Перейти до змісту

Вата головного мозга


Recommended Posts

Варламов: Что едят нищие украинцы: прогулка по супермаркету в Киеве  :lol2: 

 

Не забываем наблюдать взрывы пуканов в каментах ;)

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не забываем наблюдать взрывы пуканов в каментах ;)

И шо? Наші зрадофіли краще розписують, кацапи недолугі :weep: Від їх завивань про "зубожіння" навіть у мене кров в жилах стигне, а я ж тут живу  :D 

 

ЗІ Якийсь для сільпо бідний асортимент випічки :consul: і яблука по 26 :consul: шото дорого

Link to comment
Share on other sites

Я обычно пролистываю подобные посты в ленте, но тут случайно зацепился за фразу:

Правда, большую войну на Украине мы разжечь не дали, несмотря на все старания наших "партнеров".  © делягин.сру

 

И слегка под-офигел. 
 

ps: прямой линк не даю, ибо нефиг.

Link to comment
Share on other sites

Допригався очкарік!

 

 

 

20_main.jpg

 

Слідчий комітет Росії порушив справу проти екс-міністра оборони України (2006-2007 рр.) Анатолія Гриценка за «заклики до терористичної діяльності» в Росії. Про це повідомляє прес-служба СК РФ.

«Головним слідчим управлінням СК Росії порушено кримінальну справу стосовно Анатолія Гриценка за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності)», - сказано в повідомленні.

У Слідкомі РФ заявили, що 2 липня 2017 року Анатолій Гриценко в телевізійному ефірі каналу «112 Україна» в програмі «Тиждень» нібито публічно виступив із закликом до підриву автомобілів в Москві і Таганрозі.

«Слідчі Головного слідчого управління СК Росії прийшли до висновку, що підтверджується і висновком лінгвістичної експертизи цього відеозапису, що в словах Гриценка є заклики до здійснення терористичної діяльності», - повідомили в СК РФ.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

"Художник" Василий Нестеренко, лауреат премии ФСБ отжал картину у Ильи Репина и намалевал "ихтамнетов" Вагнера в Сирии.

 

DQZj6u7UIAIrgxK.jpg

 

DQZk3SdVoAA0p98.jpg

 

DQZk5h2VoAE8Xde.jpg

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...