Перейти до змісту

Красивая ведь, правда? ))


Recommended Posts

От бля ценители собрались...

Взяли бы критики и здесь своими женами померялись...

Марина конечно не идеальная красавица, но у нее есть шарм и какой то внутренний аристократизм, порода т.е. ...

Link to comment
Share on other sites

глядя на ее носик, хочется узнать, какая у нее девичья фамилия.. B-)

Навіть  якщо у  неї  є  якесь  єврейське  коріння,  то  ніс  зовсім  не  єврейський.  Можете  порівнювати  з  Жужиним,  бо  Юлька,  здається,  свій  підправила. 

Link to comment
Share on other sites

Батько — Переведенцев Анатолій Михайлович (нар. 13.03.1933), — заступник міністра охорони здоров'я УРСР, Радник Посла СРСР в Монголії (1985-1988).

Мати — Переведенцева Людмила Миколаївна (нар. 18.02.1936), — працювала на заводі «Арсенал».

А  звідки  ці  Переведенцевы ?  Глибше  нічого  нема?  Бо  у  Марини  зовсім  не  російська  зовнішність.  Якась  грецько-італійська.

Link to comment
Share on other sites

глядя на ее носик, хочется узнать, какая у нее девичья фамилия.. B-)

 

 

Переведенцева.

Это Вас успокоило? B-)

 

 

У нее глубоко посаженные глаза и поэтому, даже, когда она улыбается, создается впечатление ее холодности. имхо.

Змінено користувачем Elena
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Если есть подозрения на еврейское происхождение, то надо смотреть предков по материнской линии.

Но мне как-то не попадались еврейки со светлыми глазами.

 

Зрэшты, прыгожая, як на мой густ.

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

От бля ценители собрались...

Взяли бы критики и здесь своими женами померялись...

Марина конечно не идеальная красавица, но у нее есть шарм и какой то внутренний аристократизм, порода т.е. ...

 

 

как нєхватало вашей прінципіальності во врємя обсуждєнія туфєль, бородавок і всєго остального у нєкоторих політіков   :fp1:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Если есть подозрения на еврейское происхождение, то надо смотреть предков по материнской линии.

Но мне как-то не попадались еврейки со светлыми глазами.

 

Зрэшты, прыгожая, як на мой густ.

Цвет волос и глаз по преимуществу темный, но встречаются и рыжие, и белокурые Е. с серыми и даже голубыми глазами. В Германии 11,2% евреев-детей выказывают тип чистых блондинов с белокурыми волосами и голубыми глазами. Массовые наблюдения Якобса и Спильмана над взрослыми лондонскими Е. (ашкеназим) доказали, что 25% их белокуры и 11% имеют голубые глаза (30% серые). (С) вики

Link to comment
Share on other sites

А я-то думал, и кого она мне напоминает? Хоть убейте, но что-то есть :gigi:

 

http://icdn.lenta.ru/images/0000/0297/000002970166/pic_1359356394.jpg

Оце може найправильніше спостереження. Просто вона неукраїнського типу, частково принаймні. Тому міміка нам незвична.

 

Пам'ятаю колись мені видавався дуже несимптичним один гравець італійської збірної. Думав: ось типовий тупий мафіозо, якому людину вбити - як два пальці об асфальт. А потім з'ясувалося (коментатор розповів), що він практикуючий буддист і відомий своєю доброчинною діяльністю - якісь сиротинці підтримує фінансово.

 

"Зовнішність оманлива" - казали в давнину.

Link to comment
Share on other sites

Ешё и четверых детей родила Пороху :о)

 

 

до речі...

Цвет волос и глаз по преимуществу темный, но встречаются и рыжие, и белокурые Е. с серыми и даже голубыми глазами. В Германии 11,2% евреев-детей выказывают тип чистых блондинов с белокурыми волосами и голубыми глазами. Массовые наблюдения Якобса и Спильмана над взрослыми лондонскими Е. (ашкеназим) доказали, что 25% их белокуры и 11% имеют голубые глаза (30% серые). (С) вики

 

не єврейська у неї фігура

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

щас Вам и про ее шнобель шо-нить расскажут - тут одни шнобелеведы собрались, везде шнобель видят

Ну кагбэ без поиска и побивания жыда не обошелся на моей памяти ни один украинский политический форум.

Link to comment
Share on other sites

несколько хищное на лицо женсчино

хотя конечно лучче предшественниц, шо одной, с диастемой, шо второй, светской алкогольвицы (более предшествующих я тупо не помню)

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

xi-xi

 

Носiк ,це дуже м'яко сказано. Шнобельочок.

бач друже ніс грецький.

бо немає жидівської дупи і жирних ніг.

якби була срака і жирні гомілки як у ювт то тоді була би підозра на еврейсбке походження.

 а так гіпотеза не витримує критики. :D

Link to comment
Share on other sites

Цвет волос и глаз по преимуществу темный, но встречаются и рыжие, и белокурые Е. с серыми и даже голубыми глазами. В Германии 11,2% евреев-детей выказывают тип чистых блондинов с белокурыми волосами и голубыми глазами. Массовые наблюдения Якобса и Спильмана над взрослыми лондонскими Е. (ашкеназим) доказали, что 25% их белокуры и 11% имеют голубые глаза (30% серые). (С) вики

Національні відмінності євреїв

Євреї володіють світлою, часто з веснянками шкірою, опуклими і круглими очима, сірого або карого кольору, у них великий, з опущеним кінчиком носа. Як правило, у євреїв краю ніздрів трохи підняті вгору. Ця національність володіє або темними, або рудим волоссям. Якщо необхідно визначити єврея з чоловічої половини суспільства, то придивіться до його рослинності на обличчі – вона часто по тону відрізняється від тієї, яка на голові. Євреї – невисока нація, тому серед них немає людей високого зросту, а часто і для чоловіків характерний зріст нижче середнього. Фігура у євреїв має непропорційне будова – у них широкий таз і вузькі плечі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...