Перейти до змісту

Гуманитарная помощь


Gorbatii

Recommended Posts

объясни мне пожалуйста...вот чего юльки визде всыраются за военное положение?? в чём загвоздка?

как по мне война идёт и так и так...но почему юльки уцепились за это военное положение и визде о нём трубят?

И почему сами когда Турчь был царём-не ввели его?(ещё когда Крым был)

Сначала отвечу про Турча. Он, как и.о. не имел право по конституции объявлять ВП.

Теперь почему я считаю необходимо введение ВП.

Война на Донбассе идет, но остальная страна об этом знает по наслышке.

Нет, конечно и финансово помогают и в армию забирают тех кто откупаться не захотел или не смог. Это есть.

Но в целом все остальные живут мирной жизнью, кое кто торгует с врагом, поставляют двигатели на вертолеты из которых рашисты будут убивать украинцев, электричество в Крым (обрубили бы и Хуйло бы посылал генераторы не в Луганск а в Крым) и т.д.

 

И постоянно в ужасе ждут что Фашераша нападет на Украину. А армия к этому вторжению не готовится.

Вот и получается что должны будут пропустить эту "гуманитарную помощь", которая по сути дела закончит то непонятное АТО как минимум в Луганде. Иначе будет война а мы не готовы.

Не готовы сейчас, не будут готовы через пол года. А готовиться нужно было начинать два месяца назад, сразу после инаугурации Пороха.

Но он из "партии мира", так что встречайте агрессора хлибом-солью :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це так пояснюють поросюки.

И кацапы. Тот дятел кацап, конечно он будет против реальной подготовки Украины к войне с Фашерашей.

Хуйлу и кацапам нужна слабая Украина, которая будет бояться остановить колонны белых грузовичков, вертолетов, и прочей рашистской нечести

Link to comment
Share on other sites

шо всралась...уже?

значит будем воевать...козацького роду нема переводу.

нет, я вообще мало чего боюсь. хотя за такое хамство тебя следовало бы послать на хуй. я просто не понимаю криков про предательство Пороха. Кстати, точно также я не понимаю криков про слитый Крым.

Порох не отдает Луганду, ее забирают силой, потому что сильнее. Остановится ли Хуйло? хз может и остановится. Применят к нему санкции 80-ого уровня.

Змінено користувачем Naitli
Link to comment
Share on other sites

 

 

Володимир Володимирович просто ніяк не хоче зрозуміти що весь запас доброї волі вичерпаний. Раніше йому все зходило з рук.

Link to comment
Share on other sites

Притянуто с суп - может так и есть....

 

ВВХ і Кремль вже обісрались зі своїм "гімняним" конвоєм, для всього світу ситуація виглядає так:

 - Росія збила літак і підтримує терористів
 - Росія  хоче послати під видом гуманітарки невідомо шо?
 - червоний хрест каже ми не знаємо що, але готові доставити за допомогою України
 - Україна каже в принципі нафіг треба, але якщо хочете допомогти давайте, приймемо перегрузимо і під контролем міжнародного червоного хреста доставимо
 - москалі починають істерику, поміняємо номера, 30 т. солі і т.д.
 - наші дотискають, тільки на наших умовах,
 - заяви США та Європи - без дозволу України = вторгнення + нові санкції
 - українці - автомайдан не допустить москальский конвой
 - Україна - конвой розділився, ми готові прийняти
 - США - без дозволу України = задниця для рашки
 - тільки, що "Красный Крест не будет заниматься российской "гуманитаркой", если ее подвезут к контролируемой террористами территории"
 - останнє НАТО: Любой гуманитарный груз, не согласованный с Киевом, будет считаться атакой на суверенитет Украины

конвой ще на території москальщини - чекаємо, хід за хуйлом.

Я ВВАЖАЮ, ЩО УРЯД І НАРОД УКРАЇНИ ВСЕ ЗРОБИЛИ ПРАВИЛЬНО, Я Б СКАЗАВ ІДЕАЛЬНО.

з нами бог і ми переможемо

СЛАВА УКРАЇНІ
 
Link to comment
Share on other sites

Хмм, как то сообщение с СУПа несколько диссонирует с сообщением от Лещенко.

Хотя СУП это спецефицкий "Лексеич фсе правильно делает!" форум, для них любая коричневая субстанция сладкая конхветка :D

Link to comment
Share on other sites

Я одного не розумію - нахера ми повинні допомагати нелюдю, на совісті якого стільки життів наших патріотів, зберегти обличчя.

 

Це якась психология вічних терпіл і пораженців(((

Link to comment
Share on other sites

Bu77ZIFCEAA1U1A.jpg

не складається.

Тоді чому, аби втримати обличчя, Путін не згодився на наші цілком прийнятні умови: разтаможка і перевантаження на наші машини?

Ан ні.

Йому потрібно завести ці машини на теріторію України. отут собака порилася.

яке там нахх.. збереження обличчя?.

хуйовий аналітег з Серожи.

Рівень довіри до хуйла у декого ще непробачно високий.

 

читаємо гарну статейку по цьому конвою і довірі.

 

http://www.pic.com.ua/humanitarna-provokatsiya-kremlya-test-na-zrilist-ukrajinskoji-vlady-dumka-dyplomata.html

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Сьогодні, коли московська влада у повному складі (щоб легше застосовувати санкції, без виключень та скласти списки для Гааги) влаштовує шабаш загарбників в окупованому Криму, коли за національною та релігійною ознакою переслідують кримських татар, громадян України,  коли російські найманці на Донбасі викрадають дітей, вбивають жителів, нищать цивільну інфраструктуру, коли російські терористи збили пасажирський «Боїнг» з безневинними людьми, у тому числі – дітьми…

 

…сьогодні, у цей самий час російські війська обстрілюють зі своєї території Україну, поставляють озброєння усіх типів своїм найманцям-убивцям і… надають Україні «гуманітарну допомогу».

 

Втім,тепер уже остаточно, без жодних сумнівів, ясно – допомога адресувалася саме найманцям, терористам. А маршрути малювалися, перемальовувалися та змінювалися лише про людське око. Зокрема, щоб задурити світ та перевірити реакцію Києва.

 

Так, жорстким, якщо не жорстоким тестом для наших можновладців стала путінська забавка з «гуманітарною допомогою Донбасу». І, на мою думку, тест, своєрідне ЗНО наші очільники не подужали.

 

Не треба напружувати пам’ять, щоб пригадати – якими плутаними, непрозорими, незрозумілими, неузгодженими (свідомо уникаю слова -неправдивими) були їх заяви та коментарі. Аж до коментаря С. Цеголка. Аж у середу, під кінець дня.

 

Не хочу заглиблюватися, неприємно. Хочу наголосити лише на одному. На виборах я голосував за П.Порошенка. І тому не лише як громадянин (і цього було б достатньо),  а й як виборець хочу знати правду. Оперативно, чітко, однозначно. Бо я маю підтримувати владу МОЄЇ держави, а для того маю вірити – ніхто за моєю спиною не виношую планів ВІДТВОРЕННЯ рівня довіри до режиму, який нищить моїх співвітчизників.

- See more at: http://www.pic.com.ua/humanitarna-provokatsiya-kremlya-test-na-zrilist-ukrajinskoji-vlady-dumka-dyplomata.html#sthash.xErQBEj8.4W9kmjws.dpuf
Змінено користувачем эЛКа
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


Российская колонна с "гуманитаркой" исчезла в неизвестном направлении – советник президента



 

300 Белых грузовиков рядом с границей, ПОТЕРЯЛИ?! КАК???  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...