Перейти до змісту

погоджуюсь з Мирославою Гонгадзе


Dilbert

Recommended Posts

Читаю тут , що Лещенко і Мустафа у парламент зібрались. Чесно, у мене ступор. Це правда? Для чого? Хто четвертою владою буде? Щось я у цьому житті не розумію.

 


Myroslava Gongadze Абсолютно звихнена суспільна свідомість.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Вообще странное дело, если подумать. Даже, например, если они не были независимы как про них думали, зачем хозяевам их палить так явно? Такое впечатление что кто-то идет вабанк.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Читаю тут , що Лещенко і Мустафа у парламент зібрались. Чесно, у мене ступор. Це правда? Для чого? Хто четвертою владою буде? Щось я у цьому житті не розумію.

 

Myroslava Gongadze Абсолютно звихнена суспільна свідомість.

 

Я теж. Але для нашої країни це типово. Можна було б і звикнути

Link to comment
Share on other sites

 Мустафа ще так-сяк,хочаби репортажі з фронту,а от Лєщенка спалили хазяї повністю.Тут і стає зрозуміла його подлєнка душонка і як і хто був замовником "разоблічітєльних" статей на УП.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Мустафа ще так-сяк,хочаби репортажі з фронту,а от Лєщенка спалили хазяї повністю.Тут і стає зрозуміла його подлєнка душонка і як і хто був замовником "разоблічітєльних" статей на УП.

Справедливо. Особенно с наслаждением он мочил и мочит Тимошенко.

Link to comment
Share on other sites

огоспаде, да придут новые, молодые-злобные 

 

свято место пусто не бывает

 

слушно, а зараз потрібна адекватна ВР і не думаю, що сірьога і мустахва - це поганий вибір.

тай їм нічого не буде заважати продовжувати викривати...

Link to comment
Share on other sites

А еще один вывод, что дела у Блока Порошенко, после отказа Яценюка и компании присоединится, просто швах.

 

Есть правда еще вариант, что хозяева пытаются таким образом дискредитировать и помножить на ноль Мустафу и Лещенко как журналистов, но это все-таки менее вероятный вариант. Все-таки их можно было дискредитировать более легкими способами и не впутывать Пороха в это.

Link to comment
Share on other sites

Україні потрібне сильне громадянське суспільство і незалежна преса. Без цього та ще плюс з зовнішньою агресією ми ризикуємо своїм майбутнім. Однією з ключових проблем першого Майдану було те , що лідери громадського суспільства влились у владу і перестала бути іі контролерами. Чим це закінчилось ми знаєм. Щось дуже схоже, лише в більших маштабах відбувається сьогодні. Це дуже тривожно спостерігати. Парламент і уряд сьогодні як ніколи має бути професійним, а не набором зіркових его.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Україні потрібне сильне громадянське суспільство і незалежна преса. Без цього та ще плюс з зовнішньою агресією ми ризикуємо своїм майбутнім. Однією з ключових проблем першого Майдану було те , що лідери громадського суспільства влились у владу і перестала бути іі контролерами. Чим це закінчилось ми знаєм. Щось дуже схоже, лише в більших маштабах відбувається сьогодні. Це дуже тривожно спостерігати. Парламент і уряд сьогодні як ніколи має бути професійним, а не набором зіркових его.

 

Цілком згоден.

Новий парламент буде схожий на тусовку піарщиків.

Якщо ми їх виберемо...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  хто  в  нас  за  журналістів   більше  зарисувався  в  суспільстві?  (Крім  депутатів-членів  клубу  Шустера,  звісно). Усі  їх  знають,  отож  кроком  руш  у  ВР.  Избирабельные.  Зрештою,  не  вони  єдині.

Як  на  мене -  краще  Мустафа  і  Лещенко,  ніж  Пашинський.  Тут  Яценюк  з  Турчиновим  дали  маху.  Він  їм  голосів  відбере!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Як  на  мене -  краще  Мустафа  і  Лещенко,  ніж  Пашинський.  Тут  Яценюк  з  Турчиновим  дали  маху.  Він  їм  голосів  відбере!!!

 Угу  . Краще . Напевно . Чим краще ??? Але якщо подивитись і порівняти Пашинського з іншими зі списку БеПеПе ... так Пашинський гарніший за більшу половину  креатур Пеці .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Угу  . Краще . Напевно . Чим краще ??? Але якщо подивитись і порівняти Пашинського з іншими зі списку БеПеПе ... так Пашинський гарніший за більшу половину  креатур Пеці .

Наприклад?

Link to comment
Share on other sites

А  хто  в  нас  за  журналістів   більше  зарисувався  в  суспільстві?  (Крім  депутатів-членів  клубу  Шустера,  звісно). Усі  їх  знають,  отож  кроком  руш  у  ВР.  Избирабельные.  Зрештою,  не  вони  єдині.

Як  на  мене -  краще  Мустафа  і  Лещенко,  ніж  Пашинський.  Тут  Яценюк  з  Турчиновим  дали  маху.  Він  їм  голосів  відбере!!!

Чим краще?

 

Почему на западе журналисты не стремятся в парламент? Потому что это совершенно разные профессии требующие разной квалификации.

Это мы привыкли что депутат - это тот кто регулярно п...т на шоу Шустера - и совершенно не задумывается о том, что три основные функции депутатов это а) создание и совершенствование законодательства, б) утверждение и контроль за бюджетом и в) утверждение и контроль за деятельностью правительства. Причем контроль парламентский и медийный - они разные по своей форме.

 

Так что в итоге получим не более чем очередные клоны Ляшка

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 "Однією з ключових проблем першого Майдану було те , що лідери громадського суспільства влились у владу і перестала бути іі контролерами."

 

І хто ці люди? Хоча б з десяток хай назве, бо я, крім Шевченка, нікого не пам*ятаю..

 

Я, наприклад, вважаю рівно нввпаки - відмова цих лідерів йти у політику і призвело до сумних результатів.

Змінено користувачем Elena
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...