Перейти до змісту

ладно, признаю, мы проиграли


modem

Recommended Posts

ну смотри, крым потеряли нахуй, его быстро интегрируют в россию, племянница получает стипуху 12000 рублей, да мало кто захочет в украину обратно

 

  От тому я й не розумію нах путлер це все почав, купити Україну було б набагато дешевше ніж воювати. :(

Link to comment
Share on other sites

а может народ пусть почитаем или плебсу не положено?

 

Не знаю, чесно. Краще чи ні. Там буде майже напевно багато непопулярних моментів. Я б дав певні хедлайни, там де позитив.

Link to comment
Share on other sites

Власне програли чи ні реформи визначать саме вибори. І є у мене передчуття що на цей раз українці голосуватимуть дуже і дуже відповідально.

Якийсь процент-так.Але не контрольний.Любителі гречки,лапші і просто по звичці нікуди не ділися.Для мене особисто лакмусевим папірцем буде округ Литвина. Падаль ще та і  лізти буде не на сході на житомищині.Отже прекрасний тест на зрілість народу.

Link to comment
Share on other sites

От тому я й не розумію нах путлер це все почав, купити Україну було б набагато дешевше ніж воювати. :(

Это комплекс, забыл как он говорил что раша сама бы победила в ВОВ, как он унижал овоща, убийство наших моряков в Азовском море, постоянные продуктовые войны...

Чувак не адекватен.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

почему? может дали бы корректные замечания

 

Модя, порох это промежуточная фигура, он человек системы и систему ломать не будет, скорей всего будет предложен какой то компромисс, но компромисс этот будет не в пользу общества, если будет иначе я лично буду удивлен...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Модя, порох это промежуточная фигура, он человек системы и систему ломать не будет, скорей всего будет предложен какой то компромисс, но компромисс этот будет не в пользу общества, если будет иначе я лично буду удивлен...

 

и что дальше, 3 майдан? та пистец вообще стране будет или ждать будут 5 лет?

Link to comment
Share on other sites

и что дальше, 3 майдан? та пистец вообще стране будет или ждать будут 5 лет?

 

Майдан это крайность и вообще плохой вариант, я надеюсь у пороха хватит ума до этого не довести, скорее медленное прозрение общества и выборы новые...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Майдан это крайность и вообще плохой вариант, я надеюсь у пороха хватит ума до этого не довести, скорее медленное прозрение общества и выборы новые...

 

вот что пишут в ФБ

 

о грядущих выборах в Раду

Эти выборы навевают ассоциации с учредительным собранием 1917 года. Кто не помнит судьбу того собрания - ю а велкам к историческим справочникам, много поучительного. Быть может, это крайняя степень скепсиса. Быть может - провидческая ассоциация. Однако, судьба грядущей Рады видится мне печальной и, увы, бесплодной. Но друзья все равно идут туда, под купол... и что мне остается, кроме как пожелать им удачи? Хоть я и не верю в эту удачу...

Link to comment
Share on other sites

А взагалі Порошенко казав що для нової ВР у нього є пакет реформ.

Якимова у Янука тоже все время кричала что в рыгов есть план и пакет реформ. Но никому не говорила какие и про что. А видишь что оказалось, какие у них были планы и реформы. Так и дальше будет. Потому что в 1991 году когда была возможность взять власть Рух прощелкал клювом и власть опять таки осталась у комми.  Вот с того времени все и идет вроде как у нас рынок и свобода, но так как управляют воспитанники украинской компартии и комсомола, то и строй современно-феодальный как был так и остался. Без реальной Революции к буржуазному строю мы не перейдем и теперь после двух попыток безуспешных можно сказать это уже на 100%. 

Link to comment
Share on other sites

Первое, хорошо бы вытянуть страну с этого треша, я хз какие терки идут на дипломатическом уровне, но думаю что карибский кризис нервно курит в стороне.

Второе, переизбрать этих гребаных гавнодавов, оптимально шоб выборы прошли без лугаднонии, по крайней мере без территории где сейчас АТО. Понятно что дерьмо попадет в раду, но мудаки на подобии ленкебандаренко, колимниченко, красномордой мрази... не пролезут в раду. С остальными можно работать, по крайней мере начать реформировать страну, в плане судебной системы, безопасности государства...

А третьим этапом должны пойти полноценные реформы

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Первое, хорошо бы вытянуть страну с этого треша, я хз какие терки идут на дипломатическом уровне, но думаю что карибский кризис нервно курит в стороне.

Второе, переизбрать этих гребаных гавнодавов, оптимально шоб выборы прошли без лугаднонии, по крайней мере без территории где сейчас АТО. Понятно что дерьмо попадет в раду, но мудаки на подобии ленкебандаренко, колимниченко, красномордой мрази... не пролезут в раду. С остальными можно работать, по крайней мере начать реформировать страну, в плане судебной системы, безопасности государства...

А третьим этапом должны пойти полноценные реформы

 

Оце здоровий підхід. Я тихо здригаюся коли думаю який закон про статус луганди може прийняти нинішня ВР.

Link to comment
Share on other sites

Реально другий Майдан еволюцію безумовно пришвидшив. Відкрите питання чи нормальна плата за таке здача відчутного шматка території.

 

да. та территория то вечные совковые гири...

Link to comment
Share on other sites

матеріально Україна вроді би програла бо тимчасово втратила частину території (Крим)

але Україна нарешті стала отримувати нематеріальне що потім визначить її майбутнє а це громадяни в повному розумінні цього слова

громадяни котрі готові воювати за свою країну

громадяни котрі відчувають відповідальність за свої вчинки

котрі починають нарешті рахувати куди держава діває податки 

це формування громадського суспільства без котрого Україна так і залишилася б територією котру хтось рано чи пізно завоював разом з населенням

 

це нематеріальні зміни але вони в кінці кінців дадуть якісні матеріальні зміни

адже це не вина сьогоднішніх 18-30 річних що 23 роки до того як вони увійшли в доросле життя совки робили все можливе щоб України не стало

всі теперішні проколи та невдачі це результат безвідповідальності старшого покоління - 50 річних та старших - саме вони голосували за колишніх партноменклатурщиків та бандитів

 

тому тут є вікова проблема бо старше покоління залишає молодшому купу проблем включаючи себе коханних з котрими молодим доведеться жити та вирішувати

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


но мудаки на подобии ленкебандаренко, колимниченко, красномордой мрази... не пролезут в раду

 

не то что "на подобии" наподобие, а и именно они сами тоже B-) вата жаждет реванша. ваты много

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Чим відрізняється Україна від колишніх братів по совку, серед яких етнічних коцапів навіть більший від нашого відсоток - прибалтів? Вони не писали пакетів реформ, а взяли і пішли до ЄС і НАТО, рішуче втіливши в життя імпортну державну систему. А тут вже відгризають по регіону кожні кілька місяців, але ми все мріємо і сподіваємось на щось від лідера, що грає в піддавки з агресором.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Майдан это крайность и вообще плохой вариант, я надеюсь у пороха хватит ума до этого не довести, скорее медленное прозрение общества и выборы новые...

плюсмильйон

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ничего мы пока не проиграли. Россия пока повесила себе на шею кирпич, в виде Крыма, потому что ей позарез нужен был Севастополь. Развалила нам Донбас (очень дорогое и не эффективное средство заработка валюты и накачки циферок ВВП). Но для флеш-рояля России нужен Крым, Харьков, Днепропетровск и Херсон. И Донбас в нагрузку. Донбас будет не просто кирпичем, а бетонной плитой, а Днепропетровск и Херсон ну совсем не ждут аквафреша. Путин либо пойдет ва-банк (а это третья мировая), либо он проиграл. Мы, и правда, ничего не выиграли. Но хоронить нас еще очень рано.

Втрачені стратегічні позиції, і повернути їх майже не реально, втрачений кращий склад штурмових батальйонів, ті, що залишилися більш менш деморалізовані!!!! Втрачена велика частина танків, бмп, знарядь, і боєприпасів, унаслідок чого танковий і інший потенціал укрвойськ вже відстає від сепаровського, це за інформацією деяких товаришів. Техніка в основному втрачена в котлах. На складах працездатної техніки практично не залишилося. Авіації теж мало залишилося, багато збито, останнє на приколах.

Точка У більшою частиною витрачені. Добровольців мало залишилося, і ті, що є в основному некваліфіковані, і для них потрібне тривале вчення. Мобілізовані часто збігають з фронту. Немає жодного захисту проти ураганів, і смерчів, окопи в даному випадку даремні!!!! В Росії багато авіації, і вона украй небезпечна,  Крім того, Росія може кинути перевершуючі сили для прориву фронтів. Танки Оплот на фронт не поставляються, тому нічого протиставити Т-90 Т-80. Знову ж таки в Росії великі запаси танків.  і ракет. Але найгірше, що Пуйло недавно загрожував вживанням ТЯЗ.  У таких умовах для перемоги потрібно не менше 500 тис солдатів. тисячі танків і багато іншого, що зараз не реально здійснити, тому війну по суті програно, не за фактом здачі найважливіших позицій, а за фактом можливостей мобілізації і резервів, Тут навіть західна зброя не дуже те допоможе, і коли воно ще буде.  Якщо Пуйло вирішить продовжувати, для України буде величезна небезпека, питання в тому що його може зупинити

санкції для цього недостатні, потрібна  потужна ешелонована  лінія оборони, інакше може бути хренец. Йому потрібна ВСЯ Україна і по-суть весь світ, шматочки йому до одного місця
 

Третьою світовою він не боїться, бо її боїться захід, і боїться капітально.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чим відрізняється Україна від колишніх братів по совку, серед яких етнічних коцапів навіть більший від нашого відсоток - прибалтів? Вони не писали пакетів реформ, а взяли і пішли до ЄС і НАТО, рішуче втіливши в життя імпортну державну систему. А тут вже відгризають по регіону кожні кілька місяців, але ми все мріємо і сподіваємось на щось від лідера, що грає в піддавки з агресором.

людям хочеться втішати себе. хопатися за ілюзії.

Link to comment
Share on other sites

  От тому я й не розумію нах путлер це все почав, купити Україну було б набагато дешевше ніж воювати. :(

кому як. Самі себе попитайте, ви хочете у Росії за 12000 чи за 120 000 жити?

Link to comment
Share on other sites

После проигранной войны неизбежно в 20-м веке следовала Революция.. 

Может Путин на это рассчитывает? 

Йому революція не обов'язкова, він може все вирішити на полі бою, це якщо влада кардинально не зміниться. Чекати революцію сильно стремно, можна і не діждатися, та і час не терпить. Просто йому буде потрібно відповідні приводи для продовження війни, і відповідні провокації. Їх і зараз владнують

Link to comment
Share on other sites

  От тому я й не розумію нах путлер це все почав, купити Україну було б набагато дешевше ніж воювати. :(

Ага, він пропонував Януковичу 15 млрд, а витратив на війну порядка сотні мільярдів, і значно більше ще може витратити Запропонував би ці гроші Януковичу, ніхто б не став би відмовлятися, але жаба заїла б до смерті, адже він спеціально політику економічного задушення Ураїни весь час вів, здохне, але не дасть гроша, краще на війну витратить.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...