Перейти до змісту

а хто пам'ятає як в міру звали Єгорія з ФУПу?


Соня

Recommended Posts

не Єгор Воробйов випадково? 

 

під Іловайськом пропало 3-є журналістів, один з них Є.В.

так от - це не наш Єгорій?

Єгор Воробйов здається.

 

Найпаскудніше, що юльки нашого форуму досі щодня паскудять його ім"я.

Модератори нажаль не реагують.

  • Upvote 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

это уже довольно давно установили

еще до существования супа

еще на фупе

Параска, питання як до представника Ради Модерів. Невже не можна якось вплинути на Асмодея, щоб перестав знущатись над іменем Єгорія?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Параска, питання як до представника Ради Модерів. Невже не можна якось вплинути на Асмодея, щоб перестав знущатись над іменем Єгорія?

Я не Параска, але юзер RiG відзивається на єгорку і тролить юльків своїм пуканом. Пропоную забанити юзера RiG

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

это уже довольно давно установили

еще до существования супа

еще на фупе

 

ни одного аргумента, что это журналист не видел. Кроме того, что он в 1-ый приход на ФУП тягал материалы "Дорожного контроля". Но я, к примеру, таскаю материалы с УП. Надеюсь никто не заподозрит, что ник "Olegik" - это Алена Притула :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не Параска, але юзер RiG відзивається на єгорку і тролить юльків своїм пуканом. Пропоную забанити юзера RiG

Брехня, юзер RiG постійно повторював, що немає стосунку до ніку Єгорій.

Юлькам вже кілька разів пояснював, що Єгорій воює за Ураїну, наразі невідомо, чи взагалі живий...

Юльку Фомі це ніц не значить :bluet: ?!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Параска, питання як до представника Ради Модерів. Невже не можна якось вплинути на Асмодея, щоб перестав знущатись над іменем Єгорія?

 

ты совсем уже рехнулся? может имя егорка уже в святцы занести? при чем здесь наш егорка и какой-то воробьев, или тем более егорий с супа? пойди предложи на СУП дрэку, банить за святотатство...а заодно надо всем владимирам срочно поменять имя опозоренное хуйлом...у дрыщей совсем ганглий высох..печально.. :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ни одного аргумента, что это журналист не видел. Кроме того, что он в 1-ый приход на ФУП тягал материалы "Дорожного контроля". Но я, к примеру, таскаю материалы с УП. Надеюсь никто не заподозрит, что ник "Olegik" - это Алена Притула :shuffle:

 

татышо? :consul:

Link to comment
Share on other sites

;o  ;o  ;o

 

за мной тока добровольческий батальон полиции боянов

Я помилився? Вибач, для мене Ви авторитет...

Тоді питання, як до авторитету: що Ви думаєте з цього питання?

Link to comment
Share on other sites

@Marser

 

угу. але навіщо йому було признаватись? 

щоб неадеквати ще й домашню адресу вичисляли і темний провулок?

а так - залишили сумніви: а раптом не він?

 

а когда неадекватов такие мелочи останавливали?

Link to comment
Share on other sites

ни одного аргумента, что это журналист не видел. Кроме того, что он в 1-ый приход на ФУП тягал материалы "Дорожного контроля". Но я, к примеру, таскаю материалы с УП. Надеюсь никто не заподозрит, что ник "Olegik" - это Алена Притула :shuffle:

да и посты егория, что на ФУПе, что на СУПе, были довольно туповаты, как на профессионального журналиста..

Link to comment
Share on other sites

ни одного аргумента, что это журналист не видел. Кроме того, что он в 1-ый приход на ФУП тягал материалы "Дорожного контроля". Но я, к примеру, таскаю материалы с УП. Надеюсь никто не заподозрит, что ник "Olegik" - это Алена Притула :shuffle:

сидячи на форумі уп природньо тягати матеріали з уп, тим більше, що такий великий сайт з розголосом.

а от тягати з дорожнього контролю зможе не кожний...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...