Перейти до змісту

Добровольческие батальоны. А вы как думаете?


Potato

Recommended Posts

Ночь субботы - время не фэбэшное
Можно написать - мало кто прочтет
С нынешними добровольческими батальонами после окончания АТО мы будем иметь такие же (и похлеще) проблемы, как с долгожителями Майдана.
ps я не сказала, что мы с ними не справимся

 

Link to comment
Share on other sites

Влада. Мусора. Спецназ. Є багато варіантів.

Вы себе слабо представляете, что такое 800 добровольцев, прошедших войну. А батальонов - далеко не один.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дик вони зараз і є мусора і спецназ в одному флаконі. іншіх просто немає

Ні, вони не мусора, вони ситуативно під мусорами. І повернутися у Киів ім не дозволять саме мусора. Прориватися батальонпми зі Сходу навряд чи вийде, мусора поставлять заслони під Києвом. Тому, до речі, і розігнали так хутко Майдан - щоб з тилу не заважали мусорам обороняти Киів від добровольців. Я не жартую, я в темі. Все дійсно сумно.

Link to comment
Share on other sites

Для тих, хто настільки глибоко "в темі"  - з киянами разом алкосотню виганяли з Майдану добровольчі батальйони Київ-1 та Київ-2. Також були добровольці з ПС.

Змінено користувачем GSkovoroda
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вы себе слабо представляете, что такое 800 добровольцев, прошедших войну. А батальонов - далеко не один.

І я добре уявляю, і Порох уявляє, він не дурень, хоч і сука. Будуть роззброювати, саджати в тюрми, посилати в котли тощо.

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ні, вони не мусора, вони ситуативно під мусорами. І повернутися у Киів ім не дозволять саме мусора. Прориватися батальонпми зі Сходу навряд чи вийде, мусора поставлять заслони під Києвом. Тому, до речі, і розігнали так хутко Майдан - щоб з тилу не заважали мусорам обороняти Киів від добровольців. Я не жартую, я в темі. Все дійсно сумно.

Вія немає ніяких мусорів боєдієздатних.  

Link to comment
Share on other sites

Вія немає ніяких мусорів боєдієздатних.

Ай, не сміши моі тапки, оно навіть прокуратуру очолив мусор. Буде ввйна ментів проти добровольців, і наші хлопці у прогрпшній позиціі, на жаль :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ай, не сміши моі тапки, оно навіть прокуратуру очолив мусор. Буде ввйна ментів проти добровольців, і наші хлопці у прогрпшній позиціі, на жаль :(

ми ж не про підкилимні розборки розмовляємо. реально є  мусора готові ризикувати життям щоб врятувати місто від добровольців після АТО? 

Link to comment
Share on other sites

ми ж не про підкилимні розборки розмовляємо. реально є мусора готові ризикувати життям щоб врятувати місто від добровольців після АТО?

Мусорам насрати на місто - влни рятують свою мусорську державу і своі,мусорські доходи. І за це,дійсно готові ризикувати життям, бо інакше вони стають ніким і нічим.

Link to comment
Share on other sites

 

 


С нынешними добровольческими батальонами после окончания АТО мы будем иметь такие же (и похлеще) проблемы, как с долгожителями Майдана.

 

Задрали, какие проблемы? Шо они все дружно начали вдруг нести? Бля, противно читать, кацапами воняет.

Одни про грабящие все не своем пути добровольческие батальйоны, другие про то, что власть их  всех скопом расстреляет, или в лагеря отправит, прям как Сталин.

 

Не торопят ли они события? АТО не закончено, Крым не вернули, СБУ, армия и милиция не сформированы, такие как надо с нашим соседушкой, работы у хлопцев завались на много лет.

 

Проблема может быть только одна, если будут льготы - куча толстомордых военных и ментов будут покупать справочки что они участники боевых действий, ну как "чернобыльцев" у нас куча фальшивых. Конечно, менты могут вести "войну" - но я заранее знаю кто победит B-)

 

ИМХО мерзкие, паскудные вбросы, и понятно откуда уши торчат, не мытьем, так катанием...

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Іх знищать так само, як сьогодні Майдан. Під соусом "Чтобі ані с аружієм не пугалі мірних кієвлян".

Вия, я понимаю что ты йобнутая, и готова умереть за Майдан. Но таких единицы, к счастью.

Майдан не цель, а средство. Цель - наша свобода и наша Украина. Реальных патриотов давно

"сняли с майдана в нацгвардию", остались одни клоуны. Местами злобные.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Мусорам насрати на місто - влни рятують свою мусорську державу і своі,мусорські доходи. І за це,дійсно готові ризикувати життям, бо інакше вони стають ніким і нічим.

 

как на Майдане?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І Аваков, і Гелетей, і Філатов - усі з добровольцями працюють. У кожного з посадовців вже навіть є любимчики, Аваков пробиває своїм БТР-4 й буси з кондеями (і пішов на серйозну сварку з ментами-генералами за забезпечення зброєю), Гелетей заманює Айдар бронетехнікою, Коломойський забезпечує солярою та харчуванням. Це навряд чи зробить добровольців повністю лояльними владі, не настільки вони наївні, але добровольці якусь увагу бачать. Нинішню позицію добровольців Семенченко підсумував: "кредит довіри влада ще не вичерпала".

Змінено користувачем GSkovoroda
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

как на Майдане?

Так :) От тільки мусоро-майданівці будуть озброєні до зубів і плясок на Майдані не буде, одразу кинуться робити переворот, щоб поверннути знову абсолютну мусорську владу. До речі, хто саму президент - ім також глибоко насрати.

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Так :) От тільки мусоро-майданівці будуть озброєні до зубів і плясок на Майдані не буде, одразу кинуться робити переворот, щоб поверннути знову абсолютну мусорську владу. До речі, хто саму президент - ім також глибоко насрати.

 

Боже, какой вздор :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Іх знищать так само, як сьогодні Майдан. Під соусом "Чтобі ані с аружієм не пугалі мірних кієвлян".

 Реально усіх знищити буде важко, але спроби будуть. А способів - сотні. Самий ефективний - звести лобами між собою різні "бандитські озброєні угруповання". Це буде, і до цього потрібно бути готовими. Просто поки для одних символ "Україна понад усе", а для тих, хто при владі "Влада понад усе" -  спокійного життя не буде.

Змінено користувачем Jetfigter2015
Link to comment
Share on other sites

Ще раз повторюю - потрібен не переворот, а хороші програми навчання для ветеранів з метою їхньої осмисленої кваліфікованої конструктивної участі у владі та всьому іншому 

 

От це я і буду всіляко просувати

 

Ну й звісно психологічна реабілітація

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...