Перейти до змісту

Гумор: у юзера asmodey 600 з лишком лайків від юзера Панька


outsider

Recommended Posts

Ну і нащо ця безглузда атака на мене? Причому вона до цієї гілки?

Я пояснила. Навіщо чіпати людей? Навіщо ця гілка взагалі? Що вона  дає? Яку корисну для українців інформацію, чи викликає якісь роздуми? коротше, питаю, нафіга цей срач? Закривайте гілку і ну його нах в такий час про таке говорити. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну це фірмовий стиль Каровки, її навіть в Дурці кілька разів юльки надовго банили. Забембує всіх підряд.

Яка Каровка, всоте запитую? Що таке є Каровка? Яке відношення вона має до Аліє? Покажіть мені на ДД Каровку. я її там не знайшла. 

Link to comment
Share on other sites

До речі. нескр

 

и бордель какой-то не активный, а пассивный. как и в жизни..

 и тока рыг по-прежнему хорошо работает, ну синяк старается...

Овоч, ну ти зрозумів.  :weep: 

 

Іди побухай, настраєніє паднімєцца. всьо станєт харашо. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ну що підведемо підсумки. "Гонку озброєнь" безумовно розпочав колега асмодей зі своєю звичкою ліпити мінуси "ворогам" просто за те що вони є. Коли "ворогів" назбиралося достатньо, тобто коли він багатьом цією звичкою набрид пійшла "обратка". Тут і знадобився Панько. Получилося і смішно і повчально. Ось що буває від погоні за штучними цінностями :)

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Вопрос можно решить просто. Ограничить количество минусов и плюсов до 10 в день. Если форумчанин получает -100, у него пропадает право оценивать пост.

Вопрос можно решить еще проще - оставить только кнопку " одобряю" - нравится пост, ставишь плюс. Не нравится - проходишь мимо. Это сразу лишит аутсайдера и его стаю необходимости прыгать по темам и тыкать минусы.

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ну що підведемо підсумки. "Гонку озброєнь" безумовно розпочав колега асмодей зі своєю звичкою ліпити мінуси "ворогам" просто за те що вони є. Коли "ворогів" назбиралося достатньо, тобто коли він багатьом цією звичкою набрид пійшла "обратка". Тут і знадобився Панько. Получилося і смішно і повчально. Ось що буває від погоні за штучними цінностями :)

бэзумовно "коллэга" аутсайдер как всегда соврал, переложивши с больной своей головы на здоровую.. ну то такэ - для дрыщей дело привычное.. :fp1:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще характерна реакція соратників - типова логіка зграї. Як гопники реагують - не важлива суть, важливо, що "своїх бють"

так ты потому и прискакал, что твоих бьют? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

До речі. нескр

 

 

 

Овоч, ну ти зрозумів.  :weep: 

 

Іди побухай, настраєніє паднімєцца. всьо станєт харашо. :lol2:

Это не вы, уважаемый, на ФУПе под ником Дым писали? Очень похожий словарный запас.

Link to comment
Share on other sites

так ты потому и прискакал, что твоих бьют? :nose3:

Ще один приклад з логіки гопнікив - відповіді у стилі "сам дурак".

 

Але я нічого іншого і не чекаю від самозакоханої істоти.

Змінено користувачем GSkovoroda
Link to comment
Share on other sites

.

Фоме.
Объяснительная .
Я давно читаю ФУП, но регистрации там нет. Заходил на СУП, но почитав немного, понял , что там делать нечего из-за засилья таких как аутсайдер и ему подобных. Читаю фупоголик, но пишу редко, так как не хватает времени на постоянное сидение на форуме. Но я заметил тут бригаду, которая перемещаться по всем веткам за некоторыми юзарами и минусует даже нейтральные сообщения. Это аутсайдер, бордерлендер и циник. Вот я и решил их немного потроллить - на каждый минус ставить несколько плюсов тому, за кем особенно гонялась эта троица. Забавно было представить, как они плюются в монитор, видя напрасность своих титанических усилий. Было весело. Представляю сколько доповидей они настрочили. Признаю, что затронул нежное чувство собственного достоинства аутсайдера, ведь карма- это, похоже, единственное чем он может гордиться.

С уважением - панько.

Ну якщо мене "коханець" :fp1:  зачепив.то відповім.Ні заким не бігаю.але якщо приходжу і читаючи ВСЕ,що назбиралося за пару годин (різниця в часі між нами і Україною) бачу юлькашневу ПОСТІЙНУ муйню,то і відповідно реагую.Додаю-якщо у тогож юзера на тійже гілочці є розумні думки-то плюсую.На ФУПі таким схваленням чи остракізмом  в короткій формі була лише можливість відповісти,то тут того не треба,досить + або -.Якщо модерам не подобаєтьбся-цю функцію можна забрати,тоді буде більше постів з смайликом.або коротким-підтримую чи не підтримую.ІВсе на розсуд модерів.........І НІКОЛИ  зациклювався як панько на асмодею :D Так що пан БРЕШЕ,що "бореться" за щастя всіх.600 + одному? Це любов,а не підтримка B-)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

.

 

 

Ну якщо мене "коханець" :fp1: зачепив.то відповім.Ні заким не бігаю.але якщо приходжу і читаючи ВСЕ,що назбиралося за пару годин (різниця в часі між нами і Україною) бачу юлькашневу ПОСТІЙНУ муйню,то і відповідно реагую.Додаю-якщо у тогож юзера на тійже гілочці є розумні думки-то плюсую.На ФУПі таким схваленням чи остракізмом в короткій формі була лише можливість відповісти,то тут того не треба,досить + або -.Якщо модерам не подобаєтьбся-цю функцію можна забрати,тоді буде більше постів з смайликом.або коротким-підтримую чи не підтримую.ІВсе на розсуд модерів.........І НІКОЛИ зациклювався як панько на асмодею :D Так що пан БРЕШЕ,що "бореться" за щастя всіх.600 + одному? Це любов,а не підтримка B-)

Ну собственно, ответ и содержится в вашем посте - ) бачу юлькашневу ПОСТІЙНУ муйню . То есть минусуете постоянно - что я и отметил. Змінено користувачем Панько
Link to comment
Share on other sites

 

Але я нічого іншого і не чекаю від самозакоханої істоти.

 

это ты просто проецируешь свои комплексы на других.. или ты работаешь швейцаром и тема самоуважения для тебя очень личная? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

это ты просто проецируешь свои комплексы на других.. или ты работаешь швейцаром и тема самоуважения для тебя очень личная? :fp1:

Ще один приклад з логіки гопнікив - відповіді у стилі "а в тебе рожа крива".

 

Це анекдотичне створіння можна використовувати як наочний приклад в енциклопедію, чи в посібник для гопників - яка є аргументація у істот, які проживають своє життя на рівні плінтусу

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ще один приклад з логіки гопнікив - відповіді у стилі "а в тебе рожа крива".

 

Це анекдотичне створіння можна використовувати як наочний приклад в енциклопедію, чи в посібник для гопників - яка є аргументація у істот, які проживають своє життя на рівні плінтусу

тебя совсем переклинило  - одно и то же как сломанный патефон проигрываешь... гопники, створиння, истоты.. у тебя завышенная самооценка - как для умного, на удивление скудный лексикон.. у тех же пресловутых гопников и то разнообразней..хотя для дрыщей это скорее норма... если словарь для тебя сложен, попробуй почитать телефонную книгу..

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Це анекдотичне створіння можна використовувати як наочний приклад в енциклопедію, чи в посібник для гопників - яка є аргументація у істот, які проживають своє життя на рівні плінтусу

 

По-моєму він реально не розуміє наскільки він смішний з цим своїм підходом. Наче ж і не дурний хлопець, а звик вважати що зможе надурити і перехитрувати кожного.

Link to comment
Share on other sites

 

Ну собственно, ответ и содержится в вашем посте - ) бачу юлькашневу ПОСТІЙНУ муйню . То есть минусуете постоянно - что я и отметил.

Не проявляйте свою юлькашевську натуру-не обривайте фраз.Я мінусую МУЙНЮ,але якщо у тійже гілці є позитив у ТОГО Ж юзера-плюсую.І не зосереджуюся на ВАШІЙ слабості-асмодею :D .так що не брешіть,що ви робете то саме що ми (по ваших словах).Ми висловлюємо СВОЮ думку.а ви -"обизяйнечаете",та ще і освідчуєтеся в "любові" одному персонажу :fp1:  (я не ревную :D ).

Link to comment
Share on other sites

Не проявляйте свою юлькашевську натуру-не обривайте фраз.Я мінусую МУЙНЮ,але якщо у тійже гілці є позитив у ТОГО Ж юзера-плюсую.І не зосереджуюся на ВАШІЙ слабості-асмодею :D .так що не брешіть,що ви робете то саме що ми (по ваших словах).Ми висловлюємо СВОЮ думку.а ви -"обизяйнечаете",та ще і освідчуєтеся в "любові" одному персонажу :fp1:  (я не ревную :D ).

Не нервничайте. Как раз мыслей- то я в ваших постах и не заметил. А вот за своими противниками вы гоняетесь всей стаей. Как и в этой ветке. Без аутсайдера и бордерлендера вам страшно? Впрочем буду превращать эту бессмысленную дискуссию - закомплексованных зомби переубедить еще никому не удалось, не буду стараться и я.

Link to comment
Share on other sites

По-моєму він реально не розуміє наскільки він смішний з цим своїм підходом. Наче ж і не дурний хлопець, а звик вважати що зможе надурити і перехитрувати кожного.

Власне в цьому і фантастична анекдотичність ситуації - настільки засліпило любов'ю до себе, що він не може навіть зрозуміти, чому ми регочемо, наскільки смішно ці 600 само-лайків виглядають зі сторони

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну що підведемо підсумки. "Гонку озброєнь" безумовно розпочав колега асмодей зі своєю звичкою ліпити мінуси "ворогам" просто за те що вони є. Коли "ворогів" назбиралося достатньо, тобто коли він багатьом цією звичкою набрид пійшла "обратка". Тут і знадобився Панько. Получилося і смішно і повчально. Ось що буває від погоні за штучними цінностями :)

 

Подтверждаю.

Именно так я в конце апреля вступил в свою первую войну рейтингов...

 

Кстати, на Панько не сильно бочку гоните, дитё он ещё...

Знаю одну форумчанку, которая настреляла асмодею 1500-2000 плюсиков как минимум...

 

В общем заметил такую фигню, ещё в апреле, форум тока начал работать - асмодей заходил в ветки про Йулю и всем хуячил минусы, кто плохо о Йуле песал... Естесственно, получал обратку... Через некоторое время в ветке появлялась некая дама и отплюсовывала асмодея...

Заинтересовавшись этим феноменом пробил по поиску посты асмодея и чудо - во всех постах стояли плюсы этой дамы...

 

Опечалился я сильно и в сердцах вынес этой даме рейтинг с 30 с чемто в ноль... Дама конечно начала мстить на следующий день, но к моему удивлению, рейтинг у нее снова был под +30... опустил ей рейтинг до -40 примерно... и шоб вы думали - на следующий день у дамы было +10... Дама прекратила ставить мне минусы, на этом и разошлись...

 

Вот такие вот они, юльки - честные и  справедливые...

Link to comment
Share on other sites

Власне в цьому і фантастична анекдотичність ситуації - настільки засліпило любов'ю до себе, що він не може навіть зрозуміти, чому ми регочемо, наскільки смішно ці 600 само-лайків виглядають зі сторони

дядя, ты в плену собственных иллюзий и это мешает думать.. а может и не это, а отсутствие мозга.. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Подтверждаю.

Именно так я в конце апреля вступил в свою первую войну рейтингов...

 

Кстати, на Панько не сильно бочку гоните, дитё он ещё...

Знаю одну форумчанку, которая настреляла асмодею 1500-2000 плюсиков как минимум...

 

В общем заметил такую фигню, ещё в апреле, форум тока начал работать - асмодей заходил в ветки про Йулю и всем хуячил минусы, кто плохо о Йуле песал... Естесственно, получал обратку... Через некоторое время в ветке появлялась некая дама и отплюсовывала асмодея...

Заинтересовавшись этим феноменом пробил по поиску посты асмодея и чудо - во всех постах стояли плюсы этой дамы...

 

Опечалился я сильно и в сердцах вынес этой даме рейтинг с 30 с чемто в ноль... Дама конечно начала мстить на следующий день, но к моему удивлению, рейтинг у нее снова был под +30... опустил ей рейтинг до -40 примерно... и шоб вы думали - на следующий день у дамы было +10... Дама прекратила ставить мне минусы, на этом и разошлись...

 

Вот такие вот они, юльки - честные и  справедливые...

то есть ты признаешь, что кармодрочер? как кошерно..пойдет фоме, как явка с повинной.. :lol2:  ты не видишь никаких противоречий?

Link to comment
Share on other sites

то есть ты признаешь, что кармодрочер? как кошерно..пойдет фоме, как явка с повинной.. :lol2:  ты не видишь никаких противоречий?

 

нет, не пойду я в кармодрочеры.

 

Тогда в правилах не было запрета на злоупотребление кармой. Запрет гдето через месяц появился.

 

Но вот за ваше бригадное скотство с рейтингами вас говнюков надо было перебанить назавжды... Но так как это было невозможно, я взял на себя грех и немного наказал одну гниду...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...