали эту новость россияне

 

осква. 26 июня. INTERFAX.RU - Скончался украинский политический деятель, бывший председатель Верховной рады и экс-глава СНБО Иван Плющ, под председательством которого Верховный Совет Украины ратифицировал соглашение о ликвидации СССР.

Смотрите оригинал материала на http://www.interfax.ru/world/382723

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...