Перейти до змісту

Патриоты, бросайте курить!


mg42

Recommended Posts

А еще можно с Голландии брать табак для самокруток, бумагу с гильзами и машинку...

Только не для трубок, а сигаретный...

Мальборо, Кент и ты ды...

И не дорого..

Многие голландцы готовые сигареты не покупают, такой курят..

А як у готову цигарку трави додати?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Також кинув курити більше 2-х років назад. То була чергова спроба. Спочатку кидав на 3 дні, місяць, два місяці. І нарешті не закурив після того, як докурив останній тютюн, що був.

Змінено користувачем com
Link to comment
Share on other sites

Гуглив. І навіть намагався щось з того їсти. Також вживав багато іншого наркотику - кави. Зараз пробую і від нього відмовитись. Бо руки іноді трохи холодні, мерзнуть.

Змінено користувачем com
Link to comment
Share on other sites

 

 


Гуглив. І навіть намагався щось з того їсти. Також вживав багато іншого наркотику - кави. Зараз пробую і від нього відмовитись. Бо руки іноді трохи холодні, мерзнуть.

Наркотик кофеїн не викликає такої залежності, як нікотин. 

Нікотину не вживав ніколи. а від кофеїну відмовимвся років з двадцять тому, різко. 

Потрібно було нормалізувати тиск, який повернувся в допустимі рамки через 2 місяці після відомови від кофеїну. 

Link to comment
Share on other sites

Наркотик кофеїн не викликає такої залежності, як нікотин. 

Нікотину не вживав ніколи. а від кофеїну відмовимвся років з двадцять тому, різко. 

Потрібно було нормалізувати тиск, який повернувся в допустимі рамки через 2 місяці після відомови від кофеїну. 

від тиску є один дуже хороший і простий рецепт

Link to comment
Share on other sites

То загугліть. Молоду картопельку полюбляєте? А баклажани? А томатний сік? А чому зеки так полюбляють чифірити - здогадаєтеся?

мені нема коли гуглять. ти так коротенько розкажи... :girl_sigh:

:corn:

Link to comment
Share on other sites

Ні. Натяк на нікотин.

 

Це те саме, шо звинуватити 200 мг метаболітичного спирту в нашому організмі, як причину алклголізму. . 

Доза трьохгодинного пасивного куріння не зробить вас залежним від нікотину.

Бо щось не поміча в за собою, і з а іншими  залежності від картоплі, баклажанів, чи помідорів. 

 

Зеки чіфір дудлять таки  заради кофеїну, та інших супровідних речовин. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це те саме

Я трохи не про те.

Курців звідусюди гонять, аргументуючи пасивне куріння як шкоду організму. Я в цілому згоден, в накуреному приміщенні не дуже приємно знаходитися.

Але оті дози нікотину, що отримує пасивний курильщик - цілком співрозмірні з вживанням наприклад 100 грамів томатного соку.

 

 


дудлять таки заради кофеїну, та інших супровідних речовин.

Знову ж таки, я не проти, я просто про те, що чай це ще один продукт з дуже високим вмістом нікотину.

Link to comment
Share on other sites

Співставте  ті дози від "пасивного куріння" томатів з активним курінням тютюну по 2 пачки цигарок в день.

З урахуванням того, яка частина спожитого через шлунково-кишковий тракт нікотину засвоюється.

 

Так що ті мікродози не грають ніякої ролі.

 

З іншого боку, в кока-колі до 50-х років 20 століття  був настільки великий вміст кокаїну, що її можна було вважати наркотиком. 

Та це штучний продукт. 

До речі, до початку 70-х років той самий кокаїн вільно продавався в німецьких аптеках. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...