Перейти до змісту

Сьогодні мав розмову з "типу офіцером" ДНР.Друг набрав мій номер


mantagio

Recommended Posts

і дав йому телефон.Я його давно знаю,правда заочно.Розмова була важка.Чоловік в подавленому стані.Виїздить на передову постріляти і повертається до дому.Прийшлось мені акуратно вести розмову.Перше він сказав,що був країнцем,але образився на то,що Україна почала їх бомбити Донецьк і він записався в ДНР.Чого так сталося,що українці почали вбивати один одного-винувата влада в Києві,яка є не їхня.Почав з російської мови,я його обломав,пояснивши що то надумана тема і вона вирішується без проблем.То що і вони нищать інфраструктуру Донбаса він признався,але в одинаковій мірі як і Україна.Як він ставиться до тих документів,які підписані в Мінську?НІЯК!-НЕ ПРИЗНАЮТЬ і БУДУТЬ ДАЛЬШЕ ВОЮВАТИ!Ще-готуються втікати до Росії...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нах..такой украинец тут нужен....ибанько подай патрон а не украинский...пускай нахер валит пока не поздно из страны...а лучше подымит руки выйдет к ближайщему блок посту...и возможно ему зачтётся.

  • Upvote 8
Link to comment
Share on other sites

Ще-готуються втікати до Росії...

 Не знаю как, но постарайся плиз шоб он как можно больше с собОй пидаров туда забрал. Пусть он в маскву пападет и устроится там быстро и очень жирно и главное пусть не затыкаясь об этом своим дружкам разказывает.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Перше він сказав,що був країнцем,але образився

Ну это известная тема. :) все кацапы, считающие себя обалденно хитрыми, с этого начинают.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ну это известная тема. :) все кацапы, считающие себя обалденно хитрыми, с этого начинают.

Та в нього чисто українська фамілія і він контактував з укр. націоналістами...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та в нього чисто українська фамілія і він контактував з укр. націоналістами...

А у меня испанская, и бабу Марию (если вы в теме) я на дух не переношу.

Ну и что? :)

Link to comment
Share on other sites

і дав йому телефон.Я його давно знаю,правда заочно.Розмова була важка.Чоловік в подавленому стані.Виїздить на передову постріляти і повертається до дому.Прийшлось мені акуратно вести розмову.Перше він сказав,що був країнцем,але образився на то,що Україна почала їх бомбити Донецьк і він записався в ДНР.Чого так сталося,що українці почали вбивати один одного-винувата влада в Києві,яка є не їхня.Почав з російської мови,я його обломав,пояснивши що то надумана тема і вона вирішується без проблем.То що і вони нищать інфраструктуру Донбаса він признався,але в одинаковій мірі як і Україна.Як він ставиться до тих документів,які підписані в Мінську?НІЯК!-НЕ ПРИЗНАЮТЬ і БУДУТЬ ДАЛЬШЕ ВОЮВАТИ!Ще-готуються втікати до Росії...

йому треба було не балакати, а зразу втікати

Link to comment
Share on other sites

готуються втікати до Росії. :tu:

Пускай. Произойдет самоочищение. Немало нормальных.украинцев из России вернется домой, если увидят, что Украина не Россия. Да и из России, из Белоруссии народ потянется. Нормальный народ, не быдло. Главное, стране пойти по пути реформ.

Link to comment
Share on other sites

Я його запитав,хто він по національності?Відповів,що українець і якось то сказав так,як би встидаючись.Я ще сказав,що Україна отримає високототну сучасну західну зброю,якої в Росії ніколи не буде.Він подавлений і розуміння безвиході.Навіть я би сказав більше всього там паніка.Видно зрозумів,що Хуйла зажали.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія так,як у нас буде порядок з допомогою Заходу.Сибір буде окремою державою.Чувака добив зовсім...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я його запитав,хто він по національності?Відповів,що українець і якось то сказав так,як би встидаючись.Я ще сказав,що Україна отримає високототну сучасну західну зброю,якої в Росії ніколи не буде.Він подавлений і розуміння безвиході.Навіть я би сказав більше всього там паніка.Видно зрозумів,що Хуйла зажали.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія так,як у нас буде порядок з допомогою Заходу.Сибір буде окремою державою.Чувака добив зовсім...

Тю, от тепер точне не поїде. для чо Ненці ця вата? хай би їхав

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Слухай ти,я український націоналіст до мозгу костей!А от хто ти я не знаю,але здогадуюся...Вата?

ты пишешь 

Я ще сказав,що Україна отримає високототну сучасну західну зброю,якої в Росії ніколи не буде.Він подавлений і розуміння безвиході.Навіть я би сказав більше всього там паніка.Видно зрозумів,що Хуйла зажали.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія так,як у нас буде порядок з допомогою Заходу.Сибір буде окремою державою.Чувака добив зовсім..

это штампы, мечты, сподiвання, набор слов без привязки к реальности,  

вы такой же зомби как и ваш друг с днр

Link to comment
Share on other sites

Послухай дубе,він мені не друг.Я живу у Львові,але мій друг з Донецька дав мені можливість поговорити з типічним сепаратистом і навіть якимось там "офіцером ДНР".Я колись попросив друга,щоби він звязав з таким типом.Зрозумів?

Link to comment
Share on other sites

мене ще по Криму вразив інтелектуальний рівень цих людей. Абсолютно нелогічні й безвідповідальні. абсолютно не вміють мислити як індивідуальність, повністю розчиняються у стаді 

 

В Криму показували, як один місцевий українець, один з командирів кримської самооборони низової ланки, поліз знімати український прапор. Взяли ж у цього уйопка інтерв'ю ( кожний бажаючий може знайте його в архівах каналу АТР). Так цей ушльопок такого наговорив... Типа він давав присягу Україні й ніколи їй не зрадить, а прапор України зняв тому, що йому дали наказ, а він, як військова людина та офіцер ( кримської оборони) накази не обговорює, а виконує.... Присягу Криму чи Росії він давати не буде, бо присяга ( він декілька разів це повторив, надуваючись від власної значимості, бо якісь барани-журналісти ніяк не можуть це зрозуміти)- "я еще раз повторяю- присяга дается только один раз. Возьмет меня Россия в свою армию с украинской присягой- хорошо. Не возьмет- ну єто их дело. Но присяга дается лишь один раз!"

 

Ну от що робити з такими людьми? Спосіб лише один - в тюрягу за нарушення присяги ( в нормальному трактування, а не в їхньому, вкрай йопнутому, якщо по фактам, а не по формі судити),- і там макати головою в унітаз з лайном, поки в цій голові хоч трохи щось не проясниться... Бо зараз це- не люди. Це зомбі

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я його запитав,хто він по національності?Відповів,що українець і якось то сказав так,як би встидаючись.Я ще сказав,що Україна отримає високототну сучасну західну зброю,якої в Росії ніколи не буде.Він подавлений і розуміння безвиході.Навіть я би сказав більше всього там паніка.Видно зрозумів,що Хуйла зажали.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія так,як у нас буде порядок з допомогою Заходу.Сибір буде окремою державою.Чувака добив зовсім...

Я бачу, він якийсь психічно нестійкий. Усьому вірить

 

Україні не треба до себе приєднувати нові придністров'я. Україні досить їх контролювати та в разі необхідності нацьковувати їх один на одного 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Не знаю как, но постарайся плиз шоб он как можно больше с собОй пидаров туда забрал. Пусть он в маскву пападет и устроится там быстро и очень жирно и главное пусть не затыкаясь об этом своим дружкам разказывает.

Кацапи в нашій ситуації точно б уже наробили фейків про щасливе життя геть усіх, хто емігрував.

Link to comment
Share on other sites

.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія .

 

 

Вот пропустила, а что это за статья?

Link to comment
Share on other sites

.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія .

Вот пропустила, а что это за статья?

О! Це така таемнатаемнатаемна стаття, шо най тс ии вишукав у своеи скрони у самих таемничих кутках 'подсознания'. А чим воно так Вас зачипило?
Link to comment
Share on other sites

.Я йому теж розповів що Росія приречена на розвал і згадав статтю ЦРУ від 2000року в якій чітко розписано,що Росія почне розпадатися на 6-8 незалежних держав і області які є коло нас змушені будуть приєднатися до нас у виді автономії Новоросія .

 

 

Вот пропустила, а что это за статья?

Почитай на самому початку.Я написав своє враження зі своєї розмови,по телефону,з ДНРівцем,який колись був українцем.Це було пізнавально для мене.Януковича ненавидить давно.Ще,згадав.На моє запитання,а чого там воюють кавказці,відповів,що їх мало було.Всього 40 чол.А чому росіяни,відповідь,що їх нема і,що вони навели пор"ядок і вони їх дуже поважають і ждуть з розпростертими руками.Головне-не будуть дотримуватися перемир"я і настрій-тікати звідси.

Змінено користувачем mantagio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...