Перейти до змісту

От скажіть мені, це так має працювати міністр...


Газда

Recommended Posts

... МВС, та ще й під час війни? 
 
http://s11.postimg.org/rm9zq015f/2014_07_13_194233.jpg
 
 
Може пора його перевести на гонорарну оплату, як якогось публіциста-фрілансера?
Нахера країна платить йому міністерську зарплату за його поїздки "по місцях бойової слави"? Невже у МВС усі проблеми вже вирішені? А якщо його заступники так добре без нього обходяться, то може слід посаду міністра взагалі скоротити. 
 
Оце вже міністр так міністр. Слів немає, одні виражєнiя...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=668375163252593

 

:bluet:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Верни Луценко на МВД,кто запрещает.

Хоть один в зоне АТО ходит,а не в Славянске под скопом госохраны и армии выступает.

Давайте Тягнибока министром поставим,легче станет?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  Газда

 

всё правильно он сказал....в чём он не прав?

 

я критически отношусь к авакову......

 

но пойди в зону ато и скажи это любому нац.гвардейцу............он тебе ипало за него разобьёт.....

 

как бы смешно это не звучало.....

 

но нац.гвардия среди всех наших в зоне ато снабжаются продуктами....обмундированием....и вооружением.

 

по сравнению с погранцами и мо...как небо и земля

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

плять.

министр сидит в кабинете - "ты че скотина сидишь, на передовую"

министр на месте боев - "ты чё скотина пиаришься, в кабинет работать!"

 

Нічого не мав би проти його роботи не в Києві, а в Ізюмі, чи ще десь, у штабі АТО. Якби він хоч щось у цьому розумів та міг би принести хоч якусь користь. Але користі від нього немає ані в Києві ані в Ізюмі. Він це добре розуміє, саме тому й "обходит воронки, сторонится неразорвавшихся мин" та строчить дурню у твіттері. 

 

Що до авторитету у НГ. Якщо час вiд часу, привозити солдатам гуманітарку, котру зібрали люди, та робити вигляд, що це особисто від авакова, то якийсь авторитет таки буде.

 

ПиСи. Що з вбивцями Сашка Білого? Для них аваков теж дуже великий авторитет, нє?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

я критически отношусь к авакову......

 

но пойди в зону ато и скажи это любому нац.гвардейцу............он тебе ипало за него разобьёт.....

 

как бы смешно это не звучало.....

так. Аваков набирає потрохи вагу.

Link to comment
Share on other sites

Нічого не мав би проти його роботи не в Києві, а в Ізюмі, чи ще десь, у штабі АТО. Якби він хоч щось у цьому розумів та міг би принести хоч якусь користь. Але користі від нього немає ані в Києві ані в Ізюмі. Він це добре розуміє, саме тому й "обходит воронки, сторонится неразорвавшихся мин" та строчить дурню у твіттері. 

 

Що до авторитету у НГ. Якщо час вiд часу, привозити солдатам гуманітарку, котру зібрали люди, та робити вигляд, що це особисто від авакова, то якийсь авторитет таки буде.

 

ПиСи. Що з вбивцями Сашка Білого? Для них аваков теж дуже великий авторитет, нє?

Вот такие темы и вбросы и называються-информационная война против правительства.

Змінено користувачем Бодя
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

чіткий вердикт уже винесене радою експертів: толку від Авакова ніякого... от якби саша бєлий...

 

З Сашка Білого у зоні АТО було б толку набагато більше ніж від нікчеми авакова, ви ж хоч з цим сперечатися не будете? 
 
А міністром потрібно призначити когось з тих горлівських полковників, що довели справою свій патріотизм. 
 
ПиСи. Навіщо аваков за добу до початку лютневої бійні на Майдані зніс барикади на Грушевського та поставив посеред дороги якісь клоунські ворота?
 
Немає відповіді й досi.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А за мусорських снайперiв з Майдану теж ніхто не відповість?

Папірці попалили, беркут відпустили, тай питання закрите? Міністру більше робити немає чого?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я думаю, що якби міністром був Сашко Білий, то Гіркін був би уже в Києві, бо така фігура викликала б протест навіть у 90% майданівців, не кажучи про інших, хто зараз воює за Україну. 

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

после убийства Музычка, мне Аваков, мягко говоря, несимпатичен

но здесь и в следующем своем посте (про Майдан) он открыто называет вещи своими именами и это импонирует 


я думаю, що якби міністром був Сашко Білий, то Гіркін був би уже в Києві, бо така фігура викликала б протест навіть у 90% майданівців, не кажучи про інших, хто зараз воює за Україну. 

 

бред.

Link to comment
Share on other sites

Коли якщо раптом ми взнаємо хто що робив і навіщо ... Краще не треба, для психіки. Щодо Сашко Білого, то він на міністра не посягав, проте був брутально вбитий. 

Link to comment
Share on other sites

я думаю, що якби міністром був Сашко Білий, то Гіркін був би уже в Києві, бо така фігура викликала б протест навіть у 90% майданівців, не кажучи про інших, хто зараз воює за Україну. 

 

Йульки-авакiвцi далеко не складали 90% захисників Майдану. Їх лише на сцені було десь 90%. Бо сцену охороняли саме їх найманці. От вони й перемогли. А не якісь там Парасюки, Яроші та Білі. Пашинський переміг. З аваковим на пару.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

бред.

 

а ярош і тягнибок набрали менше за рабіновича

це нє брєд

 

коли по ТБ крутили ролік як Музичко бикував у Рівному, обурювались абсолютно всі мої знайомі, ніхто не висловив схвалення, що от за це і боровся Майдан. Так і має виглядати нова влада.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нічого не мав би проти його роботи не в Києві, а в Ізюмі, чи ще десь, у штабі АТО. Якби він хоч щось у цьому розумів та міг би принести хоч якусь користь. Але користі від нього немає ані в Києві ані в Ізюмі. Він це добре розуміє, саме тому й "обходит воронки, сторонится неразорвавшихся мин" та строчить дурню у твіттері. 

 

Що до авторитету у НГ. Якщо час вiд часу, привозити солдатам гуманітарку, котру зібрали люди, та робити вигляд, що це особисто від авакова, то якийсь авторитет таки буде.

 

ПиСи. Що з вбивцями Сашка Білого? Для них аваков теж дуже великий авторитет, нє?

уверен....сашу белого замочили по указке евдокимова.....а не авакова...

хотя дело тёмное..и ещё будет много чего после войны..там продолжение следует я уверен....

по гуманитарке......

 

повторяю...в последний раз....

аваков...х\з как у него получается и как он выбивает бабло......но всё новое и всё новейшее у нац.гвардии....от бтров до стрелкового оружия.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Чего срачь развели? Большую половину, если не все эти посты в твиттерах/фейсбуках царственных особ пишут нанятые райтеры ))))  Аваков 100500 раз может быть в другом месте уже 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні, не так, міністр має працювати по іншому, от хоч би так: «Представители американской разведки в Киеве занялись расследованием парадоксального на их взгляд факта. За время карательной операции на Юго-Востоке Украины, 5 украинских генералов стали долларовыми миллионерами», - написал Жилин. http://polemika.com.ua/news-149702.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чего срачь развели? Большую половину, если не все эти посты в твиттерах/фейсбуках царственных особ пишут нанятые райтеры ))))  Аваков 100500 раз может быть в другом месте уже 

та то понятно....но он даёт добро что бы напечатали от его имени.

Link to comment
Share on other sites

Чего срачь развели? Большую половину, если не все эти посты в твиттерах/фейсбуках царственных особ пишут нанятые райтеры ))))  Аваков 100500 раз может быть в другом месте уже 

 

 

ну ет навряд. є певний стиль, і навіть опечатки, і навіть помилки граматичні... на 99% переконаний що Аваков пише особисто.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...