Перейти до змісту

путин , трансляция


злой

Recommended Posts

 

 


Сподіваюсь то все-таки двійник, бо якщо це Путін, то він в повному неадекваті

У меня тоже возникло подозрение, да и в профиль как-то не так выглядел. Уж больно выступающие надбровные дуги.

Link to comment
Share on other sites

но именно это хуйло было в нормандии

Их ваще то трое. Один живет с Путиной, второй с Кабаевой, а третий холостяк.   Тебе какой больше приглянулся? :)

Link to comment
Share on other sites

 

Читая новость об аресте Саркози вспомнил это легендарное пророческое фото

1908348_767304803291253_7506261061943647

 

Во чуйка у Х..ла. Так медведя подставить

 

Да и у Берлускони проблемы.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ХЪйло старательно демонстрирует озабоченность, и лексически пытается объединиться с Европой против Украины и США (Мы пытались удержать перемирие, и когда я говорю "мы" - это не только я, но и наши партнеры в Европе)

 

Врет много.

Link to comment
Share on other sites

 

Зареєстрував Постанову про притягнення президента РФ Володимира Путіна до кримінальної відповідальності. Досить мовчки спостерігати за тим, як керманич сусідньої держави займається геноцидом українського народу та здійснює окупацію нашої території. Досить пожимати йому руки, вести переговори та посміхатися при зустрічі. Потрібно врешті назвати речі своїми іменами. Він – злочинець, і це має довести Генеральна прокуратура України. Путін давав команду вбивати українців та анексувати українські території. І за це має понести кримінальну відповідальність.

У всіх ця ідея крутилася на язику, але чомусь реалізувати її нікому не вистачило сміливості. Добре, я буду першим. Мені байдуже, що на мене полюють путінські бойовики - я не боюся. Після голосування дізнаємося остаточно, хто у цій зрадницькій Верховній Раді – кремлівські шавки

 

10523224_715695191825038_242493640231577

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...