Перейти до змісту

Гуманитарная помощь


Gorbatii

Recommended Posts

Да прекращайте уже строить догадки и фантазировать!  КОНВОЙ ИДЕТ С ЦЕЛЬЮ ДАТЬ ПОВОД ДЛЯ ВТОРЖЕНИЯ. Естественно, по задумке его должны расстрелять, кто конкретно - неважно, спихнут на наших. Будет вторжение или нет, это уже другой вопрос. И не задавайте глупых вопросов типа :" Почему конвой? Он же может и так вторгнуться?"  Вторгнуться Хуйло может и так, НО! Расстрел конвоя даст возможность ДРУЗЬЯМ ХУЙЛА В ЕВРОПЕ - скрытым и не очень - ЗАКРЫТЬ ГЛАЗА НА ВТОРЖЕНИЕ.   Если подымется вой про "расстрел гуманитарного конвоя", та же Германия, Италия, Франция, Греция, Австрия скорее всего осудят НАС! А если даже не осудят, то получат возможность, не теряя политической морды лица перед СВОИМ электоратом, как говорится, "умыть руки". Вот и вся разгадка, и не нужно больше фантазировать, а то уже пишут некоторые откровенный бред.

да хуйовый какой то повод если честно. или проебали момент.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

да не, просто видимые цели не оправдыват средства.

либо чтото пошло не так либо что наиболее вероятно это многоходовка которую как я вижу мы тут постич не в состоянии. то что непостижимо надо опасаться (боятся уважать и тд ) и если возможно физически просто заибошить. на этом построена вся история человечества. в нашем случае надо ебошить.

 

ціль - не дати нам перемогти. засіб - 300 камазів.

що вас дивує?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

да хуйовый какой то повод если честно. или проебали момент.

Может это только один из готовящихся поводов, мы же не знаем всей глубины замысла.....Ну может еще пару раз обстрелять свои приграничные пункты, да мало ли что можно придумать.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

с целью согласен, средство мне не понятно, поэтому настораживает.

Да ясен петь  - хочет вторгнуться, аж пищит, вот и выдумывает поводы один экзотичней другого, но я уже этим вопросом не парюсь:

 

 

10486462_1498989317013155_74571648280540

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

А от є і таки дві новини:

 

Гуманітарний конвой з майже трьома стами білими КАМАЗами у четвер був ідентифікований біля міста Каменськ-Шахтинський Ростовської області.

 

Про це пише російське видання "Новое время".

 

Це приблизно в 25 км від кордону з Луганською областю України, яка контролюється терористами.

 

Колона білих КАМАЗів, супроводжувана трьома десятками військових машин запарковалася тут до того, як, за словами співробітника МНС РФ, будуть оформлені документи. Він не виключає, що конвой тут стоятиме аж до 17 серпня.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/14/7034842/

 

Бля, сюрреалізм якийсь... Яке ще оформлення документів???

Була ж домовленість і заяви від української але і російської сторони про те що гуманітарний конвой їде в Харківську область, і йог пропустять тільке там і тільки після провірки грузу (про перезагрузку вже навіть не йдеться мова - наші пішли на поступок). В інакшому випадку Україна не дає дозвіл на в'їзд колони.

Link to comment
Share on other sites

нэ дывуе

 

с целью согласен, средство мне не понятно, поэтому настораживает.

 

та все ж просто. вони заходять у міста і стають щитом для терористів. що незрозуміло?

Link to comment
Share on other sites

Конвой стоит до 17 числя, пока то да се, пока заедут, что-то раздадут, затем его обстреляют, устроят дипломатический вой, затем введут войска  для защиты конвоя (если введут).Я думаю что время для вторжения Хуйла 24 августа - 1-е сентября. буду делать ставки.))))

Link to comment
Share on other sites

та все ж просто. вони заходять у міста і стають щитом для терористів. що незрозуміло?

 

Як тут справедливо казали це вторгнення. Сили вторгнення за означенням не можуть бути щитом. І нікого цей трюк не надурить.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Конвой стоит до 17 числя, пока то да се, пока заедут, что-то раздадут, затем его обстреляют, устроят дипломатический вой, затем введут войска  для защиты конвоя (если введут).Я думаю что время для вторжения Хуйла 24 августа - 1-е сентября. буду делать ставки.))))

 

Та біда (для хуйла!) в тому, що вся луГандоська "оборона" до 24 серпня може просто обвалитися. Дуже багато вказує на подібний розвиток подій. 

І що тоді будуть робити білі Камази?

Link to comment
Share on other sites

Як тут справедливо казали це вторгнення. Сили вторгнення за означенням не можуть бути щитом. І нікого цей трюк не надурить.

 

Порох зустрічається в неділю з хуйлом і пані Ріббентроп. будуть обговорювати, як нам краще підставити сраку, щоб не було дуже боляче. конвой тим часом зупинився у Донецьку (Росія). так що це ще поки що не вторгнення.

Link to comment
Share on other sites

Та біда (для хуйла!) в тому, що вся луГандоська "оборона" до 24 серпня може просто обвалитися. Дуже багато вказує на подібний розвиток подій. 

І що тоді будуть робити білі Камази?

Не обвалится......"АТО должно длиться часы", забыли?

 

Порох зустрічається в неділю з хуйлом і пані Ріббентроп. будуть обговорювати, як нам краще підставити сраку, щоб не було дуже боляче. конвой тим часом зупинився у Донецьку (Росія). так що це ще поки що не вторгнення.

Вот именно, может быть "последнее китайское  хуйловское предупреждение". а конвой поедет по итогам встречи

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Да раз уже речь пошла о 17 числе, то там где 17 там и 27, а там глядишь или луганда рассосется или конвой, все это - чисто политические маневры, проверка на прогиб, в том числе и запада. Никто не будет выкладывать результаты разборок, но по факту явно у рашки что-то не заладилось..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Порох зустрічається в неділю з хуйлом і пані Ріббентроп. будуть обговорювати, як нам краще підставити сраку, щоб не було дуже боляче. конвой тим часом зупинився у Донецьку (Росія). так що це ще поки що не вторгнення.

 

Я думаю що мова ітиме про сраку Володимира Володимировича. Ніякого запасу доброї волі у справах з ним у захода не залишилося. Так що на всі зойки про розстріл "гуманітарної допомоги" відповідь буде одна - що вони там робили без згоди українського уряда?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не обвалится......"АТО должно длиться часы", забыли?

 

Але "клієнт созрєл", чого ще не було в червні. Генерали війшли в смак. Рядові навчилися стріляти. Пілоти відлітали весь свій 23 річний ліміт.

Ці масу інерції перемоги зупинить хіба, що прямий наказ на відступ. Але тоді армія (а особливо добровольчі батальйони) можуть піти на Київ.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Да прекращайте уже строить догадки и фантазировать!  КОНВОЙ ИДЕТ С ЦЕЛЬЮ ДАТЬ ПОВОД ДЛЯ ВТОРЖЕНИЯ. 

 

 

Конвой идет с целью не дать укр. армии разгромить лугандонию.

Это - промежуточная цель.  А конвой - средство (а не цель) для достижения этой цели.

 

Причем как всякая гебнявая разводка, это разводка многослойная.

Если повезет - сработает по полной программе, если нет -то хотя бы частично.

 

Первый и самый очевидный слой - это пиар путина как гуманиста, озабоченного тяжелым положением миных жителей.

 

Второй слой - это ввод контингента в очень больших количествах.

Причем именно открыто. Зачем нужно? Затем, чтобы потом иметь стопудовый козырь вмешиваться для защиты своих граждан, привезших гуманитарный груз. Сейчас оно отпирается, мол это добровольцы из РФ. А конвой - это гос. операция. 

 

Третий - это ввоз оружия и еще всяко-разно типа электростанций и т.п.

 

Но даже если там и не будет в ЭТОТ (!) раз оружия

(а могут потом и повторно этот спектакль разыгрывать, если один раз пройдет этот номер),

просматривается более опасная многоходовка:

 это задел на будущее для ввода своих МИРОТВОРЦЕВ. И повторения финта по осетинскому варианту.

Раз приняли гуманитарку, то и рос. миротворцев - тоже принимайте.

Не зря Х-ло запело в Крыму про миролюбивую внешнюю политику РФ.

И именно разыгрывание такого сценария - это та самая ловушка, куда можно запросто угодить, играя с шулером в его игры.

 

И наконец, есть еще экзотические версии по поводу грузовиков.

Вот, смотрите, что писали про дом Януковича в Донецке:

http://news.bigmir.net/ukraine/837349-Terroristy-ohranjajut-dom-Janukovicha-v-Donecke---sovetnik-Avakova

Террористы охраняют дом Януковича в Донецке - советник Авакова

В домах беглого президента может быть КАМАЗ с деньгами и даже золотой унитаз, предполагает Геращенко.

"Как только террористы пытаются ограбить Донецкую фазенду Януковича, их старшие товарищи сразу же высылают группу быстрого реагирования", - написал советник министра внутренних дел Антон Геращенко на своей странице в Facebook.

По его словам, об этом свидетельствуют перехваченные телефонные разговоры сепаратистов. 

 

"Может там в подвалах находится часть из пресловутых 2 миллиардов долларов наличными, якобы вывезенных из Межигорья на двух КАМАЗах в день позорного бегства? Один КАМАЗ Янукович мог забрать с собой, а второй отправить в схрон в Донецке для финансирования сепаратизма и терроризма. 

А, может быть, именно в Донецкой усадьбе находится знаменитый золотой унитаз Януковича, так и не найденный исследователями в Межигорье?" - пишет Геращенко.

 

Так что камазы могут быть нужны не только на ввоз, но на вывоз чего-то важного.

 

не только экзотического золотого унитаза, но и  намародерствованных ценностей и/или   захваченных заложников и/или всяческих досье/документов из СБУ и т.п.

 

Link to comment
Share on other sites

Я думаю що мова ітиме про сраку Володимира Володимировича. Ніякого запасу доброї волі у справах з ним у захода не залишилося. Так що на всі зойки про розстріл "гуманітарної допомоги" відповідь буде одна - що вони там робили без згоди українського уряда?

Мне кажется дело не в жопе Хуйла. Близится осень и зима. Европе нужны гарантии, что несмотря ни на что, у неё будет ГАЗ.

Link to comment
Share on other sites

Якого х*я вони поперлися в Луганську область, без договору/дозволу і не попередивши нікого?
Це ключовий момент, який відкидає деякі версії щодо мети гуманітарної допомоги від росії.
Наприклад якщо це би була дійсно проста гуманітарка для піару (як написав у блозі Сергій Лещенко), то вони б поїхали через харківську область і  погодилися б на перевірку (і можливо перезагрузку) грузу (якщо там дійсно пшениця і т.п.).
Те що конвой поїхав в Луганську область, означає що в грузовиках, окрім гуманітарки, везеться зброя для терористів! Все це "добро" буде передане зразу в руки терористів (а можливо і поповняться їхні ряди "водіями камазів" - в кожному грузовику як мінімум по 2 водія, один з них замаскований солдат) біля кордону,, на тереторії яка контролюється терористами. Потім конвой продовжить свою наступну місію і буде використовуватися для того щоб тягнути час і гальмувати АТО роздаючи гуманітарну допомогу (а це також піар для внутрішнього користування), або ж використається для якоїсь провокації (підрив грузовиків і т.п.).

На мою думку ні в якому разі не треба допустити цей конвой на територію України. В крайньому випадку розбомбити 1-2 грузовика якщо вони попруть на нашу територію без дозволу (а ми має на це повне право).

Змінено користувачем zig
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мне кажется дело не в жопе Хуйла. Близится осень и зима. Европе нужны гарантии, что несмотря ни на что, у неё будет ГАЗ.

 

Європейці суки, але не ідіоти. Не думаю що вони далі будуть гратися з Володимиром Володимировичем у кішки-мишки. Про неприпустимість будь-яких односторонніх рухів його вже не раз попередили.

Link to comment
Share on other sites

Роисcя 24

 

Опубликованы спутниковые снимки движения нашего доблесного гуманитарного конвоя. :weep:

 

10616476_1449113805352000_81883371332098

не файно помальовано, я вам скажу. нашо було отим чорним фломастером по Україні карлякать? :not_i:

:66:

Link to comment
Share on other sites

Та біда (для хуйла!) в тому, що вся луГандоська "оборона" до 24 серпня може просто обвалитися. Дуже багато вказує на подібний розвиток подій. 

І що тоді будуть робити білі Камази?

скажут..хохлы гады...и будут кормить ростовскую область.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Я думаю що мова ітиме про сраку Володимира Володимировича. Ніякого запасу доброї волі у справах з ним у захода не залишилося. Так що на всі зойки про розстріл "гуманітарної допомоги" відповідь буде одна - що вони там робили без згоди українського уряда?

 

дуже добре, щоб було саме так. але побачимо. чує моє серце, що нічого хорошого нам ця зустріч не принесе. 

наші ще вчора були згодні пускати без усіляких перевантажень і заміни персоналу. тільки з якимось там скануванням  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Коротше, на мою думку будь-який односторонній хід Путіна автоматично означа новий раунд санкцій

 

Про це його вже попередили зразу.

 

Що будь які спроби завезти якусь " допомогу" без погодження з Києвом спровокують посилення санкцій.

 

Але поки що він кладе на ці попередження, судячи з усього.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...