Перейти до змісту

Дрыщи, агов срать кирпичами


Recommended Posts

Самое забавное в том, что наши проницательные интеллектуалы-журнализды доперли до этого распоряжения только когда его отменил плохой-поганый Порох. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кстатє, указ цей був абсолютно не секретний і друг Мустафи Лещенко про нього писав іще років 5 тому.

 

а про роль Дрища у крадіжці Межигіря забули уже?  він же там напряму заляпався, навіть документи підписував у день народження Януковича, щоб на подарунок не тратитись

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

пля!!!!! гда бордерлендер????!!! в каждому допыси употребляется слово "дрыщ" и шановного вихтор андрийовыча называют паскудой и угрожают судить!!!! геволт!  :consul:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

пля!!!!! гда бордерлендер????!!! в каждому допыси употребляется слово "дрыщ" и шановного вихтор андрийовыча называют паскудой и угрожают судить!!!! геволт!  :consul:

 

 

уже все помітив    :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Які ви дрібні!

Вам шо, машынку для Литвина жалко??

 

Вы б еще повозмущались за какие заслуги ему самому Янукович дачку подарил в пожиттеве користування.

 

Он между прочим не просил, наоборот говорил шо бомжевать готов если будет на то чугуниева воля..

 

http://www.pravda.com.ua/articles/2010/03/31/4902489/

Умови, надані Ющенку платниками податків, так сподобалися екс-президенту, що на останній прес-конференції він навіть забув про існування власних приватних маєтків та заявив - якщо йому не подарують дачу, доведеться бомжувати.

 

"Я знаю, що за статусом державним посадовцям певного рівня відповідно до закону належить таке право. Як розпорядиться майбутній президент по відношенню до мене - це запитання до нього. Скажуть "на вокзалі" - буду на вокзалі, скажуть "по закону, є таке рішення" - я його прийму...", - сказав він.

Link to comment
Share on other sites

уже все помітив    :lol2:

самое забавное, что ему надо минусовать все - в заголовке над каждым допысом красуется слово дрыщ... упреет болезный.. :lol2:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що, Жулі не дали халяви? Знімає однушку в Бортничах?

жуля ж не дрыщ, у нее хватило совести не крохоборствовать.. :lol2:  а для хазяйновытого паскуды 50% коммуналки - на дороге не валялись.. та и прислуга часнык сапать  - не лишняя..

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що, Жулі не дали халяви? Знімає однушку в Бортничах?

 

Как это не дали? Дали, 7 лет в Качановке, на халяву за казенный счет!

 

А еще шоб разыскать ее газовые мильярды, нанимали какие-то детективные агенства, тож за казенный счет. Так шо от Юльки казне сплошные убытки..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

borderlander шо ж ты бедненький с нычки минусуешь тут всех. вылазь расскажи про миздобула

кубло у него на СУПе, сюда он ходит срать и блюсти честь дрыща от посягательства юльков.. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...