Перейти до змісту

А тим часом Фаріонша написала...


Ukraine

Recommended Posts

Я в шоке что народ может схавать при хорошей пропаганде. Кажется нет такой тупости, в которую невозможно заставить поверить пересичного манюпаса.

Жодної пропоганди.

Люди самі все бачили...

Link to comment
Share on other sites

у вас же там Самопомiч и Садовый, что никто из его присных не будет баллотироваться?  Таки ж мер и рычаги влияния быть должны.  Наверное ж ему хочется по мажоритарке провести кого-нить?

ти правий.

головний конкурент від Самопомочі.

Ірина Фаріон - 50 років, народний депутат України, член Політради ВО «Свобода». Кандидат відВО «Свобода»

http://portal.lviv.ua/images/_362.jpgТут все просто. Мабуть, не має людини, яка б нічого не знала чи бодай щось не чула про «свободівку» Ірину Фаріон. Виборцям народна депутатка запам’яталася кількома гучними скандалами, які зробили її ще відомішою. А це для виборів – беззаперечний плюс. У 116-му окрузі вона почувається, як вдома. Адже з великим відривом перемогла тут на парламентських виборах у 2012 році. Змогла раз – зможу вдруге. Здається, за таким принципом політик з трохи зіпсованою репутацією вирішила ще раз підкорити Верховну Раду, скориставшись підтримкою перевіреного електорату. Щоправда, скільки людей продовжують підтримувати ексцентричного політика, навіть на її «переможному» окрузі, не відомо. Останні висловлювання Ірини Фаріон та скандал щодо її комуністичного минулого, радше відняли, аніж додали політичних балів. Власне, цим можуть скористатися її політичні опоненти (було б дивно, якщо б вони цього не зробили) і дуже скоро ми знову згадуватимемо «кандидатку в члени КПРС товаришку Фаріон І.Д.» та «орлицю, що не сповідається перед гієнами».

Також не можна не згадати бучу, яку здійняли українські і російські телеканали після відвідин депутаткою-націоналісткою дитячого садка у Львові у 2010 році. Тоді філолог за освітою І.Фаріон розповіла маленьким діткам, що той, хто називає своє ім’я через скорочену російську форму, 

. А фраза про те, що 
, взагалі увійшла в історію.

Окрім цього, «свободівка» запам’яталася і тим, що намагалася навчити депутатів культури спілкування. Спочатку Ірина Фаріон запровадила навчальні 5-хвилинки у Львівській обласній раді – прямісінько перед початком сесійного засідання. А потім, коли стала народною обраницею, почала робити публічні зауваження своїм колегам по парламенту. Найбільше, звісно, діставалося, прем’єру-«поліглоту» Миколі Азарову. Його неспроможність вивчити державну мову, депутатка назвала «політичною упередженістю або розумовою відсталістю».

Після усіх скандалів, які трапилися ще перед Майданом, Ірині Фаріон пророкували політичне забуття. На деякий час вона, справді, відійшла у тінь і практично не з’являлася на публічних заходах. Однак, недавно почала розправляти крила та потрохи вливатися в політичне життя країни.

Ірина Подоляк - 47 років, начальник управління культури Львівської міської ради. Кандидат від партії «Самопоміч»

http://portal.lviv.ua/images/_363.jpgЧиновниця з багаторічним стажем. Якщо не враховувати невеличку перерву, у Ратуші працює п’ятнадцять з гаком років. У часи мера-вигнанця Любомира Буняка очолила відділ закордонної співпраці ЛМР. Зуміла залишитись при своїй посаді і тоді, коли мерію вперше та вдруге підкорила команда Андрія Садового. У 2012 році пані Ірині запропонували очолити міське управління культури. Вона погодилася і продовжує керувати ним і сьогодні. У багатьох її намір балотуватися в нардепи від партії «Об’єднання «Самопоміч» (партія міського голови Львова А.Садового) викликав подив. Утім чимало людей прогнозують успішній чиновниці успішне депутатство, мовляв «залізний характер» Ірини Подоляк дозволить їй гідно вступити в бій.  

Незважаючи на потужну підтримку політтехнологів, які двічі садили А.Садового в крісло мера та провели маловідому у столиці «Самопоміч» в Київраду, все ж у соратниці львівського міського голови є слабке місце – вона ніколи не брала участі у виборах. А це означає, що до окремих нюансів ведення виборчої кампанії, жінка може бути не готовою.

Сама Ірина Подоляк декларує проєвропейський підхід до реформування міської галузі культури. Легко прощається зі старим чиновницьким апаратом, який не підлягає модернізації. Через це, як і у кожного реформатора, у начальниці управління культури не бракує ні прихильників, ні критиків. Останні найчастіше закидають І.Подоляк нехтування заходами суто культурологічного характеру і перетворення Львова з культурної столиці у місто розваг і фестивалів, які своєю чергою «підгодовують» вузьке коло бізнесменів, наближених до мера Андрія Садового. 

Власне, через тісну дружбу з міським головою не дуже доброзичливі стосунки у чиновниці склалися і з депутатським корпусом Львівської міської ради, більшість у якій належить ВО «Свобода». Хто хоч раз спостерігав за законотворчістю у стінах ЛМР, той не може не знати про «милі діалоги» між депутатами та мером міста під час сесійних засідань. Одного літнього дня, коли учасники дебатів уже не тямили, хто і що говорить, у сесійній залі прозвучала пропозиція про звільнення начальниці управління культури… Того разу депутатський запал вдалося погасити.  

Link to comment
Share on other sites

львовяне умные люди

Такі ж, як сумчани чи кияни. В середньому.

Фаріон обирали "на ура". Зараз напевно це не повториться, але хто зна. Маніпулювати й нами можна.

Link to comment
Share on other sites

Щяз еще гадость скажу и сваливаю.  Удержаться не могу АТО )

Меня поразило, как юльки дружно отмазывать орлыцю бросились.  Никогда не видел, чтоб при живой Юле и такое :fp1:

Это потому, что я ее Юля-2 назвал и рефлекс сработал?))

 

ЗЫ

 

я шучу, а то начнете счяз против меня АТО

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Блин.  Ты издеваешься?  При чем здесь напали-не напали?  Эта ситуевина одно из телодвижений для формирования общественного мнения в той же России, в том же Крыму и на том же Донбассе(и в Харькове, и в Одессе и тд). Комплекс этих телодвижений сделал возможным то, что происходит сейчас

Комплесы-комплекасми, но я вот указал на явную логическую ошибку. Против логики не попрешь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Щяз еще гадость скажу и сваливаю.  Удержаться не могу АТО )

Меня поразило, как юльки дружно отмазывать орлыцю бросились.  Никогда не видел, чтоб при живой Юле и такое :fp1:

Это потому, что я ее Юля-2 назвал и рефлекс сработал?))

 

ЗЫ

 

я шучу, а то начнете счяз против меня АТО

Та що юльки, що свободівці - різниця між ними лише в гаслах, які вони вигукують на цей момент. Ну й на електорат трішки різний орієнтуються. Але методи та підходи в них однакові.

Link to comment
Share on other sites

Щяз еще гадость скажу и сваливаю.  Удержаться не могу АТО )

Меня поразило, как юльки дружно отмазывать орлыцю бросились.  Никогда не видел, чтоб при живой Юле и такое :fp1:

Это потому, что я ее Юля-2 назвал и рефлекс сработал?))

 

ЗЫ

 

я шучу, а то начнете счяз против меня АТО

Дело не в орлыци. Я сам против нее постоянно выступаю. Дело в истине. Если люди делают вопиющие ошибки в логике, не могу пройти мимо.

 

Вот, например, разговариваете вы с соседским мальчиком. Он говорит, у меня было 2 яблока, мне мама дала еще 2 и теперь у меня их 5. Вы промолчите на такое? Конечно нет, а скажете: "мальчик, 2 + 2 не может быть 5, потому что 2 + 2 = 4", независимо от того яблоки это груши или комплексы или еще что-то.

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

:weep:  пиздец

Прекращаю дискуссию, а то ругаться начну)

Ок))

Там і так були настрої антиукраїнські...а пропаганда російська це робила щоб Україну винною зробити у втраті територій. ..паралельно заводячі війська свої...я тобі лише кажу що це б сталося все одно...Чи є сумніви ?пох на той закон

Link to comment
Share on other sites

Ок))

Там і так були настрої антиукраїнські...а пропаганда російська це робила щоб Україну винною зробити у втраті територій. ..паралельно заводячі війська свої...я тобі лише кажу що це б сталося все одно...Чи є сумніви ?пох на той закон

Хе-хе. Представляю как чуваши, татары, башкиры, якуты, и далее на восток все по очереди провоцировали несправедливо обиженных москалей своими языковыми законами :). Пришлось захватывать все аж до Чукотки включительно. Чего не сделаешь ради лингвистической справедливости. :weep:

 

Ну и понятно Свобода во всем виновата :).

Змінено користувачем Abamenkov
Link to comment
Share on other sites

Так і не зрозуміла, чого ви всі казитеся, але те, що юльки возлюбили Фаріон - несподівано :)

это не юльки возлюбили, это дрыщепедроты вдруг ее возненавидели до того, что готовы оправдать кацапов.. :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, бютораси на клапті порвали свої пукани за висер кацапської сексотки Фаріонші, але так і не сказали про своє ставлення до неї. :weep:  

 

Асмодєй, повторюю запитання - то Фаріонша хороша, чи ні ? B-)

Link to comment
Share on other sites

это не юльки возлюбили, это дрыщепедроты вдруг ее возненавидели до того, что готовы оправдать кацапов.. :nose3:

Бо Петі насрати на Украіну, відповідно всі порохнуті долдонять те саме.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так і не зрозуміла, чого ви всі казитеся, але те, що юльки возлюбили Фаріон - несподівано :)

Ненавидить кацапів саме тому і може пройти

Навіть якщо буде нести маячню

Я теж ненавиджу кацапів але за неї б не проголосував

За свободу можу

Link to comment
Share on other sites

Бо Петі насрати на Украіну, відповідно всі порохнуті долдонять те саме.

 

А гб-шна стукачка і комуністка з 1988 року - ідеал борця за Україну ( в розумінні Виробничого Обєднання Свобода). :weep:  

Link to comment
Share on other sites

Хе-хе, бютораси на клапті порвали свої пукани за висер кацапської сексотки Фаріонші, але так і не сказали про своє ставлення до неї. :weep:  

 

Асмодєй, повторюю запитання - то Фаріонша хороша, чи ні ? B-)

мне похер, какая фарионша, но про педру она сказала правду, и это не изменится, даже если твой пукан разнесет напополам, егорка.. :lol2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

це твоя логіка.

вона нормальним людям незрозуміла  :D

Хе-хе, вопросов больше нет! Спасибо за посильный вклад в исследования хаоса в мозгах пересичного манюпаса.   :alen:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мне похер, какая фарионша, но про педру она сказала правду, и это не изменится, даже если твой пукан разнесет напополам, егорка.. :lol2:

 

Нє, асмадєй, гоніш. По формальній логіці - якщо вона тобі похер, то і її висери повинні бути похер.

 

А раз бютораси рвуть пукани за гебешну стукачку - значить самі теж в темі. Мудачуківські тузіки рулять.  B-) 

Link to comment
Share on other sites

Ненавидить кацапів саме тому і може пройти

Навіть якщо буде нести маячню

Я теж ненавиджу кацапів але за неї б не проголосував

За свободу можу

Назло кондуктори купи квитка та й піди пішки. За комуняцьку чи ригівську наволоч голосуй, а тоді ще триста літ ридайте про гірку долю неньки :(

Link to comment
Share on other sites

Нє, асмадєй, гоніш. По формальній логіці - якщо вона тобі похер, то і її висери повинні бути похер.

 

А раз бютораси рвуть пукани за гебешну стукачку - значить самі теж в темі. Мудачуківські тузіки рулять.  B-)

баран, если фарионша озвучит таблицу умножения, то таблица от этого не станет юльковской или мудачуковской..даже тупому дрыщу это должно быть доступно..но тем, у кого вместо головы - пукан, это не вместить. :lol2:

Змінено користувачем asmodey
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...