Перейти до змісту

когда будут бомбить донецк?


Recommended Posts

Никому не желаю оказаться под обстрелом.

В донецке террористы их нужно выбить

но стрелять нельзя так как донецкие пучат Глаза.

итак может оставить там их на всегда?

Link to comment
Share on other sites

стоп. а теперь разбираем по порядку

бомбить или стрелять?

бомбить ВЕСЬ донецк или разнести вхлам блок посты?

бомбить город или засылать контрдиверсионные группы?

Link to comment
Share on other sites

Ніхера не конструктивна ця гілочка.

Навіщо тролити Харків"янину донецьких? Їм і так зараз нелегко.

І в сусідній гілці " АТО Неприємне"  скільки сьогодні повідомлень, аж зуби зводить від злості.

Наших хлопців скільки полягло, а ви тут піпіськами міряєтесь, хто більший патріот.

 

Те, що в Харкові спокійніше, ніж на Донбасі - не заслуга харків"ян, а недоработочка путінських хуйлят.

До речі, вони, думаю, якщо б читали цю гілку - то сказали б "хє-хє" і радісно потирали б ручки.

 

Об"єднуватися треба, щоб ворога мочить, а не дражнити один одного.

 

Після війни подражнитесь.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

если удар будет четко в донога или в сбу - насколько я понимаю у нас есть высокоточные снаряды, то мать их так - вваливайте (хотя откровенно, лучше таки контрдиверсионные группы)

но если встает вопрос "бомбить донецк" (без разбора) - надо быть реалистом - я не знаю как потом выходить из этой патовой ситуации

Link to comment
Share on other sites

а вообще - без перекрытой границы все это херня. пока граница открыта - толка от бомбежек не будет

да пока дурь из луганды не выбьют и  перекрытая граница не поможет.

Link to comment
Share on other sites

Допис в тему:

 

В мене повертається віра в людство.

Є в мене один дружбан, за всіма ознаками ватнік, за походженням росіянин, алкаш, совок, скажімо так не фанат всього українського. От тільки знайшов він собі жінку, а вона в Київ їздила працювати і десь рік тому забрала його, щоб він незбухався.

Так от ще до майдана, він мені розповідав про "проклятих бандер" з якими йому доводилось працювати в одній бригаді. Коли почався майдан, то слухати його мені стало важко і я пропускав його звонки, а потім на його СМС відповів "Як будеш на Майдані, то набери мене" і він зник. Ну це щоб ви розуміли про кого йдеться.

І от він мене набрав, приїхав в Луганськ, подивився на це шизофренічне місто, поспілкувався із тими кого вважав друзями і каже, що такі масштаби дебілізма навіть уявити собі не міг, люди воюють не зрозумило з ким і не зрозуміло за що, не просто воюють, а вмирають та руйнують місто. Каже, що ті хто розповідає про страшну нацгвардію так само знають десятки історій свавілля "нашихрєбят", от тільки про НГ ширяться чутки, а "роботу" сепарів люди бачать на власні очі.

Півгодини мені розповідав про віджаті автівки, про шприци на блок постах, про те що після 20-ї на вулицях пусто і страшно, про профілактичні і вибіркові обшуки автівок із підрізанням та піздюлінами господарю. Одним словом жах. І не розуміє, чому люди бояться наших військових.

От така історія про звичайну луганську людину.

https://www.facebook.com/hvedir?fref=nf

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...