Перейти до змісту

Для України тільки плюс, якщо..


garri

Recommended Posts

таким чином дали Хуйлу відповзти і розказати своєму бидлу, що він відстояв і що всєх пєрєіграл

залишилися чітко антиукраїнські території, який сенс класти за них тисячі нормальних людей?

ще взимку ж кричали, що якби не той даунбас. то такого б не було

забули гопніків тітушків. які вбивали у Києві? Диких стервозних онжелок з залізними зубами? Безззубих шахтарів?

треба скинути той баласт, тим більше. що проукраїнські міста залишаються за нами

трохи бидло виїхало, трохи перестіляли, трохи прозріло

зараз треба час наростити м"язи

а вони самі там себе будуть пожирати

шкода лише людей.

тих адекватних людей, в тому числі форумчан

 

у вище написане сам не вірю, бо  хуйло навряд відповзе

 

от такий каламбур...

 

Link to comment
Share on other sites

зараз треба час наростити м"язи

Прикол в том, что наращивать будем не только мы, а и кацапы. И если дальнейших санкций к ним не будет под предлогом "перемирия",  то они нарастят больше, подготовятся и выберут момент лучше в следующий раз. И будет нам гораздо труднее.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Час все розтавить по своїх місцях, поки висновки робити зарано.

Але те, що нам потрібен був перепочинок, навряд чи хто буде заперечувати.

 

 

а як же діпломатічєскій тролінг перетворився на реальний план путіна?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

имхо, нам сейчас нужна передышка (ремонт техники, оружия, создание новых боевых частей), Рашке тож нужна остановка чтобы успокоить европидаров.

Змінено користувачем Jim
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а як же діпломатічєскій тролінг перетворився на реальний план путіна?

 

Ви бачили кінцеві пункти домовленостей?

 

Я, наприклад, поки прочитала таке:

 

Силы АТО не будут менять места своей дислокации в Донбассе после объявления режима прекращения огня с 18:00 5 сентября.

Об этом сегодня заявил спикер Информационно-аналитического центра СНБО Андрей Лысенко, передает Liga.net

 

А це вже йде врозріз з пунктами "плану Путіна"

Link to comment
Share on other sites

у мене думка що цевсе для піару Педро перед виборами

мол подивіться який я миротворець...в Україна вже не вбивають...зі своєю партією у парламенті буду все робити щоб так і продовжувалось

йде підміна понять..территорії фактично втрачено...але цього не буде визнано офіційно Києвом

тмоу що це кінець ретцингу порошенка

Змінено користувачем Ukraine
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прикол в том, что наращивать будем не только мы, а и кацапы. И если дальнейших санкций к ним не будет под предлогом "перемирия",  то они нарастят больше, подготовятся и выберут момент лучше в следующий раз. И будет нам гораздо труднее.

Абсолютно не згоден. Росія сьогодні близька до максимуму могутності і далі буде рухатись лише вниз. На це вказують як економічні проблеми, що виникли ще до санкцій, так і постійні невдачі з "Булавою" й іншим. Це об'єктивно: населення старіє, а молоді здібні люди воліють за краще бути мільйонерами в Каліфорнії ніж працювати в шарашці в Арзамасі-14.

 

НМД, Пуйло тому й "піднімає ставки", як про нього кажуть, бо розуміє - це лебедина пісня Росії-наддержави, після чого в кращому разі повільне загнивання - в гіршому катастрофічний розпад.

 

Україна ж, з іншого боку, приспана комуняцькими пісеньками про вічну дружбу взагалі не мала жодної армії, вартої цього слова. Далі буде лише краще.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

у мене думка що цевсе для піару Педро перед виборами

мол подивіться який я миротворець...в Україна вже не вбивають...зі своєю партією у парламенті буду все робити щоб так і продовжувалось

йде підміна понять..территорії фактично втрачено...але цього не буде визнано офіційно Києвом

тмоу що це кінець ретцингу порошенка

не надо придумывать, какой пиар? я оставил донецк? вы в свем уме?

Змінено користувачем modem
Link to comment
Share on other sites

а як же діпломатічєскій тролінг перетворився на реальний план путіна?

 

а як же діпломатічєскій тролінг перетворився на реальний план путіна?

Як би ти то писав сидячи в окопі на лінії фронту-то була б тобі моя підтримка.Але ти в комфорті і теплі тут хочеш крові і по суті повністю виснажити матеріальні можливості країни лише томук,що то пеця на троні.а не твоя мамка-юльця.Просто з почуття помсти ,тому антиконструктивно. :td:.........От твої однождумці.але ті.які сидять у верхах тихо себе поводять.навіть мамця качанівська горло не дере сьогодні.та і взагалі,що "все пропало".Значить знають РЕАЛЬНУ ситуацію на підходах до фронту.А вона,ІМНО,не дуже радужна.резервів,які МОЖНА ВВЕСТИ зразу з ходу.виглядає катма.Тим більше,що хуйлостан має їх біля кордону вже готовими.Тому заткни пельку,ревун полтавський. :X  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

юлькам пох на десятки вбитих щодня

все хуйово! бо мамка не при ділах!

як же ж ви заїбали

 

конкретно, що пропонуєте??

треба зараз піти в рубку? хуйло авіацією знищить все! і не встигнемо на допомогу жодну

йдіть на передову, а то звикли тілами кидатися

Link to comment
Share on other sites

не надо придумывать, какой пиар? я оставил донецк? вы в свем уме?

така ніхто і не скаже " я залишив донецьк"..у цьому то і фішка...але це перемир"я і є здачею Донецька...хіба ні?ми не стріляємо  значить донецьк нашим не буде..

з чим ти не згоден?

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

cynic, правильно мислиш

юльки ж не зважають, що Україна економічно не витримає тривалу війну

такими темпами ще півроку і пздц

у нас нема 250 млрд. золотозапасів як в Хуйла

Link to comment
Share on other sites

така ніхто і не скаже " я залишив донецьк"..у цьому то і фішка...але це перемир"я і є здачею Донецька...хіба ні?ми не стріляємо  значить донецьк нашим не буде..

з чим ти не згоден?

 

 

краще б ти про футбол писав, якщо то ти...

що ти пропонуєш? йти в наступ на Донецьк? покласти там тисячі??

що???

Link to comment
Share on other sites

cynic, правильно мислиш

юльки ж не зважають, що Україна економічно не витримає тривалу війну

такими темпами ще півроку і пздц

у нас нема 250 млрд. золотозапасів як в Хуйла

то нехай влада визнає...що территорї втрачено

в чому проблема? в рейтингах перед виборами?

Link to comment
Share on other sites

у мене думка що цевсе для піару Педро перед виборами

мол подивіться який я миротворець...в Україна вже не вбивають...зі своєю партією у парламенті буду все робити щоб так і продовжувалось

йде підміна понять..территорії фактично втрачено...але цього не буде визнано офіційно Києвом

тмоу що це кінець ретцингу порошенка

АК ти не береш бо уваги того ФАКТУ,що останнім тижнем ситуація на фронті змінилася РАДИКАЛЬНО? Що ми ніби закінчили АТО (протистояння проти сепараторів,які по підготовці і матеріальному становищі були НИЩІ нас),а тепер маємо противником АРМІЮ (можливо не суперову) але відпочившу,повністю забезпеченою всім необхідним боєкомплектом і що основне -зі штабом у якому ВСІ СВОЇ і зрадників чи панікерів нема.А у нас все виснажене попередніми боями .Це ти береш до уваги коли емоції переважають розум?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно не згоден. Росія сьогодні близька до максимуму могутності і далі буде рухатись лише вниз. На це вказують як економічні проблеми, що виникли ще до санкцій, так і постійні невдачі з "Булавою" й іншим. Це об'єктивно: населення старіє, а молоді здібні люди воліють за краще бути мільйонерами в Каліфорнії ніж працювати в шарашці в Арзамасі-14.

 

НМД, Пуйло тому й "піднімає ставки", як про нього кажуть, бо розуміє - це лебедина пісня Росії-наддержави, після чого в кращому разі повільне загнивання - в гіршому катастрофічний розпад.

 

Україна ж, з іншого боку, приспана комуняцькими пісеньками про вічну дружбу взагалі не мала жодної армії, вартої цього слова. Далі буде лише краще.

У них не сахар, но у нас не лучше. Надо все-таки смотреть правде в глаза.

Link to comment
Share on other sites

читаючи пости "юльків" склалося враження що вони радіють невдачам Пороха і так затято та активно обурюються любим діям котрі можна протрактувати як негатив для Пороха

якось бридко читати їхні коментарі - таке враження що в них відданість одній людині переважає емоції за Україну

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

краще б ти про футбол писав, якщо то ти...

що ти пропонуєш? йти в наступ на Донецьк? покласти там тисячі??

що???

бля при чому тут це?

я кажу без стрільби донецьк наколи не буде українським(це і є втрата)...ти не згоден? бля...самі вони його не віддадуть

звичайно я за мир..бля...тут без питань

Link to comment
Share on other sites

юлькам пох на десятки вбитих щодня

все хуйово! бо мамка не при ділах!

як же ж ви заїбали

 

конкретно, що пропонуєте??

треба зараз піти в рубку? хуйло авіацією знищить все! і не встигнемо на допомогу жодну

йдіть на передову, а то звикли тілами кидатися

Требовать от НАТО обещанного и давить Х-ла потихоньку. Пусть палится и навлекает на себя новые санкции.

Link to comment
Share on other sites

 

АК ти не береш бо уваги того ФАКТУ,що останнім тижнем ситуація на фронті змінилася РАДИКАЛЬНО? Що ми ніби закінчили АТО (протистояння проти сепараторів,які по підготовці і матеріальному становищі були НИЩІ нас),а тепер маємо противником АРМІЮ (можливо не суперову) але відпочившу,повністю забезпеченою всім необхідним боєкомплектом і що основне -зі штабом у якому ВСІ СВОЇ і зрадників чи панікерів нема.А у нас все виснажене попередніми боями .Це ти береш до уваги коли емоції переважають розум?

 

 

 

 

беру до уваги,так

Link to comment
Share on other sites

бля при чому тут це?

я кажу без стрільби донецьк наколи не буде українським(це і є втрата)...ти не згоден? бля...самі вони його не віддадуть

звичайно я за мир..бля...тут без питань

 

 

нахуй той лугандон, якщо має постраждати вся країна

Link to comment
Share on other sites

Требовать от НАТО обещанного и давить Х-ла потихоньку. Пусть палится и навлекает на себя новые санкции.

 

 

бля! та час грає на нас! у хуйла санкції. ми нарощуємо сили!

з дурі можна й хуй зламати

а тут треба холодний розум

 

впевнений, що Порох кожен крок погоджує з штатами

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

cynic, правильно мислиш

юльки ж не зважають, що Україна економічно не витримає тривалу війну

такими темпами ще півроку і пздц

у нас нема 250 млрд. золотозапасів як в Хуйла

 

 

cynic, правильно мислиш

юльки ж не зважають, що Україна економічно не витримає тривалу війну

такими темпами ще півроку і пздц

у нас нема 250 млрд. золотозапасів як в Хуйла

та ти хоч май ті гроші.від того виробництво не прискориш.а купити лише зараз щось ОБІЦЯЮТЬ :( .А противник тепер відпочивший ,доукомплектований і по потенціалу на голову сильніший.Томцу бездумно лізти на то,собі шкодити.А дивідендів наівіть при пермозі( уявім що так ;o ) ніяких.лугандонія все одно "во мраке" гіманітарної .фізичної і якої хочеш катастрофи.А зима доб"є то до ручки......Я нге кажу,що треба то кинути .Але і не треба лізди по повного виснаження сил і опинення в ситуації "з голою жопою і кучею непотрібних потреб".реальність така.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...