Перейти до змісту

а хто пам'ятає як в міру звали Єгорія з ФУПу?


Соня

Recommended Posts

да и посты егория, что на ФУПе, что на СУПе, были довольно туповаты, как на профессионального журналиста..

я на супі не була жодного разу.

а на фупі пам'ятаю. 

1) це не аргумент, бо на форумі людина розважалась, а не писала так, як їй платять.

2) про розум... ну, тут асмодею ти не зовсім авторитет

Link to comment
Share on other sites

сидячи на форумі уп природньо тягати матеріали з уп, тим більше, що такий великий сайт з розголосом.

а от тягати з дорожнього контролю зможе не кожний...

 

а в чем препятствие?

Link to comment
Share on other sites

я на супі не була жодного разу.

а на фупі пам'ятаю. 

1) це не аргумент, бо на форумі людина розважалась, а не писала так, як їй платять.

2) про розум... ну, тут асмодею ти не зовсім авторитет

верю..ты-то у нас авторитет общепризнанный. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

@Marser

 

угу. але навіщо йому було признаватись? 

щоб неадеквати ще й домашню адресу вичисляли і темний провулок?

а так - залишили сумніви: а раптом не він?

 

та установили идентичность.

 

и телефон и где живёт и над невестой поглумились...

 

ЗЫ. Егорка говнюк, но я держу за него кулаки, чтобы у него всё хорошо было, вернулся целый и невредимый...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

за 2 месяца http://ukrpravda.net/index.php?action=profile;u=139 около 7 тыс сообщений. Может этот ник к фуповцу и не имеет отношения...

я ваших розкладів по супу не знаю. єгорія пам'ятаю по фупу і що вирахували, що він є.в. теж на фупі.

так що тут так: фуп-воробйов, суп-воробйов? 

Link to comment
Share on other sites

я ваших розкладів по супу не знаю. єгорія пам'ятаю по фупу і що вирахували, що він є.в. теж на фупі.

так що тут так: фуп-воробйов, суп-воробйов? 

 

ники одинаковые и аномальная работоспособность на форуме. А журналиста ноги кормят. Что касается вычислили и его жалоб на это, то сей момент прошел мимо меня...

Link to comment
Share on other sites

Брехня, юзер RiG постійно повторював, що немає стосунку до ніку Єгорій.

Юлькам вже кілька разів пояснював, що Єгорій воює за Ураїну, наразі невідомо, чи взагалі живий...

Юльку Фомі це ніц не значить :bluet: ?!

Якщо Фома юльок - тоді я дєдушка Чєчєтов.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ники одинаковые и аномальная работоспособность на форуме. А журналиста ноги кормят. Что касается вычислили и его жалоб на это, то сей момент прошел мимо меня...

один і той же нік не доводить що то одна і та ж людина. 

 

а журналіста ноги не кормлять, якщо шо.  бо кормлять репортажника. а того, хто статті-аналітику лабає - кормить срака і інтернет.

Link to comment
Share on other sites

не знаю, який був Єгорій на супі, а на фупі був трохи звихнутим антиюльком і укр. націоналістом. теж більше трольного обряду. 

нічого особливо поганого я за ним не помічала, бо, якщо чесно, читала не часто...

от. 

 

молодий хлопець...ох...

Link to comment
Share on other sites

З пуканом іди в сусідню тему, пліз

 

справедливости ради надо отметить шо "пуканы", "анусы" и "пидарасы" - это тема и слова олдбоя и его шайки, а юзер RiG только их цитирует...

да и я тоже...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

справедливости ради надо отметить шо "пуканы", "анусы" и "пидарасы" - это тема и слова олдбоя и его шайки, а юзер RiG только их цитирует...

да и я тоже...

а не сбрехать ты никак не мог?  это фирменный егорки-рига "прикол'.. он ещи и стульчик демонстрирует.. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...