Перейти до змісту

Непередбачувана перепона


Potato

Recommended Posts

потато сбегал с тем же креативом на СУП и встретил в дрыще-скунсятнике полный восторг и понимание.. :lol2:  куда еще выстраданное пэдростенание отнес, признавайся? где еще концентрация дрыщей достаточная для одобрямса:

Змінено користувачем asmodey
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

потато сбегал с тем же креативом на СУП и встретил в дрыще-скунсятнике полный восторг и понимание.. :lol2:  куда еще выстраданное пэдростенание отнес, признавайся? где еще концентрация дрыщей достаточная для одобрямса:

 

і на ФУП. це тестовий топік щоб відслідковувати зміст і кількість відповідей

 

ОК ти мене викрив

Link to comment
Share on other sites

Ну перша 20 нормальна у всіх . Якщо кожній партії давати по 5%. То парламент буде супер

Ти то серйозно??? Я питав як такий дрищаво-синій симбіоз, вимазаний у лайні і корупціі по сам кінчик носа, Пєтя тягне у парламент? І як ці обранці будуть втілювати політику реформ, змін і світлого майбутнього для Украіни??

Це ж, бля, антоніми!! Педрин список і очікування змін манюпасами!

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Істерички. Саме вони стали непередбачуваною перепоною для здійснення справжніх політичних і економічних реформ.

 

Звуть цих істеричок: Фсьо пропало і Нас прєдалі.

 

Як тільки над старим карупціоналітетом нависла загроза вони випустили в світ цих тварин. Мета яких перетворити все що відбувається на фарс.

 

Істерички це заслон який ми маємо перемогти якщо хочемо прорватися до Європи 

 

:Ignor: істеричкам

:td: Тупее отмазки придумать невозможно.

 

Надо было Пэдро включить это в его 2020 спич. Вопрос: "Почему нет реформ?" Пэдро шепотом: "Меня пугают истерички! А так бы уже все реформировал давно."

 

Ну что ж, будем ждать когда Пэдро переборет детские страхи. То, что он мальчик пугливый уже ясно.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

потато сбегал с тем же креативом на СУП и встретил в дрыще-скунсятнике полный восторг и понимание.. :lol2:  куда еще выстраданное пэдростенание отнес, признавайся? где еще концентрация дрыщей достаточная для одобрямса:

 

і на ФУП. це тестовий топік щоб відслідковувати зміст і кількість відповідей

 

ОК ти мене викрив

 

 

Так главпук це ОК з ФУПа ? А чо, похож. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Друзі!
Я не є прихильником Пєті, або будь якого іншого кандидата.  За визначенням в політику людина, яка мені може подобатись не піде.

Мені важливо щоб політика  мені не заважала жити, робити те що я хочу, говорити те що я хочу, в кінці кінців жити так як я хочу.

 

Але тому, насправді, дуже важливо обрати того хто не буде мені заважати.

 

Тому я ніколи не підтримаю того хто ЗНЄ НА ВСІ !)) що треба робити. Надто переконані, вам я вкажу шлях. Це шлях НА 3 БУКВИ.

 

Я мабуть не готовий вмирати.І я не хочу щоб мою квартиру розбомбили. 

 

Кажуть  є мирний реальний план вирішення конфлікту я хопаюсь за нього бо мені , моїй дружині, дитині війна не потрібна. Нашим генам вона не потрібна, ми виграємо в іншій війні.

Змінено користувачем Potato
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А список пєдриноі партіі? То ж писец, треш і содомія!

А чим список партії Порошенка так вже сильно відрізняється від конкурентів?

В принципі мені від деяких персон в ньому блювати хочеться (скажімо Луценко), але практично в кожному списку такі мармизи присутні. Ну може в деяких і нема (Правий Сектор чи ще якісь одна-дві політсили), але я не впевнений, що це від чистоти рядів, а не від моєї непоінформованості.

Link to comment
Share on other sites

А чим список партії Порошенка так вже сильно відрізняється від конкурентів?

В принципі мені від деяких персон в ньому блювати хочеться (скажімо Луценко), але практично в кожному списку такі мармизи присутні. Ну може в деяких і нема (Правий Сектор чи ще якісь одна-дві політсили), але я не впевнений, що це від чистоти рядів, а не від моєї непоінформованості.

 

нє, ну в Пєті рафінований список тушок. А про його список тут пішла мова, тому що президент обирався народом для змін і реформ. Ну вот війна помішала. І істєрічки. А відразу після виборів пропрезидентська партія негайно розпочне реформи і люстрації всякі.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нє, ну в Пєті рафінований список тушок. А про його список тут пішла мова, тому що президент обирався народом для змін і реформ. Ну вот війна помішала. І істєрічки. А відразу після виборів пропрезидентська партія негайно розпочне реформи і люстрації всякі.

Конкретніше не можна? Будь-який список можна назвати списком тушок.

Дайте список тушок. Скажімо Наєм та Лещенко ІМХО не тушкануться, а Жванія - елементарно...

Link to comment
Share on other sites

Конкретніше не можна? Будь-який список можна назвати списком тушок.

Дайте список тушок. Скажімо Наєм та Лещенко ІМХО не тушкануться, а Жванія - елементарно...

Дело не в том тушкануться они или нет. Дело в том, до этого они тушканулись? Это показывает их идеологическую стойкость и вообще наличие идеологии.

 

Т.к. за Пэдро никакой настоящей партии нет, то теоретически весь его список - тушканы. Что на практике при проверке списка и подтверждается. И да, влючая Найема и Лещенко. На мой взгляд эти двое УЖЕ тушки, самим фактом перехода из журналистики в провластную партию.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дело не в том тушкануться они или нет. Дело в том, до этого они тушканулись? Это показывает их идеологическую стойкость и вообще наличие идеологии.

 

Т.к. за Пэдро никакой настоящей партии нет, то теоретически весь его список - тушканы. Что на практике при проверке списка и подтверждается. И да, влючая Найема и Лещенко. На мой взгляд эти двое УЖЕ тушки, самим фактом перехода из журналистики в провластную партию.

и это так же некоторым образом характеризует и их, как журналистов.. появляются вполне уместные вопросы по их прежней "объективности" и непредвзятой позиции.. B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Надо посмотреть по предыдущим созывам. Какая партия привела в ВР больше всего тушек? 

Было б интересно глянуть. В процентном отношении. Ну и сделать скидку на репрессии Янука. После всего, кто остался в этой партии - настоящие бойцы. Можно за них смело голосовать.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


После всего, кто остался в этой партии - настоящие бойцы.

 

Та канешна. Что они, эти бойцы, сделали? Если просто оказались невостребованными в других партиях - чи й ни подвих.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...