Перейти до змісту

Я і Порошенко


Potato

?  

29 проголосували

  1. 1. Я і Порошенко

    • Я гірша/ий за Порошенко
    • Я на одному рівні з Порошенко
    • Я краща/ий за Порошенко


Recommended Posts

Я лучше  Порощенко хотя бы тем, что я не берусь за дела, в которых нихера не понимаю. При этом делегирую решение  сложных для меня вопросов профессионалам, у которых есть хорошие рекомендации и положительные отзывы о выполненной работе, а не знакомым  друзьям-халтурщикам.

думаю якщо б тебе призначили президентом ти б облажався по повній

Link to comment
Share on other sites

1) він багатодітний батько, а я спромігся тільки на одну дитину

2) він здатен забезпечити сім'ю всім необхідним, а в мене зараз проблеми з роботою

3) Він як власник підприємств забезпечує також роботою ще й тисячі людей, його компанія робить дуже смачні цукерки, платить великі податки, а приватний підприємець Potato нічого не робить і строчить щось цілий день на форумі

4) він в кінці кінців зміг досягти своєї мети стати президентом, і переміг в першому турі. я своєї мети не досяг і скоріш за все вже не досягну. я в заалі вже втратив будь яку мету

 

ну і хто з нас двох кращий, корисніший для себе і суспільства? на даному етапі? (звичайно щось може змінитися)

 

 

 

виходить хто багатший той і кращий, так?

Link to comment
Share on other sites

а що в роботі Президента такого неймовірно складного, що вимагає надзвичайної компетенції?

Ефект Даннінга-Крюґера є прикладом когнітивного упередження що полягає в тому, що «люди з низькою кваліфікацією роблять помилкові висновки та невдалі рішення, але їхня некомпетентність не дозволяє усвідомити це.»[1] Через це вони страждають на уявну зверхність по відношенню до інших, вважаючи свої здібності вищими за пересічні. Це призводить до того, що менш компетентні оцінюватимуть свої здібності вище за тих, в кого вони насправді вище.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1) він багатодітний батько, а я спромігся тільки на одну дитину

2) він здатен забезпечити сім'ю всім необхідним, а в мене зараз проблеми з роботою

3) Він як власник підприємств забезпечує також роботою ще й тисячі людей, його компанія робить дуже смачні цукерки, платить великі податки, а приватний підприємець Potato нічого не робить і строчить щось цілий день на форумі

4) він в кінці кінців зміг досягти своєї мети стати президентом, і переміг в першому турі. я своєї мети не досяг і скоріш за все вже не досягну. я в заалі вже втратив будь яку мету

 

ну і хто з нас двох кращий, корисніший для себе і суспільства? на даному етапі? (звичайно щось може змінитися)

Картина не полная. Скольких людей ты наебал за один раз?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

виходить хто багатший той і кращий, так?

кращисть не абстрактна величина

 

вимірюється кількістю людей для яких ти кращий

 

я кращий за Порошенка з власної точки зору, можливо це твердження підтримають моєї дитини, друга, дружини

 

але Порошенко кращий/корисніший для більшої кількості людей

 

тому об'єктивно він кращий

Link to comment
Share on other sites

думаю якщо б тебе призначили президентом ти б облажався по повній

 

Вы так говорите, как будто его бедного несчастного взяли и силой назначили крайним, как крепостного крестьянина. :D

 

Не знаю, как насчет декоративной должности президента, но на главнокомандующего я точно никак не тяну - поэтому я сразу бы самоустранился и не кричал "выберите меня в один тур". Хотя на главнокомандующего у меня есть достойная кандидатура, так что не все так однозначно.

 

тому об'єктивно він кращий

 

Все в этом мире относительно, и зависит  от времени и места применения качеств. Кстати наша фирма в работе по агротематике пересекалась с Порошенком - отцом нынешнего преза, вон там действительно масса положительных впечатлений, как от бизнесмена. Для очень многих людей семейка Януковичей тоже была замечательной во всех смыслах, так как обеспечивала тысячи "кровосисей" беспрерывным потоком крошек с барского пирога.

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Вы так говорите, как будто его бедного несчастного взяли и силой назначили крайним, как крепостного крестьянина. :D

 

Не знаю, как насчет декоративной должности президента, но на главнокомандующего я точно никак не тяну - поэтому я сразу бы самоустранился и не кричал "выберите меня в один тур". Хотя на главнокомандующего у меня есть достойная кандидатура, так что не все так однозначно.

На сэкономленные деньги мы купим один Апач и закончим АТО за часы!

Link to comment
Share on other sites

А в мене науковий підхід!

 

Якщо 1-й президент виявився нікчемою, нездарою і шахраєм;

          2-й президент (див вище)

          3-й президент     -"-

          4-й президент    -"-

 

Які шанси, що 5-й буде кращим? НМД - жодних. І просто тому, що маєму дурну систему, що виштовхує нагору НАЙГІРШИХ. Хтось може цьому заперечити?

 

А я - точно не найгірший.

Link to comment
Share on other sites

Які шанси, що 5-й буде кращим? НМД - жодних. І просто тому, що маєму дурну систему, що виштовхує нагору НАЙГІРШИХ. Хтось може цьому заперечити?

 

Должность преза в Украине себя  не оправдала, более того - дискредитировала, а посему решение очевидно.......но только кто ж внесет изменения в конституцию?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кращисть не абстрактна величина

 

вимірюється кількістю людей для яких ти кращий

 

я кращий за Порошенка з власної точки зору, можливо це твердження підтримають моєї дитини, друга, дружини

 

але Порошенко кращий/корисніший для більшої кількості людей

 

тому об'єктивно він кращий

 

 

:lol2:

ну ти ж не зовсім дурак, що ти мелеш?

це виходить, що у 2010 Янукович був кращий від тебе в 10 млн разів?

а зараз він кращий від тебе всього на млн, бо десь може мільйон прихильників у нього лишилось.

 

є така штука популярність, вона дійсно обєктивна у розрізі часу. Можна порахувати до одиниці. А "кращість" в конкретних речах конкретна, в абстрактному розумінні абстрактна. 

Ти питав про абстрактну кращість, вона субєктивна і абстрактна за визначенням.

ферштейн?

Link to comment
Share on other sites

Ефект Даннінга-Крюґера є прикладом когнітивного упередження що полягає в тому, що «люди з низькою кваліфікацією роблять помилкові висновки та невдалі рішення, але їхня некомпетентність не дозволяє усвідомити це.»[1] Через це вони страждають на уявну зверхність по відношенню до інших, вважаючи свої здібності вищими за пересічні. Це призводить до того, що менш компетентні оцінюватимуть свої здібності вище за тих, в кого вони насправді вище.

 

 

є іще ефект холопського психотипу - міфологізація і містифікація всього, що повязано із вищестоячим начальством.

приклад того ж самого Януковича показав роль "компетентності" у держуправлінні.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

ну ти ж не зовсім дурак, що ти мелеш?

це виходить, що у 2010 Янукович був кращий від тебе в 10 млн разів?

а зараз він кращий від тебе всього на млн, бо десь може мільйон прихильників у нього лишилось.

 

є така штука популярність, вона дійсно обєктивна у розрізі часу. Можна порахувати до одиниці. А "кращість" в конкретних речах конкретна, в абстрактному розумінні абстрактна. 

Ти питав про абстрактну кращість, вона субєктивна і абстрактна за визначенням.

ферштейн?

кращисть = корисність

 

янукович був некорисним для 35 млн. тобто величина його корисності була від'ємною

 

у порошенка зараз ця величина плюсова.

 

у мене мабуть позитивна але близька до нуля

 

якщо порошенко наробить дурниць я стану краще за нього. тобто шанс в мене є

Змінено користувачем Potato
Link to comment
Share on other sites

кращість = корисність це щось дуже новітнє.

 

але хай навіть буде так. Але про некорисність Януковича ти сильно помиляєшся. мільйонам людей крихти із його потоків перепадали. без перебільшення.

 

а плюсова корисність порошенка взагалі щось незрозуміле. Яремі і гелетею він корисний, кому іще?

Link to comment
Share on other sites

Potato . Розкажи чого корисного мені зробив Пеця ? Де побачить ??? Як потрогать ???

Покажи ініціативи ПП на оф. сайтах Ради чи АП ??? По процедурі ... ДЕ ??? А Закони останні . Ну да . А інше ??? Що з обіцяного він хоч почав виконувати ???

 

Нема ? Тоді давай далі . Як Геращенко Ірка , чи інші демагоги.

А призначення і список в Раду ??? Цеж ваащє піздєц !!!

Link to comment
Share on other sites

Угу, а гілочка дуже показова в плані того, який великий відсоток живе в самоілюзіях стосовно власних чеснот.

Чи не простіше припустити, що один з форумців має дивні - бо ні на чому не базовані - ілюзіїї щодо чеснот українських політиків?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чи не простіше припустити, що один з форумців має дивні - бо ні на чому не базовані - ілюзіїї щодо чеснот українських політиків?

 

Звичайно простіше. Недеремно є вислів про "святу простоту".

Куди мені до вашої компанії святих праведників :weep:

Link to comment
Share on other sites

А Ви в порошенків спитайте . Круто зустріли С.Кузьменко ))) . ОДА заняла самооборона . Барикади шини все як має бути .

З порошенками не приятелюю, нажаль. Тож може посиланням в інтернеті поділитесь?

Link to comment
Share on other sites

Угу, а гілочка дуже показова в плані того, який великий відсоток живе в самоілюзіях стосовно власних чеснот.

угу, гилочка дуже показова в плани того, кого называть сектой... юльки до такого сеанса самообсирания и возвеличивания своего кумира и додуматься не могли.. педрорасты мажут себя говном и славят нового мессию, хотя он уже начал их оптом вовану в холпы вместе с землей продавать... слава тебе, Господи, что я не дрыщ!!! :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

угу, гилочка дуже показова в плани того, кого называть сектой... юльки до такого сеанса самообсирания и возвеличивания своего кумира и додуматься не могли.. педрорасты мажут себя говном и славят нового мессию, хотя он уже начал их оптом вовану в холпы вместе с землей продавать... слава тебе, Господи, что я не дрыщ!!! :pleasant:

юльковатніки міряють по сОбі.

Ви не здатні зрозуміти, що всі неюльки не мають куміра і нікому крім Господа Бога, якщо віруюча людина, не моляться.

Ми не є сектанти, ми є вільні люди у своїх думках і можемо тверезо оцінити людину за її вчинки. Порошенко не є ідеал ні в чому, ні в своїй професії, ні в політиці, та і в керівництві держави теж не без промахів. Почати керувати країною в такому стані війни ззовні, в майже повному економічному колапсі може лише чоловік-мужик із твердим характером і, вибачте, з

 

великими я**ями :buba: .

 

Він кращий мене, не тому, що він чоловік, а я маленька жінка, а тому що він здатний керувати, а я ні і не тільки я.

До нього ще будуть питання.

Я голосувала за Яроша,  він талановитий воїн і порядна людина, але не політик. Добре, що таких як я було мало, мудрих людей значно більше, ніж ми сподівались, це 54% + ще інші, тобто всі крім юльков. імхо

:corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...