Перейти до змісту

А якого біса ця .йня у Донецьку робить ?


On_

Recommended Posts

 

я сподіваюсь, що СБУ відомо хто це, чим займається і яку роль грає у всіх подіях, починаючи з березня ?

цю лису суку треба давити і з'ясувати яким чином воно потрапило на територію України

Link to comment
Share on other sites

Я до сих пор не понимаю, почему еще в феврале не ввели визовый режим с россией, не смотря на то, что Парубий предлагал еще тогда и можно было предотвратить то, что сейчас на востоке творится!
Link to comment
Share on other sites

Я до сих пор не понимаю, почему еще в феврале не ввели визовый режим с россией, не смотря на то, что Парубий предлагал еще тогда и можно было предотвратить то, что сейчас на востоке творится!

Отговорка была такая. Якобы рашка тогда выдворит 3 млн заробитчан и будет социальный взрыв.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я до сих пор не понимаю, почему еще в феврале не ввели визовый режим с россией, не смотря на то, что Парубий предлагал еще тогда и можно было предотвратить то, что сейчас на востоке творится!

И тогда и сейчас ПРкомуны были и есть консервами России,раз их до сих пор не арестовали в зале Зрады,значит до сего времени они управляют Украиной,а после того позора встречи шоколада с элитой востока прямыми агрессорами и основателями войны мне уже нет веры никому с Ап и Зрады,а молодежь гибнет в окопах за их предательство.

Link to comment
Share on other sites

звичайний неприхований русскій нацист-імперець з "інородців", що як відомо завжди найрадикальніші і дуже активні

 

ще й з великою домішкою червоного лайна в голові

 

до речі, фото отаких діячів, як і всіх ватажків сепаратів, повинні бути на всіх БП, у всіх підрозділах МВС, на вокзалах і автостанціях в касах, в банках і магазинах, на стендах в людних місцях - бо отаке чмо проїде всю Україну і ніхто не впізнає, навіть ті кому по службі положено це робити

 

Народ може годинами їхати автобусом поряд з Бєсом чи Моторолою і не знати хто то такі!

 

Ми ще досі розслаблені і безпечні!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...