Перейти до змісту

Симпатики ПМ кролика пожалуйте на перепись....


хозяин

Recommended Posts

хозя, ты вроди грамотный пацанчик а так и не понял шо без радикальных шагов никак не выкарапкацо из жопы, другое дело шо кроль нихуя не делает для малого и среднего бизнеса а тока закручивает гайки по социалке, работает по расходной части но забыл совсем про доходную

Link to comment
Share on other sites

хозя, ты вроди грамотный пацанчик а так и не понял шо без радикальных шагов никак не выкарапкацо из жопы, другое дело шо кроль нихуя не делает для малого и среднего бизнеса а тока закручивает гайки по социалке, работает по расходной части но забыл совсем про доходную

 

А какие радикальные шаги? радикальные шаги это резать, а он сука душит!!!!!

Меня пиши. Яценюк, Турчинов, Аваков - толковые люди. Золотых батонов у них не будет и слава богу. Для Украины это уже прогресс.

 

Предпочитают золоту алмазы?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Меня пиши. Яценюк, Турчинов, Аваков - толковые люди. Золотых батонов у них не будет и слава богу. Для Украины это уже прогресс.

 

Дійсно, нафуя ці золоті батони потрібні? Їх же у жодному дипозитарії не приймуть.

Зовсім інша справа злитки... кілограмовi... стіночку у сортирі викласти... Красота!

Link to comment
Share on other sites

 А ви хочете, щоб він вам з таргана якісну страву приготував. Дивує, що униклу дефолту - виглядає на чудо. Але ж чудес не буває - значить хтось же вирулив з тієї ситуації - хто?

Пацанчики свідомо сіють зневіру. 

То ФСБ таке заданіє написало.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

boojum и лісостеп заколебали конкретно.

Правила, пункт "14. Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло."

 

Хтось бачить якийсь конструктив у цьому дописі? Бо може в мене параноя і я даремно бачу в цьому дописувачі бригадника, що намагається зруйнувати конструктивну дискусію на цьому форумі?

Link to comment
Share on other sites

Кролік з історично всім відомими кульбітами не хвилювати не може. Але то фігня у зрівнянні з Петром Олексійовичем: у кінці травня я через нього був просто стурбований, а вже наразі - надзвичайно. Ще трохи, й цензурні епітети скінчаться.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15:04Кабмін пропонує втричі скоротити єдиний соцвнесок
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/

 

Останні новини з УП:

15:31 Яценюк вимагає ліквідувати податкову міліцію

15:30 Яценюк пропонує децентралізацію у податках    

Змінено користувачем boojum
Link to comment
Share on other sites

+1.

Как-то вот не видно других кандидатов на электрический стул кресло премьера.

Потом, в обязательном порядке, вылезут всякие типа Тигибко и будут рассказывать, что блин надо было, реформами заниматься, а не танки заправлять и патроны покупать. Да они даже дожидаться не будут пока война закончится,  выборы то уже вот на носу, чего ждать...

Link to comment
Share on other sites

А шо, без культа личности никак ? 

На кой ляд опрос ? Кролик есть. Других вариантов нет. Остальное предлположения. Но я до сих пор думаю, что страна не стала банкротом благодаря ему и его команде.

А через полгода жопа все таки будет. Это неизбежно. И тут не в Кролике дело.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...