Перейти до змісту

Юля в Кулікова.


mantagio

Recommended Posts

Здається це не люди, а автоматична функція, інакше як rep_down.pngRiG &rep_down.pngmantagio знайшли підстави замінусувати мій допис вище без каментів? :pardon: Ці функції вочевидь вважають дії головнокомандуючого по Іловайську, як і їх розслідування, правильними. Хоча у цій же програмі Куликова командувач внутрішніми військами 5-10 років Олександр Кіхтенко запевнив, що йому було б достатньо подивитися елементарну оперативну інформацію по тих подіях, щоб за 2 години встановити прорахунки та винуватців тієї ганебної трагедії.

http://svoboda.ictv.ua/ua/index/view-media/id/69684/current/4/total/773

 

Не зрозумів, я що, завжди зобов'язаний коментувати всіляку біліберду ? :fp1:

 

Побачив, відзначив як муру і адью. 'Дала владі достатньо часу', 'не втручалася' - а вона-то , взагалі хто така зараз, щоб щось комусь нав'язувати ? Штовхнула свої навіювання з екрана поки є можливість і все, 'давай до свіданья'. B-)

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 258
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Не зрозумів, я що, завжди зобов'язаний коментувати всіляку біліберду ? :fp1:

 

Побачив, відзначив як муру і адью. 'Дала владі достатньо часу', 'не втручалася' - а вона-то , взагалі хто така зараз, щоб щось комусь нав'язувати ? Штовхнула свої навіювання з екрана поки є можливість і все, 'давай до свіданья'. B-)

 

Не зрозумів, то поясню.

Негативна оцінка до мого повідомлення взагалі свідчить, що ви з колегами вважаєте:

- політик Тимошенко не має права голосу взагалі, навіть якщо влада робить хибні кроки, а вона бачить інші рішення;

- іловайський котел - то таке, і воно навіть не заслуговує розслідування та покарання винних;

- не варто визнавати війну з хуйлом війною і даремно пручатися за якийсь дамбас з його населенням;

- не варто змінювати керівників та структуру керування збройними силами, бо усе гаразд;

- мінський формат "переговорів" це добре, ЄС та США долучати до них не варто.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не зрозумів, то поясню.

Негативна оцінка до мого повідомлення взагалі свідчить, що ви з колегами вважаєте:

- політик Тимошенко не має права голосу взагалі, навіть якщо влада робить хибні кроки, а вона бачить інші рішення;

- іловайський котел - то таке, і воно навіть не заслуговує розслідування та покарання винних;

- не варто визнавати війну з хуйлом війною і даремно пручатися за якийсь дамбас з його населенням;

- не варто змінювати керівників та структуру керування збройними силами, бо усе гаразд;

- мінський формат "переговорів" це добре, ЄС та США долучати до них не варто.

- путінська шльондра Тимошенко не має права голосу взагалі;

- іловайський котел розслідувати потрібно, але об"єктивному розслідуванню заважають багато чинників. В тому числі позиція юльків та свободівців, які частину дезертирів оголосили героями. По суті юльковатники бажають не розслідування, а цькування своїх опонентів. До речі, пропагандонство юльковатніків призводить до масового дезертирства в армії;

- керівників та структуру командування збройними силами змінювати треба продумано та обережно, щоб не посилювати бардак в армії;

- мінський формат - це наша біда, яка стала наслідком курсу юльків на "дружбу флотами" та торпедування ВОНЮлькою зусиль України на зближення з НАТО тоді, коли це можна і потрібно було робити.

  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

В якому сенсі не працює в силу? Вона говорить неправильні речі?

Заштампованості,заграності на протязі стількох років,бо слухачі живуть в другій країні після майдану.а юля все ще в країні до її посадки,бо її антимімідж вдвоє перевищує позитив,бо все більше людей розуміє,що говорити  не значить виконувати.......Говорити вона може все що хоче і правильно бо......то нічого не коштує,не потребує зусиль,ні зобов"язань виконання,ні відповідальності.А люди то пам"ятають яка різниця між її обіцянками.правильними словами і реальними ділами.Юля забула і грає по старому (на вухах манюпасів).а люди то змінилися (небагато.але достатньо) і старі правильні речі в говорильні вже не сприймаються.а віри,що вона щось зробить,з досвіду минулого,нема і вже не буде.Скажете,що я не привий? рейтинги і її і її політсили чітко вказують на котіння з горба а не навіть качелі.тенденція.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

думаю да

по части баллотирования сіна и папі порошенко в раду-считаю єто позором

Нам ще бракувало непотизму :fp1:  Хоча по правді не він то почав.Тобто помалу то стає "традицією".

Link to comment
Share on other sites

 Його тупа пизда була кращою випускницею Йельского університету, активісткою, в 1986-1992 була в Раді директроів Wal-Mart, і була обрана у віці 53 роки. Як це порівняно з сином Порошенка якому скільки, 29, який відпрацював 5 років в Рошені і якого Яник влаштував віце-консулом в Шанхай у 2011? 

Син і батя ідуть в списку чи окремо? Якщо в списку-це непотизм прямий і безумовний.якщо самі.по мажоритарці-це справа виборців опустити їх на грішну землю Тільки їх (якщо ви хочете жити як живуть в цивілізованих країнах,до яких ніби прагнете всіма фібрами своєї душі). B-)

Link to comment
Share on other sites

Та хєр би хто її вибрав якби її призвище було не Клінтон. Точно як із Пoрошенками. Так, призвище дає перевагу. Вони цим користуються. Життя взагалі ніхєра не справедлива штука.

Так Жору теж вибрали не за службу в нацгвардії і власництво бейсбольної команди :D Як і клан Кенеді чи Рузвельтів......так ім2я значить багато.але не вирішально.Треба ще мати ...щось за душею. :)

Link to comment
Share on other sites

Заштампованості,заграності на протязі стількох років,бо слухачі живуть в другій країні після майдану.а юля все ще в країні до її посадки,бо її антимімідж вдвоє перевищує позитив,бо все більше людей розуміє,що говорити  не значить виконувати.......Говорити вона може все що хоче і правильно бо......то нічого не коштує,не потребує зусиль,ні зобов"язань виконання,ні відповідальності.А люди то пам"ятають яка різниця між її обіцянками.правильними словами і реальними ділами.Юля забула і грає по старому (на вухах манюпасів).а люди то змінилися (небагато.але достатньо) і старі правильні речі в говорильні вже не сприймаються.а віри,що вона щось зробить,з досвіду минулого,нема і вже не буде.Скажете,що я не привий? рейтинги і її і її політсили чітко вказують на котіння з горба а не навіть качелі.тенденція.

Ти не пояснив, що вона неправильно зробила в даній промові.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не зрозумів, то поясню.

Негативна оцінка до мого повідомлення взагалі свідчить, що ви з колегами вважаєте:

- політик Тимошенко не має права голосу взагалі, навіть якщо влада робить хибні кроки, а вона бачить інші рішення;

- іловайський котел - то таке, і воно навіть не заслуговує розслідування та покарання винних;

- не варто визнавати війну з хуйлом війною і даремно пручатися за якийсь дамбас з його населенням;

- не варто змінювати керівників та структуру керування збройними силами, бо усе гаразд;

- мінський формат "переговорів" це добре, ЄС та США долучати до них не варто.

А у вас не завелика манія величі? щоб так впевнено говорити і зв"язувати ваші дописи і такими висновками.Шапка наполеона не тисне?......... ;o

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти не пояснив, що вона неправильно зробила в даній промові.

Все.Бо вона не повинна була виступати,в силу свого негативного іміджу бля більшості.Це не презівські і не вона вибирається,а ПАРТІЯ.Тому такі тезиси повинна виголошувати людина в партії.яка не сприймається загалом негативно.Це не партійна конференція,де всі заглядаютьв рот лідеру і мліють від його потискі руки (олдбой :weep: ).Це багато профільна аудиторія і мета виступу ДОНЕСТИ і ПЕРЕКОНАТИ аудиторію КРАЇНИ.Не однодумців.А лише один її вигляд і голос з придиханням,манери дуже багатьом просто настільки приїлися,що сама речуха залишилася поза кадром.ну не сприймають ЇЇ ВИСТУПИ тепер багато громадян.навіть якщо і слова правильні.Бо інтуітивно вже від одного знайомого голосу і стандартних фраз,які приїлися до оскомини,ціль передачі катастрофічно негативна.Юля МУСИТЬ зрозуміти різницю між персональною відповідальністю  і відповідальністю за партію......так вона найкращий оратор серед партійців.але на сьогодні це не додає партії балів.Бо люди у нас якщо не люблять то все і вся.міняти говорячу голову в ТВ потрібно батьківщині.ІМНО.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все.Бо вона не повинна була виступати,в силу свого негативного іміджу бля більшості.Це не презівські і не вона вибирається,а ПАРТІЯ.Тому такі тезиси повинна виголошувати людина в партії.яка не сприймається загалом негативно.Це не партійна конференція,де всі заглядаютьв рот лідеру і мліють від його потискі руки (олдбой :weep: ).Це багато профільна аудиторія і мета виступу ДОНЕСТИ і ПЕРЕКОНАТИ аудиторію КРАЇНИ.Не однодумців.А лише один її вигляд і голос з придиханням,манери дуже багатьом просто настільки приїлися,що сама речуха залишилася поза кадром.ну не сприймають ЇЇ ВИСТУПИ тепер багато громадян.навіть якщо і слова правильні.Бо інтуітивно вже від одного знайомого голосу і стандартних фраз,які приїлися до оскомини,ціль передачі катастрофічно негативна.Юля МУСИТЬ зрозуміти різницю між персональною відповідальністю  і відповідальністю за партію......так вона найкращий оратор серед партійців.але на сьогодні це не додає партії балів.Бо люди у нас якщо не люблять то все і вся.міняти говорячу голову в ТВ потрібно батьківщині.ІМНО.

 

 

 Для тех кто хочет чего-то живенького есть Ляшко. Тимошенко политик, а не клоунесса. И она гнет ту же линию, которую гнула и 12 лет назад. Если кому-то эта линия приелась - могут голосовать за новые парадигмы, например парадигму Пороха. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 Для тех кто хочет чего-то живенького есть Ляшко. Тимошенко политик, а не клоунесса. И она гнет ту же линию, которую гнула и 12 лет назад. Если кому-то эта линия приелась - могут голосовать за новые парадигмы, например парадигму Пороха. 

так і голосують.ось в травні  віддали за "нову парадигму" 54%.а стара калоша набрала тільки 12%. :fp1: І якщо то вас і вашу силу влаштовує,то вперед -старою,провіреною "головою" на "нові " ворота.З тим же результатом.Я тільки за. B-).......Хоча ви і не зрозуміли мою попердню думку.Але це ОК.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Говорити вона може все що хоче і правильно бо......то нічого не коштує,не потребує зусиль,ні зобов"язань виконання,ні відповідальності.

Але чомусь жодному з команди Педро навіть це не вдається.

Змінено користувачем Snowflake
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але чомусь жодному з команди Педро навіть це не вдається.

Ми про пецю чи юлю?........Їм не треба при 54% і владі.Цинічно кажучи.Практика останнії місяців показала:менше говориш-кращі показники в рейтингу. :D І вони то швидко зрозуміли-0ось луц щось там проквакав,і його заткнули,щоб не відсвічувався.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Все.Бо вона не повинна була виступати,в силу свого негативного іміджу бля більшості.Це не презівські і не вона вибирається,а ПАРТІЯ.Тому такі тезиси повинна виголошувати людина в партії.яка не сприймається загалом негативно.Це не партійна конференція,де всі заглядаютьв рот лідеру і мліють від його потискі руки (олдбой :weep: ).Це багато профільна аудиторія і мета виступу ДОНЕСТИ і ПЕРЕКОНАТИ аудиторію КРАЇНИ.Не однодумців.А лише один її вигляд і голос з придиханням,манери дуже багатьом просто настільки приїлися,що сама речуха залишилася поза кадром.ну не сприймають ЇЇ ВИСТУПИ тепер багато громадян.навіть якщо і слова правильні.Бо інтуітивно вже від одного знайомого голосу і стандартних фраз,які приїлися до оскомини,ціль передачі катастрофічно негативна.Юля МУСИТЬ зрозуміти різницю між персональною відповідальністю  і відповідальністю за партію......так вона найкращий оратор серед партійців.але на сьогодні це не додає партії балів.Бо люди у нас якщо не люблять то все і вся.міняти говорячу голову в ТВ потрібно батьківщині.ІМНО.

Як ти вимірюєш імідж політика? Навіть якщо хтось її сприймає негативно, це ж не заважає йому її вислухати?

Link to comment
Share on other sites

Як ти вимірюєш імідж політика? Навіть якщо хтось її сприймає негативно, це ж не заважає йому її вислухати?

Я не вимірюю,вимірюють служби і результати виборів.......Як довго ти будеш слухати  (на приклад)  свою жінку,яка постійно торочить тобі то саме.з дня в день не закриваючи рота.вказуючи тобі на речі.які вона сама НЕ РОБИТЬ.а вимагає від тебе.І так по колку вже не перший рік ? ти просто відключаєшся.хитаючи головою для вигляду,а вже коли допече,а ти джентельмен :D ,то тряскаєш дверима і їдеш в кнайпу пропустити пару шотс.А якщо пролетар-то в морду,щоб сильніше любила ;) Тому коли ти когось сприймаєш негативно-ТИ ЙОГО НЕ СЛУХАЄШ вдумливо.Процес проходить повз вуха не говорячи про серце.Як за вікном поїзда де ти сидиш.не віриш мені-твоя справа.Але РЕЗУЛЬТАТИ виборів говорять,що я правий.

Link to comment
Share on other sites

так і голосують.ось в травні  віддали за "нову парадигму" 54%.а стара калоша набрала тільки 12%. :fp1: І якщо то вас і вашу силу влаштовує,то вперед -старою,провіреною "головою" на "нові " ворота.З тим же результатом.Я тільки за. B-).......Хоча ви і не зрозуміли мою попердню думку.Але це ОК.

 У любой парадигмы должна быть альтернатива.

Link to comment
Share on other sites

Фсе неправильно. Начиная с имени. Он же не на текст реагирует а на имя. Собака Павлова :D

О редько появився,не запилився :)  Хто б про імена говорив,тільки неюльок :fp1: ..........Ми ж тут не говоримо про мене чи тебе а про народну аудиторію і ЇЇ реакцію.Скажеш-а звідки ти то знаєш? результати пари років виборів на різних рівнях показують чітку тенденцію сізіфової праці твоєї політмамки аж до деталей тої праці.Камінь то котиться і то десь на середині гори. :D

Link to comment
Share on other sites

Я не вимірюю,вимірюють служби і результати виборів.......Як довго ти будеш слухати  (на приклад)  свою жінку,яка постійно торочить тобі то саме.з дня в день не закриваючи рота.вказуючи тобі на речі.які вона сама НЕ РОБИТЬ.а вимагає від тебе.І так по колку вже не перший рік ? ти просто відключаєшся.хитаючи головою для вигляду,а вже коли допече,а ти джентельмен :D ,то тряскаєш дверима і їдеш в кнайпу пропустити пару шотс.А якщо пролетар-то в морду,щоб сильніше любила ;) Тому коли ти когось сприймаєш негативно-ТИ ЙОГО НЕ СЛУХАЄШ вдумливо.Процес проходить повз вуха не говорячи про серце.Як за вікном поїзда де ти сидиш.не віриш мені-твоя справа.Але РЕЗУЛЬТАТИ виборів говорять,що я правий.

Ти вимірюєш імідж за результатами виборів? Тобто, за твоєю логікою, в Ляшка, Тягнибока, Яроша імідж ще менший і вони також не мають права виступати?

Link to comment
Share on other sites

 У любой парадигмы должна быть альтернатива.

АБСОЛЮТНО.Одна проблема в Україні-як тільки та альтернатива добирається бо "пардигми".вона ЗРАЗУ стає КОПІЄЮ попередньої.Що навіює мені "смутні сомненія"-а чи не то та сама парадигма,тільки в іншій обгортці? :D ..........У нас НЕМА альтернативи в верхах.не вірите-прочитайте переплутання реальних генеалогічних,бізнесових.партнерських гілосок верхівки української еліти.І ви не знайдете ні одного чистого дерева.а покручі.симбіоз і щеплення всіх зі всіми.А для манюпасів-вони таку комедію розіграють з "альтернативою",що вільям курить в сторонці.

Link to comment
Share on other sites

Ти вимірюєш імідж за результатами виборів? Тобто, за твоєю логікою, в Ляшка, Тягнибока, Яроша імідж ще менший і вони також не мають права виступати?

де я говорив,що вони і юля в тому числі не мають ПРАВА виступати? ДЕ? Чого ви такі неуважні навіть в прочитанні тексту.Говорилося,що ТО ШКОДИТЬ накопиченню електоральної підтримки партії.Бо НЕ ПРАЦЮЄ у звязку з негативом на виступаючого.Юля може виступати що дня по пару разів,то її і партії справа. І ПРАВО.Але стратегія передвиборча.аналіз попередніх програшів показує чітко-вона тепер на екрані більше шкодить партії ніж помігає.Про то мова.І ви можете згоджуватися чи ні.тут є простір для дискусії.Але всеодно нас розсудить 26 жовтня.......Імідж ПОЛІТИКА вимірюється ТІЛЬКИ результатами виборів.Це не коханка чи коханець,любима річ чи предмет.З любов"ю до них.Бо тільки виборець є оцінщиком РОБОТИ політика.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

то чи варто звертати на них увагу? доводити щось... облиште.

плюсую...никакой конкретной критики....все те же лозунги Януковича и ПР для тупого планктона..Вана воровка и подстилка кремля. и все в этом примитивном духе....зато живенько так...ну оно ж и понятно...чем меньше ума..тем громче голос..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

плюсую...никакой конкретной критики....все те же лозунги Януковича и ПР для тупого планктона..Вана воровка и подстилка кремля. и все в этом примитивном духе....зато живенько так...ну оно ж и понятно...чем меньше ума..тем громче голос..

:)

дадада! Полное затмение у людей!

Как можно не видеть, что Вона Багиня??

Я поражаюсь

http://www.youtube.com/watch?v=RmFdF7ew_3w

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:)

дадада! Полное затмение у людей!

Как можно не видеть, что Вона Багиня??

Я поражаюсь

http://www.youtube.com/watch?v=RmFdF7ew_3w

Вєня, ну от як можна з тобою говорити? СКІЛЬКИ ви будете обирати тих, хто нищить власний народ???

Link to comment
Share on other sites

 

 


СКІЛЬКИ ви будете обирати тих, хто нищить власний народ???

 

это про кого??

Я в том смысле, что хотелось бы конкретики.  Кто выбирает, кого и каким образом супостаты изничтожают народ

Link to comment
Share on other sites

это про кого??

Я в том смысле, что хотелось бы конкретики.  Кто выбирает, кого и каким образом супостаты изничтожают народ

54% стадо обирає преза-баригу, що нищить власний народ. На війні. Тільки то не війна, а бізнес. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...