Перейти до змісту

Просто факти


Аліє

Recommended Posts

 

Я хочу нагадати всім про Юлю, і що вона робила при владі, в якій так мало була і так багато зробила. Хочу повідомити як Юля крала. Ну і крадійка же вона : Дійсно пограбування було безпрецедентним.

1. У енергетичній мафії вона відібрала 50 мільярдів гривен

2. У контрабандній мафії біля 40 мільярдів гривен.

3. У донецьких відібрала 514 СЕЗ і це принесло у казну 30 мільярдів

4." Криворіжсталь" відібрала у кланів Януковича-Кучми і це принесло народу 35 мільярдів гривен

5. Вартість Чорноморського шельфу оцінюється в 100 мільярдів доларів, вона у них забрала, але тепер знову повернули собі. От такої...

- Что конкретно сделала Тимошенко, с 1999:

1. Ликвидирована многомиллиардную задолженность перед Газпромом.

2. Решена проблема веерного отключения электричества 1999.

3. Ликвидированы задолженности по пенсиям и зарплатам бюджетников

4. Приватизирована "Криворожсталь" - в 10 раз дороже. И налогов одна "Криворожсталь" платит больше чем все предприятия Ахметова вместе взятые!

6. Ликвидированы спец.экономические зоны - черные дыры для воровства денег.

7. Резко подняты выплаты по рождению ребенка - возросла рождаемость.

8. Начало компенсации вкладов в Сбербанке СССР

9. Значительно упрощена и сделана бесплатной выдача актов на землю для селян.

10. Спасен для нас всех нефтегазоносный шельф от загребущих рук Януковича + Ахметова + Ющенко (а это наша энергетическая независимость на 150 лет).

11. В рамках программы борьбы с кризисом предприятиям Горно Металлургического Комплекса предоставлена субсидия из госбюджета на условиях сохранения рабочих мест и выплаты зарплат.

12. Спасен от разгрома наш авиапром авиазаводы в Харькове и Киеве, которые были ставленниками Януковича доведены до полного банкротства (а на киевском Авианте даже стапеля для сборки самолетов порезали на металлолом). Сейчас на этих заводах запускается в серийное производство новый самолет АН-148 100. И уже есть заказы на их приобретение, что позволит существенно увеличить их производство. Наконец-то выплачены долги по зарплате шахтерам.

 

Link to comment
Share on other sites

Та тут дрыщей ща трясця хватит! 

 

 

У них в мозгах красной линией - Юлька-фарофка.  Она, бессовестная, осмеяла Ющенко перед Путиным. Это хи-хи съедает все, что она сделала.

 

У них - Янукович был лучшим вариантом.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та тут дрыщей ща трясця хватит! 

 

 

У них в мозгах красной линией - Юлька-фарофка.  Она, бессовестная, осмеяла Ющенко перед Путиным. Это хи-хи съедает все, что она сделала.

 

У них - Янукович был лучшим вариантом.

Совершенно точно! И дрыщи и противсихи никак не поймут, что они привели к власти Януковича. И что война и на их совести тоже. Ладно уже, не подумали, не разобрались раньше. Так хоть сейчас сопите тихонько в дырочки. Нет же, опять натворят. Будуть голосовать за кого-попало(читай регионалов и комуняк), но только не за "Батькивщину". В который раз сдавая страну на растерзание.

Змінено користувачем Аліє
Link to comment
Share on other sites

Це нічого що Криворіжсталь продавав уряд Єханурова?

 

 

:lol2:

 

продавав ФДМУ, згідно умов приватизації, виписаних кабміном Тимошенко.

 

а от бабло потім дерибанив дійсно уряд Єханурова.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

продавав ФДМУ, згідно умов приватизації, виписаних кабміном Тимошенко.

 

а от бабло потім дерибанив дійсно уряд Єханурова.

 

 

Ця дура там на приставному стільчику сиділа. Все. Ось так ви і губите будь-яку довіру - наглим піздєжом в надії що у людей коротка пам`ять.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ця дура там на приставному стільчику сиділа. Все. Ось так ви і губите будь-яку довіру - наглим піздєжом в надії що у людей коротка пам`ять.

Погугліть і ви побачите 100% правоту Олдбоя. Вчіться сміливо дивитися правді в очі.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я хочу нагадати всім про Юлю, і що вона робила при владі, в якій так мало була і так багато зробила.

 

спасіба за допис  :tu:  :love:  :weep:


Погугліть і ви побачите 100% правоту Олдбоя. Вчіться сміливо дивитися правді в очі.

 

:66:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Погугліть і ви побачите 100% правоту Олдбоя. Вчіться сміливо дивитися правді в очі.

 

Що насправді Єха був ні причому я всім керувала Юля з глибокої опозиції. Та да.... папір і не таке стерпить. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що насправді Єха був ні причому я всім керувала Юля з глибокої опозиції. Та да.... папір і не таке стерпить. 

Ви читати вмієте?  

 

продавав ФДМУ, згідно умов приватизації, виписаних кабміном Тимошенко.

Link to comment
Share on other sites

Ви читати вмієте?  

 

продавав ФДМУ, згідно умов приватизації, виписаних кабміном Тимошенко.

 

Це наглий і нічим не підтверджений піздьож. Крапка. Як важко і зі скрипом дожимали бабу Валю я добре пам`ятаю. Дожимали саме Єха з Ющем. Доки сраний бублик на цьому піарилася.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вчора до мене додому завітали "опитувачі" - 96 питань,  з яких порядка 50 % заточених під Юлю, видать її штабні справді вивчаюсь суспільну думку про богиню.

Питання були про перспективи проходження Батьківщини в парламент, Юлі на прем"єра, довіри до Батьківщини при умові що вперед поведуть молоді реформатори типу Яценюк, Турчинов і ..... Власенко  :lol2:   і .т.д

Link to comment
Share on other sites

Коротше з усіх цих з дозволу сказати "фактів" менш-більш правда хіба що про підтримку авіапрома. Все решта в кращому випадку напівправда або просто одверта брехня.

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Коротше з усіх цих з дозволу сказати "фактів" менш-більш правда хіба що про підтримку авіапрома. Все решта в кращому випадку напівправда або просто одверта брехня.

Наведіть свої факти, які б заперечили сказане вище.

Link to comment
Share on other sites

Наведіть свої факти, які б заперечили сказане вище.

 

Я навів по КС. Отримав відповідь що рідина яка у вас в очах це насправді Божа роса. Не бачу сенса для подальшої розмови.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вчора до мене додому завітали "опитувачі" - 96 питань,  з яких порядка 50 % заточених під Юлю, видать її штабні справді вивчаюсь суспільну думку про богиню.

Питання були про перспективи проходження Батьківщини в парламент, Юлі на прем"єра, довіри до Батьківщини при умові що вперед поведуть молоді реформатори типу Яценюк, Турчинов і ..... Власенко  :lol2:   і .т.д

Тут немає нічого страшного. А страшне те, що зараз іде повним ходом (!!!) маскування ригів у різних партіях. Дрищі і противсіхи, звісно, за юлькіну партію не проголосують, а проголосують за всякі "Заступи". А тоді, коли вся країна буде знову рєпу чухать і локті кусать (с), вони будуть у кожному пчиху Юлі шукати виправдання жопі, в якій опиниться країна їхньою (дрищів і противсіхів)милістю, просю падону -  дурістю.

Змінено користувачем Аліє
Link to comment
Share on other sites

Я навів по КС. Отримав відповідь що рідина яка у вас в очах це насправді Божа роса. Не бачу сенса для подальшої розмови.

Де ваші факти? Ви як завжди, видаєте висери своїх кремлівських роботодавців за фактаж. Жодного посилання від вас ще не надходило. Слів очєрєдной.

Link to comment
Share on other sites

Угу, треба голосувати за тьотю яка гловною своєю заслугою вважає успішну співпрацю з Газпромом. 

 

 

- Что конкретно сделала Тимошенко, с 1999:

1. Ликвидирована многомиллиардную задолженность перед Газпромом.

 

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Де ваші факти? Ви як завжди, видаєте висери своїх кремлівських роботодавців за фактаж. Жодного посилання від вас ще не надходило. Слів очєрєдной.

 

Не було Єхи і його уряда, в методичках на цьому місці стоїть пробіл .... як ви задовбали своєю простотою. 

Link to comment
Share on other sites

Угу, треба голосувати за тьотю яка гловною своєю заслугою вважає успішну співпрацю з Газпромом. 

 

 

:fp1:

А треба було в борги залізати, щоб і не викрутитись? Гарна у вас логіка. Дрищівська. :bluet:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...