Перейти до змісту

Юля б не здала країну як це зробив Янукович


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


О диды и плюсюков друг дружке наставили :weep:

смотрю для тебя больная тема плюсики и минусики. не ленишся, просматриваешь. ты обделён на плюсики? так напиши, я тебе в каждое сообщение буду ставить. тогда может домбабве своё не будешь чесать

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

смотрю для тебя больная тема плюсики и минусики. не ленишся, просматриваешь. ты обделён на плюсики? 

 

 

у нього пунктік якийсь по дідам... стрьомний якийсь... може маньяк?  

від дрищів всього очікувати можна   :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 Але  ж захотілося  захланній  бабі  до  табуретки  відразу,  а  може  виконувала  путінське  завдання -  змістити  Ющенка.  І  почалося.  

впізнаю сільські арґументи!...сам село....

Ющенко -цяця, Джулія - кака....

хай так і буде.....бінарна картина світу теж несе якусь інформацію...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ющенко - це політичний ублюдок, якого світ ще не бачив, принаймні Україна таких ще точно не бачила.

 

Як в заяложеній цитаті з американських фільмів: "дурак и сволочь, каких мало"

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это что, ветка для намаза протыпсихов "Пры Йули було б гирше"?

Ну медитируйте, вернее дрочите. Хотя вы добились чего хотели - наказали довбасян по полной программе.

Можете себе псису ставить :D

Link to comment
Share on other sites

слово ЖОПА совсем не так сокращается :nose3:

в меморіз

@Абориген,о, так я смотрю ты полудурок всё таки. хоть и уехало с домбабве но как было угандошеным пидаром, так и осталось

абсолютно нормальне абщєніє юльков

так адмі же заказував срач, ето ми пожалуста   :gigi:

так а де главні ключові слова?

 

 

Юля несе найбільшу провину за загибелі людей. При Ющенку вана "злила" Україну Вовкє, робила все, щоб стало гірше. Зараз робить все можливе з її сторони, щоб "злити" Порошенко: деза в СМІ. Вана вміє все робити не своїми руками. Народ показав їй на виборах :snooks:  і нехай так буде.

  • Upvote 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ющенко - це політичний ублюдок, якого світ ще не бачив, принаймні Україна таких ще точно не бачила.

 

Як в заяложеній цитаті з американських фільмів: "дурак и сволочь, каких мало"

Путін  з  вами  повністю  згоден.  Нема  чого  українцям  мати  президента - українця.  Вовка  не  сагласен.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лесиця,Фома виступив таким собі лікарем зі шкірдиспансера.Щоби перевірити,що гонорея вилікував,він робить укол-провокацію...

о! видно опытного пациетна шкирдыспансэра!! :fp1:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Змінено користувачем asmodey
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:K Я знаю це з практики своїх друзів...Я їх постійно водив до знакомого лікаря з тріпдиспансера.В мене друг встиг,одного разу заразити жінку і своїх двох подруг...

Link to comment
Share on other sites

:K Я знаю це з практики своїх друзів...Я їх постійно водив до знакомого лікаря з тріпдиспансера.В мене друг встиг,одного разу заразити жінку і своїх двох подруг...

твою жинку? хорошие у тебя друзья.. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

:-X-

ура, товарещи!

 

Я так само,пожартував.Ти напевно не зрозуміла,Лисичка...Ти хіба не слідкуєш за моїми дописами?В мене тонкий англіцький гумор... B-)

ах, как смешно! и пост минуснул! надо же, кокой юморной шалун!  :fp1: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...