Перейти до змісту

а хто пам'ятає як в міру звали Єгорія з ФУПу?


Соня

Recommended Posts

Фома : З пуканом іди в сусідню тему, пліз  

 

справедливости ради надо отметить шо "пуканы", "анусы" и "пидарасы" - это тема и слова олдбоя и его шайки, а юзер RiG только их цитирует... да и я тоже...

 

да, вот и свежее подтверждение например от пуканофила олдойоба  :gigi:

 

http://uapolitics.com/topic/11615-butusov-posle-ilovajska-geletej-i-muzhenko-von-i/?p=294436

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

понятно.. тезис - "сам дурак".. что и требовалось доказать..можешь больше не напрягаться.. :lol2:

Жопкин! Кому и что ты доказал? Ослику доктора разве что. Да уж. Аргументация на уровне 1 класса.  :K

Змінено користувачем dmitry_ck
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


OldBoy : 31 Авг 2014 - 23:18 нє, тому що дивлячись на тебе є черговий привід порадіти що я не дрищ  

 

в первый и единственный раз соглашусь с тобой. Такое может быть только кондомным юльком. 

 

или юльковским кондомом  :pleasant:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Один зі зниклих під Іловайськом журналістів потрапив у полон

Понеділок, 01 вересня 2014, 12:42

 
 
 

Версія для друку Коментарі0

 

Журналіста телеканалу "Еспресо tv" Єгора Воробйова, що зник під Іловайськом, захопили у полон.

Про це Радіо Свобода повідомив народний депутат від "Батьківщини", один із засновників телеканалу Микола Княжицький.

Він зазначив, що про затримання колеги повідомили оператор "Еспресо tv" Тарас Чкан і журналіст "Дорожнього контролю" Ростислав Шапошников, які разом із Воробйовим працювали у зоні АТО. Сам Єгор Воробйов на звʼязок не виходив.

При цьому Княжицький зазначив, що Чкан і Шапошников, за словами Княжицького, перебувають окремо від Воробйова і, ймовірно, вже в безпечному місці.

Інших подробиць парламентар не навів, лише додав, що триває робота зі звільнення журналіста.

Раніше повідомлялося, що у селищі Многопілля під Іловайськом зникли два працівники Espreso.TV — журналіст Єгор Воробйов та оператор Максим Чкан, а також керівник проекту "Дорожній контроль" Ростислав Шапошніков.

Link to comment
Share on other sites

это не повод...сейчас юлькам отрываться.

ще раз для тупих: ніхто не встановив, що Єгорій-з-фупу і Єгорій-з-супу - одна і та ж особа. 

 

а Єгор Воробйов, на відміну від діванних воїнів-юльків, на війні, а не в тилу, плять. рота не смій відкривати, роніне. (і взагалі, нік не по рангу)

Link to comment
Share on other sites

Все живы. Были в плену у русских.
Ростик и оператор на свободе. Их передал красный крест.
Егор в плену у русских. Его сняли с машины за полчаса до передачи. Ростик утром звонил.

Link to comment
Share on other sites

ще раз для тупих: ніхто не встановив, що Єгорій-з-фупу і Єгорій-з-супу - одна і та ж особа. 

 

а Єгор Воробйов, на відміну від діванних воїнів-юльків, на війні, а не в тилу, плять. рота не смій відкривати, роніне. (і взагалі, нік не по рангу)

:fool: .... дурепа, на воробьева с легкой подачи фупа/супа повесили форумного Эгория или думаешь фсб эти форумы не мониторит 

Link to comment
Share on other sites

та і дрищам не варто взагалі рот відкривати

та ящ не дрыщь..ты шо забыл?

или у юльков любое слово против них..это как приказ..дрыщииииииииииииииииииииии....идутттттттт :lol2:

Link to comment
Share on other sites

http://espreso.tv/news/2014/09/01/odyn_iz_zhurnalistiv_espresotv_znakhodytsya_v_poloni_u_rosiyskykh_viyskovykh

 

Один із журналістів Еспресо.TV знаходиться в полоні у російських військових
http://espreso.tv/uploads/article/57222/images/im578x383-1977196_721660477878441_157471552_n.jpg
 

Журналіст Еспресо.TV Єгор Воробйов в полоні у російських військових

Про це повідомила його дружина Олена Солодовнікова на своїй сторінці в "Фейсбук", пише Еспресо.TV.

"Перепост! Терміново! Журналіст Єгор Воробйов в полоні у російських військових. Просимо якнайшвидше повідомити умови обміну!", - зазначила вона.

Link to comment
Share on other sites

:fool: .... дурепа, на воробьева с легкой подачи фупа/супа повесили форумного Эгория или думаешь фсб эти форумы не мониторит

 

Эти идиоты даже не понимают какую медвежью услугу они оказывают реальному Егору Воробьеву, идентифицируя его как суповского Егория.

Дебилизм дрищей просто поражает. :(

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Второй пошел. Сейчас эти дебилы еще услужливо соберут все сообщения суповского Егория где он Хуйла чехвостил.

Что бы Егору Воробьеву жизнь медом не показалась в за стенах ФСБ.

Link to comment
Share on other sites

:fool: .... дурепа, на воробьева с легкой подачи фупа/супа повесили форумного Эгория или думаешь фсб эти форумы не мониторит 

1.читати не вмієш? ну, убюток це завжди синонім ідійота.

2. якщо фсб не впізнало Парасюка - то вже на задрипаних форумах і подавно не впізнає. 

3. перекидувати власну підлість це так типово для інфантильного убютка.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Самое печальное то что скорее всего Егор Воробьев не имеет никакого отношения к тому Егорию.

Но из за подлости некоторых допысувачив получит по полной программе за его тексты. :(

 

Как в лужу смотрел.

Интересно как себя чувствует мадам Соня?

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Угу. Это я привязал суповского Егория к попавшему в плен Егору Воробьеву.

Это я ветку об этом открыл, фотографию Егора Воробьева опубликовал, что бы не дай те господи ФСБ не пропустило его как Парасюка.

Это я перекладываю эту подлость на других.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Угу. Это я привязал суповского Егория к попавшему в плен Егору Воробьеву.

Это я ветку об этом открыл, фотографию Егора Воробьева опубликовал, что бы не дай те господи ФСБ не пропустило его как Парасюка.

Это я перекладываю эту подлость на других.

та не скачи - вже і так доказав, що сука. всі вже переконались. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Самое печальное то что скорее всего Егор Воробьев не имеет никакого отношения к тому Егорию.

Но из за подлости некоторых допысувачив получит по полной программе за его тексты. :(

.. абсолютно, странно что некоторым это не доходит

 

пс: не хотел подымать более эту ветку, но ее тащат и тащат на верх .. 

Змінено користувачем ronin
Link to comment
Share on other sites

.. абсолютно, странно что некоторым это не доходит

 

пс: не хотел подымать более эту ветку, но ее тащат и тащат на верх ..

 

Мадам Соня, например, обвиняет Семенченка во всех смертных грехах и сдает Егора Воробьева эфэсбешникам.

Но я не думаю что она сука. Просто дура, которая не понимает что творит.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Редактор програми «Народна прокуратура» на каналі «112 Україна», дружина полоненого журналіста телеканалу «Еспресо TV» Єгора Воробйова Олена Солодовнікова заявляє, що Центр звільнення полонених, у списках якого він числиться, «займатиметься звільненням журналістів в останню чергу». Про це, за словами пані Солодовнікової, керівник Центру Володимир Рубан заявив під час запису програми «Говорить Україна» на каналі «Україна». Цю інформацію вона повідомила «Телекритиці» особисто.

«Я була присутня на записі випуску програми, присвяченого звільненню військовополонених. Але, окрім цього, в студію також запросили мене як дружину полоненого журналіста та сестру полоненого журналіста Дмитра Потєхіна. Ми, як представники двох журналістів, звичайно ж, ставили питання, що робиться для їх звільнення. У відповідь Володимир Рубан повідомив мені, що журналістів з полону будуть звільняти в останню чергу, оскільки вони заробляють гроші на війні. Я, звичайно, запитала, а він, часом, на звільненні полонених не заробляє? На що він промукав щось невиразне», – повідомила Олена Солодовнікова.

...

http://nmpu.org.ua/2014/09/druzhyna-polonenoho-ehora-vorobjova-meni-zayavyly-scho-zhurnalistiv-zvilnyatymut-v-ostannyu-cherhu/

 

ну а Егорка веселится на ФУПе :nose3: 

Link to comment
Share on other sites

Самое печальное то что скорее всего Егор Воробьев не имеет никакого отношения к тому Егорию.

Но из за подлости некоторых допысувачив получит по полной программе за его тексты. :(

 

Как в лужу смотрел.

Интересно как себя чувствует мадам Соня?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Журналіста «Еспресо ТВ» Єгора Воробйова звільнили з полону бойовиків, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За повідомленням, його звільнили в обмін на когось із бойовиків.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26624774.html

Link to comment
Share on other sites

мда, серед дрищачих епікфейлів це був один із найбільш ідіотських

 

спробувати героїзувати суповського єгорку, чупиного коханця, це ж треба до такого додуматись   :66:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...