Перейти до змісту

Таня Чорновол макає Яценюка у лайно


Ukraine

Recommended Posts

Тетяна Чорновол

 

Гієни. Лист Яценюку від людини, яка шкодує, що її не добили в часи Майдану

26 серпня 2014, 18:17

 
 

Підстав ненавидіти життя в мене все більше і більше. :( 

Ось лише одна з них: скориставшись смертю мого чоловіка Мінюст провів через Кабмін законопроект, який у разі його прийняття створить ще один орган, що буде "бомбити" бізнес і поховає боротьбу з корупцією в Україні.

Мова йде законопроект про створення "Національного антикорупційного бюро України". Начебто це той орган, який було обіцяно створити, як інструмент для боротьби з корупцією, коли на Майдані мене було оголошено керівником Антикорупційного Комітету. Начебто це той орган, який мусив розслідувати топ-корупційні справи, в яких задіяні високі можновладці (такі справи, які я розслідувала, як журналіст).

 

далі тут http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/53fca510f02d3/

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

каменти(я все ще сам не дочтитав)

 

Nikolay Yudin _ 26.08.2014 19:06
IP: 178.94.186.---
Таня, на этом жизнь не заканчивается. "Боритесь і поборете...". И с этим дерьмом разберемся.
 
Petr Apple _ 26.08.2014 19:06
IP: 95.133.87.---
пля, мне стыдно, я за этого чумака голосовал, ему бьютовец уступил место на округе, чтобы не прошел лесик довгий
 
Alexey Pokalchuk _ 26.08.2014 19:06
IP: 91.227.181.---
+
 
Stepan Pikhur _ 26.08.2014 19:04
IP: 188.163.79.---
Таню тримайтесь, просто тримайтесь, бо напевне, сьогодні Вам гірше ніж 9 місяців назад. просто тримайтесь
 
paroplav _ 26.08.2014 19:03
IP: 46.119.27.---
Пишите татьяна, пишите. Рубайте головы гидры пока они не начали расти в геометрической прогрессии.
 
Vasyl Kostyrko _ 26.08.2014 19:00
IP: 74.125.18.---
Чому віриться Тані Чорновіл, а не чумакам, рябошапкам, петренкам тощо? Бо у неї реальні досягнення, а у них – лише інтереси. А от про Шабуніна та іншу просунуту молодь – цікаво. Ми думали, що вони інакші. А виявляється, що це у них лише етап такий на шляху до справжніх висот корупції. Жаль Шеремету. Невже це їх він хотів просувати?
 
Pavlo Moskalenko _ 26.08.2014 19:00
IP: 193.200.85.---
Це повний, епічеський ппц!
Не знаю, де Тетяна взяла мужності це написати.
Який сором, панове урядовці від Майдану! Ви геть забули, що ваш шлях у кабінети залитий гарячою кров'ю?
 
Andy Inna Gritsay _ 26.08.2014 18:57
IP: 74.125.178.---
100%
 
Chapaev _ 26.08.2014 18:53
IP: 178.210.43.---
Тетяно! Я вас недооцінював. Але після цього посту я змінив своє відношення. Ви справжня, віддана і чесна. Я вірю вам.
 
Вадим Хабибуллин _ 26.08.2014 18:52
IP: 5.1.18.---
даужжж...
 
sensor+2 _ 26.08.2014 18:49
IP: 74.125.18.---
Танюш, не думай о плохом сейчас, постарайся, тебе надо отдохнуть от всего этого. Мы все тебя любим.
 
Маша Яковенко _ 26.08.2014 18:48
IP: 74.125.18.---
Віталій Глинянчук:
+1
 
Bob Aba _ 26.08.2014 18:47
IP: 217.77.215.---
Тримайся, Тетяна, ми на тебе сподіваємось.
 
Віталій Глинянчук _ 26.08.2014 18:44
IP: 46.200.82.---
Таня, Вам дуже погано, я співчуваю.Але ненавидіти життя – це ненавидіти Бога. Ви сильна жінка, Ви все подалаєте!!!! Ідіть в парламент!!! Один голос Ви вже маєте!!!!
 
Афанасий Прживальський _ 26.08.2014 18:39
IP: 92.112.248.---
Ми привели до влади таку ж банду 8 (
 
Lalana Bogdanova _ 26.08.2014 18:39
IP: 192.162.141.---
Тетяна, ТИ НАМ ПОТРІБНА! Не здавайся – ми з тобою!
 
алекс23 _ 26.08.2014 18:38
IP: 46.98.220.---
Танюша, не сдавайся! Мы в тебя верим.
Link to comment
Share on other sites

Ото Таня розмріялась. Персонажі прорвались до влади щоб нацарювати бабла на декілька поколінь, а вона замість того щоб зручніше прилаштуватись до корита волає про боротьбу з корупцією. На горбі героїв до влади приїзжають покидьки пора б їй це засвоїти.

Link to comment
Share on other sites

а навіщо це їм? :consul:

розвод маданних лохів відбувся...всі вільні

Яценюка не дуже люблю, це якщо м"яко сказати. На СУПі купу мінусів заробив від фанів Яценюка за свої трішки єхидні запитання про його здобутки. Але критику Чорновол навіть читати ліньки. На відміну від Тетянки Яценюк справді ділом займається, Тетяна же свою роботу повністю провалила і зараз починає обгаджувати своїх колишніх соратників. Не цікаво.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яценюка не дуже люблю, це якщо м"яко сказати. На СУПі купу мінусів заробив від фанів Яценюка за свої трішки єхидні запитання про його здобутки. Але критику Чорновол навіть читати ліньки. На відміну від Тетянки Яценюк справді ділом займається, Тетяна же свою роботу повністю провалила і зараз починає обгаджувати своїх колишніх соратників. Не цікаво.

 

 

пішов розворот, темники міняються на очах   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Яценюка не дуже люблю, це якщо м"яко сказати. На СУПі купу мінусів заробив від фанів Яценюка за свої трішки єхидні запитання про його здобутки. Але критику Чорновол навіть читати ліньки. На відміну від Тетянки Яценюк справді ділом займається, Тетяна же свою роботу повністю провалила і зараз починає обгаджувати своїх колишніх соратників. Не цікаво.

 

Знаєш, давай почекаємо чи піде вона в депутати. Якщо піде то можна смливо вважати це просто залпом у виборчому піарі.

Link to comment
Share on other sites

пішов розворот, темники міняються на очах   :lol2:

так, це справді епічне видовище. А ще ж "бєгство" Сєні скоріше за все звичайні побрехеньки, а які маємо МОНУМЕНТАЛЬНІ наслідки в курячих мозоках ботів :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пішов розворот, темники міняються на очах   :lol2:

Яценюка, повторюю, не люблю. Реформ від нього не дочекались, скажімо. Але економіка якимось дивом поки що тримається, важко це заперечувати. І не потрібно.

Link to comment
Share on other sites

В тебе є якісь сумніви, що піде?

 

Великих нема. Я вже пояснював свою точку зору. У неї на руках дитина, яку треба піднімати без чоловіка. Депутатство їй з цієї точки зору було б надзвичайно доречним - багато вільного часу і стабільний дохід. Критикувати її здорово за такий вибір мені не хочеться.

 

А ось чи сприймати її критику за чисту монету я якраз і визначусь на підставі того піде вона на вибори чи ні. Є певний шанс що вона щира.

Link to comment
Share on other sites

Яценюка, повторюю, не люблю. Реформ від нього не дочекались, скажімо. Але економіка якимось дивом поки що тримається, важко це заперечувати. І не потрібно.

 

 

угу, і чому ми цього не чули до розмов про окремий похід на вибори    :fp1:

 

а Аваков уже чи ще в процесі реабілітації?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а шо його макати?

він і так весь у лайні.

результати за 6 місяців його роботи показові.

економіка ледь жевріє, національна валюта летить в круте піке, корупціонери всі на місцях, інвестори обходять країну стороною.

Сеня напрацював і нареформував.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Назва теми не відповідає тексту. Навіть протилежна по суті.

Таня пише, що Яценюк старається .але йому "підсунули" на пдіпис лівий проект. Типу  бояри погані, а цар хороший або принаймі має час схаменутися. Наскільки воно відповідає істині - питання інше, але тональність тексту саме така.

Блін, ви всі текст хоч читали? ))

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Назва теми не відповідає тексту. Навіть протилежна по суті.

Таня пише, що Яценюк старається .але йому "підсунули" на пдіпис лівий проект. Типу  бояри погані, а цар хороший або принаймі має час схаменутися. Наскільки воно відповідає істині - питання інше, але тональність тексту саме така.

Блін, ви всі текст хоч читали? ))

тобто він не при чому? :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Давайте я висловлюсь абстрактно, суто по темі Антикорупційного Бюро.

Скажімо так. Ще весною у ряду експертів (зокрема такого собі Драго Коса) була маса вельми незручних питань щодо моделі антиорупційного бюро, запропонованої Мінюстом. На конференції (в тому самому Мінюсті, вів Рябошапка) прямо в лоб сказали - ви чи дійсно боріться з корупцією, чи не імітуйте роботу.

Взагалі та концепція - в тому вигляді, в якому я її бачив саме тоді - викликала агромадну купу питань. Наприклад, як може боротись з корупцією людина, яка сидить на зарплатні в 2-3к гривень? Ну і так далі...

Link to comment
Share on other sites

Назва теми не відповідає тексту. Навіть протилежна по суті.

Таня пише, що Яценюк старається .але йому "підсунули" на пдіпис лівий проект. Типу  бояри погані, а цар хороший або принаймі має час схаменутися. Наскільки воно відповідає істині - питання інше, але тональність тексту саме така.

Блін, ви всі текст хоч читали? ))

Не читав, каюсь. Але я відразу сказав, що не бачу сенсу в прочитанні.

Link to comment
Share on other sites

Великих нема. Я вже пояснював свою точку зору. У неї на руках дитина, яку треба піднімати без чоловіка. Депутатство їй з цієї точки зору було б надзвичайно доречним - багато вільного часу і стабільний дохід. Критикувати її здорово за такий вибір мені не хочеться.

 

А ось чи сприймати її критику за чисту монету я якраз і визначусь на підставі того піде вона на вибори чи ні. Є певний шанс що вона щира.

В юлькиному списку їй місця недадуть. Пройти по мажоритарці шансів ще менше ніж на минулих виборах. Навіщо ж тоді в одному пості критикувати обох керівників списків(Порох з ударом та Сєня)? Може просто дійсно наболіло і вона насправді така бунтарка і правдошукач саме з тих буйних яких країні так не вистачає?.

Link to comment
Share on other sites

Давайте я висловлюсь абстрактно, суто по темі Антикорупційного Бюро.

Скажімо так. Ще весною у ряду експертів (зокрема такого собі Драго Коса) була маса вельми незручних питань щодо моделі антиорупційного бюро, запропонованої Мінюстом. На конференції (в тому самому Мінюсті, вів Рябошапка) прямо в лоб сказали - ви чи дійсно боріться з корупцією, чи не імітуйте роботу.

Взагалі та концепція - в тому вигляді, в якому я її бачив саме тоді - викликала агромадну купу питань. Наприклад, як може боротись з корупцією людина, яка сидить на зарплатні в 2-3к гривень? Ну і так далі...

 

Ну, з корупцією так само успішно може не боротись людина з з/п 20-30 к грн. :weep:  

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...