Перейти до змісту

В Украине ликвидируют 14 налогов, оставшиеся упростят или вовсе снизят


Goodman

Recommended Posts

 

 


А в наших умовах про чесних ментів - то навіть не смішно.

 

я вас умоляю....если будет муниципальная ментовка....и выборный главный мент того или иного района....то поверь...всё будет....

 

п.с.

з\п ментам само собой разумеется должна соответствовать ....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я вас умоляю....если будет муниципальная ментовка....и выборный главный мент того или иного района....то поверь...всё будет....

 

п.с.

з\п ментам само собой разумеется должна соответствовать ....

та дай Бог.

Але я в це не вірю. Побачимо, що після війни в цьому плані зміниться.

Link to comment
Share on other sites

та дай Бог.

Але я в це не вірю. Побачимо, що після війни в цьому плані зміниться.

для начала надо гавно разогнать в раде...те падлы нихуя незаинтересованы...шоб шото было....

ну и разумеется война должна быть выирана и наконец то закончена.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так не бывает.

Буває. Коли все дуже просто і прозоро. І загальна ставка податків не перевищує розумної межі. Тоді починається економічний бум.

Змінено користувачем PRom
Link to comment
Share on other sites

Буває. Коли все дуже просто і прозоро. І загальна ставка податків не перевищує розумної межі. Тоді починається економічний бум.

Пока существуют планы по штрафам. Пока предпринимателей не защитят от контроллеров-вымогателей, до лампочки эта прозрачность и простота.

Link to comment
Share on other sites

Пока существуют планы по штрафам. Пока предпринимателей не защитят от контроллеров-вымогателей, до лампочки эта прозрачность и простота.

 

Звичайно. При реальних реформах які можуть бути плани по штрафам?

Link to comment
Share on other sites

Звичайно. При реальних реформах які можуть бути плани по штрафам?

Дык официально их якобы нет, но они есть. На самом деле, те планы не так уж и страшны. Печаль, что чиновник, своим автографом, может остановить деятельность предприятия. В цивилизованных странах, для защиты от этого дела, есть суд. У нас это дело не работает. Пока тот суд закончится, бизнес ноги протянет. Только у чиновников, доступна опция - получение нужного решения за час. Предпринимателям, это дело не доступно.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Дык официально их якобы нет, но они есть. На самом деле, те планы не так уж и страшны. Печаль, что чиновник, своим автографом, может остановить деятельность предприятия. В цивилизованных странах, для защиты от этого дела, есть суд. У нас это дело не работает. Пока тот суд закончится, бизнес ноги протянет. Только у чиновников, доступна опция - получение нужного решения за час. Предпринимателям, это дело не доступно.

 

Знову ж таки - це несумісно із реальними реформами. А реальні реформи із тим, що описано у стартпості, нічого спільного не мають.

Link to comment
Share on other sites

Булоб ще непогано щоб систему нарахувань штрафів трохи переглянули...

Бо нараховуються вони за формальним принципом.

Насчитываются они таки по закону. Нужна нормальная судебная защита, от чиновников. В принципе она есть. Засудить чиновников не большая проблема. Только у предпринимателей на это нет времени. Тут и нужны изменения. 

Link to comment
Share on other sites

Насчитываются они таки по закону. Нужна нормальная судебная защита, от чиновников. В принципе она есть. Засудить чиновников не большая проблема. Только у предпринимателей на это нет времени. Тут и нужны изменения. 

Так по закону...

Спочатку нараховують, а потім припис роблять...

В інших країнах - навпаки, спочатку припис, в потім, коли не викононо - штраф.

 

Link to comment
Share on other sites

Так по закону...

Спочатку нараховують, а потім припис роблять...

В інших країнах - навпаки, спочатку припис, в потім, коли не викононо - штраф.

Могут и так и так, зависит к чему приколупались. В принципе без разницы. Хуже когда счета блокируют или лицензии/разрешения. 

Link to comment
Share on other sites

Могут и так и так, зависит к чему приколупались. В принципе без разницы. Хуже когда счета блокируют или лицензии/разрешения. 

І заблокувати будь кого з невеликих та бездахових вони можуть на раз, і все по закону.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Дык официально их якобы нет, но они есть. На самом деле, те планы не так уж и страшны. Печаль, что чиновник, своим автографом, может остановить деятельность предприятия. В цивилизованных странах, для защиты от этого дела, есть суд. У нас это дело не работает. Пока тот суд закончится, бизнес ноги протянет. Только у чиновников, доступна опция - получение нужного решения за час. Предпринимателям, это дело не доступно.

Я щось пропустив? у Держсанепідемслужбі планів на штрафи нема дуже давно. Зупинка об’єкту (любого), навіть занехтуваного колодязя, здійснюється через суд.

Link to comment
Share on other sites

Я щось пропустив? у Держсанепідемслужбі планів на штрафи нема дуже давно. Зупинка об’єкту (любого), навіть занехтуваного колодязя, здійснюється через суд.

На днях екологія нарахувала свої 840 грн.

 

Link to comment
Share on other sites

Так по закону...

Спочатку нараховують, а потім припис роблять...

В інших країнах - навпаки, спочатку припис, в потім, коли не викононо - штраф.

По закону зараз є 2 варіанти:

1. припис - якщо не виконано - протокол про адмінпорушення

2. розпорядження - адмінпротокол + темін на усунення порушень + позапланова перевірка

На днях екологія нарахувала свої 840 грн.

З екологами спілкуюсь не дуже часто, а за яке порушення , коли не секрет?

Link to comment
Share on other sites

По закону зараз є 2 варіанти:

1. припис - якщо не виконано - протокол про адмінпорушення

2. розпорядження - адмінпротокол + темін на усунення порушень + позапланова перевірка

З екологами спілкуюсь не дуже часто, а за яке порушення , коли не секрет?

Не секрет - відсутність договору на утилізацію відходів.

Мова йде про металеву стружку...

 

Правда в якості безкоштовного бонусу, лишили вони припис "на всі випадки життя", з якого я зхробив висновок про те що потрібно зробити: назначити  наказом відповідального (штраф удвічі менший),

обкластися угодами, і викинути всі люмінісцентні та "енергозберігаючі" лампи - вони обійдуться набагато дорожче.

 

ЗІ. Особливо порадував можливий штраф за відсутність плану заходів по утилізації тари, в якій надходять товари постачальників.

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Vad_Sv
Link to comment
Share on other sites

Не секрет - відсутність договору на утилізацію відходів.

Мова йде про металеву стружку...

 

Правда в якості безкоштовного бонусу, лишили вони припис "на всі випадки життя", з якого я зхробив висновок про те що потрібно зробити: назначити  наказом відповідального (штраф удвічі менший),

обкластися угодами, і викинути всі люмінісцентні та "енергозберігаючі" лампи - вони обійдуться набагато дорожче.

Бля  :fp1: , нещодавно були зміни в законодавстві про відходи, у сторону послаблення, зараз спробую знайти. А за стружку - показали б угоду з найближчим пунктом приймання металобрухту

Link to comment
Share on other sites

Бля  :fp1: , нещодавно були зміни в законодавстві про відходи, у сторону послаблення, зараз спробую знайти. А за стружку - показали б угоду з найближчим пунктом приймання металобрухту

Там є сотні підстав для штрафів, просто зійшлися на одному пункті, щоб припис було неважко виконати...

А відповідального за екологію наказом все ж раджу назначити. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Там є сотні підстав для штрафів, просто зійшлися на одному пункті, щоб припис було неважко виконати...

А відповідального за екологію наказом все ж раджу назначити. :)

Почитайте ось це http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1193-18, зокрема про зміни у ЗУ "Про охорону навколишнього природного середовища"

ЗІ: відповідальним за екологію у мене призначено бухгалтера

ЗІ2: це держустанова

Link to comment
Share on other sites

снижение ставок налогов всегда приводит к расширению базы налогообложениея

и потом ЕСВ у нас для наемных работников 67 ставок (по числу классов профессионального риска) - от 36,76% до 49,7%

так что .думаю, поторопились с объявлением про снижение налогов 

Link to comment
Share on other sites

Почитайте ось це http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1193-18, зокрема про зміни у ЗУ "Про охорону навколишнього природного середовища"

ЗІ: відповідальним за екологію у мене призначено бухгалтера

ЗІ2: це держустанова

Дякую.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...