Перейти до змісту

Ветка паники - Кацапстан 1 августа введёт войска в Одесскую область.


Recommended Posts

Бачимо, артобстріли з російської території факт доконаний.

 

РФ категорично це відкидає.

ФОРМАЛЬНО вони нікуди не влізали.

Формально.

 

Формально вони не воюють - і тому не можуть програти війну.

Вони "допомагають братам на громадських засадах" - а Пу ні при чому.

 

Тому поразка буде поразкою громадського суспільства РФ, а не Пу.

 

Він зливає воду, бо спротив виявився сильнішим за очікуваний.

Link to comment
Share on other sites

РФ категорично це відкидає.

ФОРМАЛЬНО вони нікуди не влізали.

Формально.

 

Формально вони не воюють - і тому не можуть програти війну.

Вони "допомагають братам на громадських засадах" - а Пу ні при чому.

 

Тому поразка буде поразкою громадського суспільства РФ, а не Пу.

 

Він зливає воду, бо спротив виявився сильнішим за очікуваний.

 

 

Побачимо, було б добре якщо так. По моїх оцінках для того що Володимир Володимирович задумався про мир серйзно треба вбити 40-50 тисяч російських солдатів.  Так що думаю що спроба ведення "миротворців" таки буде. А вже коли їх розгромлять справа почне розвертатися в сторону мира.

Link to comment
Share on other sites

Слухай, мне думается, если б там какие-то "движухи" были, амеры б уже шум подняли, они со спутников все отслеживают. И тут бы уж точно маякнули.

 

не знаю...

 

с другой стороны - в стратегическом плане амерам выгодно, чтобы вата поглубже завязла... тогда еврогейцы уже не отпетляют от санкций...

Link to comment
Share on other sites

Да просто через такие закиданы срывают туристический сезон в Одессе. Я даже источники знаю.

Степан Андреевич-продавец креветки и сушеной рыбы с пляжа в Лазурном;

Оксана Леонидовна-пекарь пирожков с курагой и персиком с Коблево;

Георгий и его жена Светлана-владельцы мини пансионата в Степановке Приазовского района Запорожской области

От читаєш "стратегів і всьо пропало" і думаєш,а чому ми дивуємся ватникам лугандонії.юколи наші мають такі самі "мозжечки"? Ну яка атака з придністров"я? ЦЕ АНКЛАВ панове.Вузька сосиска.яка прострілюється по всіх напрямках і блокується з усіх сторін(молдавани нам тільки дякую скажуть :D ).Якщо,ЯКЩО, Хуйло і щось зробить(що сумніваюся на 99%) то з материка.Бо армії потрібна БАЗА матеріальрна і РЕЗЕРВИ.які в анклавах по визначенню НЕ МОЖУТЬ бути.......А от сезон напружитти-то за милу душу інформаційно.тут просто само проситься "аленей" поганяти.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

хули того флота? и толку от него в городе?

 

 

Це важке озброєння. Як на мене при любій заварусі залишки флота входять в Дністровський Лиман і хєрачать по ПМР поки вони не прийдуть до тями. Це не РФ, на них ніякий міжнародний імунітет не розповсюджується.  

Link to comment
Share on other sites

не знаю...

 

с другой стороны - в стратегическом плане амерам выгодно, чтобы вата поглубже завязла... тогда еврогейцы уже не отпетляют от санкций...

гадаєш, вони Одесу розглядають як свого часу Черчілль Перл Харбор чи Ковентрі?

я думаю, все ж таки відслідкувати такий рух військ можуть і наші і хоча б якийсь підрозділ все ж таки перекинути. До того ж вата зав'язне саме коли їй стануть опиратися, а для цього там тнреба мати військових

Link to comment
Share on other sites

Американці якраз багато чого підтверджують. Причому активізувалися із звинуваченнями Росії саме в останні дні. Як до речі і Меркель, яка заявила що від Путіна можна очікувати чого завгодно.

 

Я у даному випадку мала на увазі, що вони можуть відстежити рух російських військ (іф ені) у бік Одеси

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

Я у даному випадку мала на увазі, що вони можуть відстежити рух російських військ (іф ені) у бік Одеси

 

З американцями щось дивне. Крок вперед - два кроки назад. Існує явний розрив між позицією Пентагона і Держдепа.

 

Цей придурок Керрі сьогодні знову щось молов язиком про "негайне припинення вогню". У нього це схоже універсальни спосіб ров`язаня всіх питань. В його тупу голову по-моєму просто не влазить що це означа на практиці.

 

Пентагон, наскільки я можу судити, вважає пряме російське вторгненя практично неминучим, але зв`язаний рішеннями політичного керівництва.

Link to comment
Share on other sites

гадаєш, вони Одесу розглядають як свого часу Черчілль Перл Харбор чи Ковентрі?

я думаю, все ж таки відслідкувати такий рух військ можуть і наші і хоча б якийсь підрозділ все ж таки перекинути. До того ж вата зав'язне саме коли їй стануть опиратися, а для цього там тнреба мати військових

 

я не знаю... умом понимаю, что предпосылок для нападения нет, но вот сердце чёта очкует...

Бизнес связан с ПМР - контробас что ли? 

 

контрабанда - это бизнес?

Link to comment
Share on other sites

кста, 1 августа начало первой мировой?

 

волынская резня блеааать!!!!!!!!

сегодня начало первой мировой, акурат 100 годиков

а 1 августа - второй

к царёву ёпт! камаринскую с ним пару плясать.под балалайку.

 

по теме ветки: если хуйло введет войска в одессу, то он стопудово агент обамы - пизда рашке ускорится неимоверно.

хотя она и так неизбежна.

Link to comment
Share on other sites

Эх, коллеги, коллеги.... Что надо Путину чтобы выиграть войну? Да ничего - НИЧЕГО - потому что он ее УЖЕ проиграл. Окончательно и безповоротно. Шансы у него оставались до Боинга. После - кранты. Хотя нет, вру. Путину чтобы выиграть нужно убедить весь мир что Боинг сбила Украина. Увы, это  из разряда фантастики. И никаких войск не будет - Путин редкостная сука - но отнюдь не дурак и не может не понимать что ведение войск лишь увеличит масштабы поражения.Да, для некоторых уточню - Украина свою войну так же - проиграла. Уже. Опять таки - окончательо и безповоротно. Сколько поляжет в днецкой степи ополченцев, сколько - российских наемников, сколько - наших ребят - к итогам это имеет очень отдаленное отношение. Почему? Прочтите на досуге Лиддел-Гарта - неглупый мужик был, знаете ли....

Link to comment
Share on other sites

Треба іпанути по Придністров'ю випереджаючим ударом. Розгромити те кубло нахер

І поділити його з молдаванами 50/50

І буде спокій

розхуярити як сектор Газа

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...