Перейти до змісту

Умирает Тимашонка и оказывается у ворот Рая ...


Citizen UA

Recommended Posts

У  кого  що  відібрав?  Мені  дійсно  цікаво.  Не  створюю  собі  ідолів.

 

 

а 2005 уже не памятаєте?

креатура Порошенка у ГПУ, замгенпрокурора Винокуров відкриває справу проти Колеснікова і передає в суд на арешт, а Порошенко дзвонить Колеснікову, співчуває його проблемам і пропонує відписати частину активів і передати йому квоту в списках ПР на вибори, тоді можна буде проблему залагодити

Link to comment
Share on other sites

Плагиат плагиата  :weep: http://ofeliyadd.livejournal.com/72531.html?thread=7124563#t7124563

http://savepic.net/5276183m.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

К Порошенку подходит Сатана и обнимает его одной рукой за толстую шею в знак приветствия. 
- Я не понимаю, - лепечет Петя, - позвольте, вчера здесь было поле для гольфа и клуб, где у нас был ужин с черной икрой и омарами, и вообще, мы вчера здесь так здорово оттянулись… 
А сейчас тут только эта пустыня, заваленная мусором, а мои друзья кажутся последними неудачниками… 
Сатана смотрит на него, улыбается и говорит: 
- Душа моя, вчера у нас была предвыборная кампания. А сегодня ты получил возможность П..жить по-новому… 

Link to comment
Share on other sites

а 2005 уже не памятаєте?

креатура Порошенка у ГПУ, замгенпрокурора Винокуров відкриває справу проти Колеснікова і передає в суд на арешт, а Порошенко дзвонить Колеснікову, співчуває його проблемам і пропонує відписати частину активів і передати йому квоту в списках ПР на вибори, тоді можна буде проблему залагодити

И какгбе невзначай юлькошобла переводит разговор на Пэцю. Ай маладца  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і какбе нєвзначай у штабної шобли свиномордого зразу крутить у гузні коли мова за Петю заходить   :gigi:

 

не пались так, ти ж по легенді ваще не за Петю атрабативаєш, как би ні прі чом вааще   :weep:   а тут таке палєво

Link to comment
Share on other sites

і какбе нєвзначай у штабної шобли свиномордого зразу крутить у гузні коли мова за Петю заходить   :gigi:

 

не пались так, ти ж по легенді ваще не за Петю атрабативаєш, как би ні прі чом вааще   :weep:   а тут таке палєво

Тема СТ кагбе о Тимашонке в Раю, но штабному говнометоу Олдбою то, кагбе, невдомек.

 

Тебе когда жена спокойной ночи говорит, то ты тоже Пэцю с Фирташем всуе в ответ поминаешь?

 

Жена: спокойной ночи, любимый, цьомки, цьомки...

 

Олдбой: а Пэдро с Фирташем, шоб им, сцукко, не заснуть до утра, или, если заснуть, то вечным сном! 

 

После чего, твоя несчастная жена в слезах и ахуе убегает вдаль... Розпука, сум, пэчаль...  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

тема про дурачка, який дрочить на Юлю і дійшов до того, що уже навіть у бородаті анекдоти прізвище Тимошенко вставляє   :lol2:

Ты, дурко, свои вредные привычки другим не приписывай   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

розкажеш це мені, якщо я почну ідіотські гілочки про тимошенко відкривати

 

а поки дарую тобі кладєзь штабного креативу

 

http://bestjoke.org.ua/

 

пшол работать   :gigi:

Однако штабной смерд-говномет дерзкий попался  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

@assume,

 

страшніше, що і нарід такий.

вони роблять кругли оченятка і кажуть -ну і що? ;o

він жеж робочі місця створює і взагалі -няшка, не базарна баба.

і все.

просто все.

нічого не докажеш.

я вже писала на старій площадці фупу -хай у нього на лобі буде написано навіть" я буду януковичем-2", і все одне -народ його буде обирати на преза.

аби не Юля.

 

вони голосували за янука, аби не юля.

вони і досі не бачать своїх помилок в виборі.

вони і досі вважають себе розумниками і носіями правди чи то -істини.

вони , ті самі, що обирали янука, кажуть, що ми -дурні, а вони розумні.

і знову, ці розумні обирають Порошенка.

і знову Україну кидають до прірви. :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@assume,

 

страшніше, що і нарід такий.

вони роблять кругли оченятка і кажуть -ну і що? ;o

він жеж робочі місця створює і взагалі -няшка, не базарна баба.

і все.

просто все.

нічого не докажеш.

я вже писала на старій площадці фупу -хай у нього на лобі буде написано навіть" я буду януковичем-2", і все одне -народ його буде обирати на преза.

аби не Юля.

 

вони голосували за янука, аби не юля.

вони і досі не бачать своїх помилок в виборі.

вони і досі вважають себе розумниками і носіями правди чи то -істини.

вони , ті самі, що обирали янука, кажуть, що ми -дурні, а вони розумні.

і знову, ці розумні обирають Порошенка.

і знову Україну кидають до прірви[b/]. :(

поясніть в чому полягає прірва?

Link to comment
Share on other sites

@Came Tak,

скажіть, як би я могла пояснити в 2010 році, коли нарід обирав януковича, що буде прірва для україни?

хіба я могла сказати про масоване розграбування країни? хіба я могла сказати про виникнення другого Майдану? хіба я могла сказати про сотню (а загалом значно більше) загиблих кращих українців?

І,навіть, говорили про схоже - але ХТО почув чи дослухався???

аби не Юля. це якесь кліничне несприйняття, що межує з хворобою і залежністю.

 

Порох - амбіційний, істеричний, жадібний і значно негідний як людина кандидат.

Україна в кращому випадку опиниться в болоті стагнації і нерозвитку.

Жодного зламу системи не відбудеться.

Ми матимемо теж саме, що мали всі ці років десять -розвинутий олігархизм, грабунок, рекет, відкати, корупцію.

Він навіть шансу нам не пропонує всього цього позбутися.

 

Тимошенко такий шанс пропонує. І це - головне.

Змінено користувачем эЛКа
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ми матимемо теж саме, що мали всі ці років десять -розвинутий олігархизм, грабунок, рекет, відкати, корупцію.

 

Тимошенко такий шанс пропонує. І це - головне.

Святая правда, пропонує!   Ибо во времена премьерства Бублика 2007-2010 все вышеозначенное

зацвело пышным цветом  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA,

не флуді.

все що ти пишешь -це просто пустопорожній флуд.

факти, які тобі дають на її користь, ти просто ігноруєш, не помічаєш, забиваючи гілки своїм безпідставним брудом -флудом-брехнею.

 

ти ведеш себе як бот.

Змінено користувачем эЛКа
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Came Tak,

Порох - амбіційний, істеричний, жадібний і значно негідний як людина кандидат.

Україна в кращому випадку опиниться в болоті стагнації і нерозвитку.

Жодного зламу системи не відбудеться.

Ми матимемо теж саме, що мали всі ці років десять -розвинутий олігархизм, грабунок, рекет, відкати, корупцію.

Він навіть шансу нам не пропонує всього цього позбутися.

 

Тимошенко такий шанс пропонує. І це - головне.

а я навпаки вважаю, що тимошенко такого шансу не пропонує. що до істеричності та амбіційності на мою думку обидва кандидати однакові, відносно жадібності, теж надто спірне питання.

і якщо за порошенка не відбудеться зміни системи тому що він частина системи, хоча це теж ще не факт, то за тимошенко таких змін не відбудеться, тому що вона із за своєї некомпетентності нездатна їх ефективно провести. який варіант для держави гірший хз.

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA,

не флуді.

все що ти пишешь -це просто пустопорожній флуд.

факти, які тобі дають на її користь, ти просто ігноруєш, не помічаєш, забиваючи гілки своїм безпідставним брудом -флудом-брехнею.

 

ти ведеш себе як бот.

И вообще, вы все дрыши ©  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

@Came Tak,

 

які ваші докази?

як вам довести, що ви помиляєтеся, якщо ви не сприймаєте не те що аргументів, ФАКТИ ви вперто ігноруєте.

 

ЮВТ чи й не найефективніший політик України.

 

пару фактів.

 

- Єдиний справжній, принесший до бюджету реальні гроші, аукціон Кріворіжсталі. - його проведення і започаткування цілком особиста заслуга ЮВТ.

 

- Подолання бартеру в енергетиці за часів її віце-прем'єрства. Особисто вона ліквідувала ті схеми.

і ще є дуже багато прикладів і, повторюю -фактів її спроможності, ефективності, професійності.

 

 

Але ви, як зомбі, все це волієте не помічати, не оцінювати чи зводити значимість цих фактів до нікчемності.

 

Я більше не буде дискутувати на предмет Юліної здатності на реформи, бо для мене ЦЕ очевидно і реально, для мене це ясній факт.

Мені шкода втрачати час на докази.

Як казав один мудрагель -я не спорю в двух випадках: коли 100% знаю, що правий, і коли 100% не знаю предмету спору.

Так от я зараз в першій ситуації -мені нецікааво доводити очевидне.

Змінено користувачем эЛКа
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

- Єдиний справжній, принесший до бюджету реальні гроші, аукціон Кріворіжсталі. - його проведення і започаткування цілком особиста заслуга ЮВТ

 

Бгг, с Олдбоем по одной методичке работаете?

Вообще-то, реприватизация Криворожстали это предвыборное обещание Юща.

И состоялось она во время премьерства Пельменя.

Так каким боком сюда Тимашонка?  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA,

вчи матчасть.

вся организація цього аукціону була підготовлена саме ЮВТ.

так, він встиг її звільнити. але навіть на самому аукціоне Юля була присутня як людина, яка відслідковувала своє детіще.

А от Пельмень на пару з Ющем отримані гроші від аукціону кудись просрав.

це теж правда.

а не те, що ви сюди впарюєте.

Ситизен, вам не соромно так відверто брехати чи настільки по-ділетантські розбиратися в питанні?

ну не соромились би на весь форум.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ситизен, вам не соромно так відверто брехати чи настільки по-ділетантські розбиратися в питанні?

ну не соромились би на весь форум.

Шо я брешу, шо реприватизація КС це передвиборча обіцянка Юща?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зато на торги прибыла Юлия Тимошенко. Возле здания Фонда госимущества, которое вчера пикетировали как сторонники приватизации «Криворожстали», так и противники, а также усиленно охраняли правоохранители, экс-премьер появилась за три минуты до начала торгов в сопровождении народного депутата Андрея Шкиля. Как сообщила «ФАКТАМ» пресс-секретарь Фонда госимущества Нина Яворская, Тимошенко сама обратилась в Фонд госимущества с просьбой разрешить ей присутствовать на аукционе. «Торги были открытыми, и у нас нет никаких официальных документов, которые бы запретили Юлии Тимошенко присутствовать на них. К тому же эти торги — это ее детище (аукцион проводился на основе постановления Кабмина, возглавляемого в свое время Тимошенко.  — Авт. ). Она никому не мешала», — рассказала «ФАКТАМ» Нина Яворская. Что касается присутствия соратника Юлии Тимошенко народного депутата Андрея Шкиля, то, по словам Нины Яворской, он имел на это полное право соответственно статусу народного депутата Украины.

 

http://fakty.ua/52588-v-zale-gde-prohodil-aukcion-po-prodazhe-quot-krivorozhstali-quot-yuliya-timoshenko-prisutstvovala-lichno-a-prezident-viktor-yucshenko---za-dveryu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не, юльки это что-то

це дрищі -шота!

нагадати тобі дрищавий Меморандум з синяччом?

який перекрислив Майдан 2004 року.

а бандитам тюрьми? теж була передвиборча обіцянка Юща.

він її втілів в життя?

він з тими бандюками Меморандуми попидписував.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Однако штабной смерд-говномет дерзкий попался  :gigi:

Він не штабний.він від душі.Одного разу йому мамка руку потиснула і з того часу.......все.Запав хлопець .А так як схильний до увірування,то сектант вийшов- хоч куди.Расовий.І нема на то ради ні можливості щось змінити в цьому.мамка на все життя. B-)

Link to comment
Share on other sites

обіцянки юща нічого не варті, бо він як діяч -повне фуфло і імпотент.

а справи робила і здатна робити саме Тимошенко.

Вона здатна робити лише одне-перетворювати все до чого долторкнеться у гівно (такий мідас навиворіт).І тепер сидячи біля розбитого корита презівських надій все одно робить пакості через своїх "соратників" пастора і авакова з компанією.АТО -яскравий приклад тої її "діяльності".Фуфло в реальності.а крику про успіхи-просто зашкалюють.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...