Перейти до змісту

Юля хоче допомогти добровольцям фінансово


Гість Хома

Recommended Posts

:D

 

В юльківське чмо,Алія, як завжди всі сектанти не вміє тримати слова :fp1:  Казала що іде і прощайте.а тут тихо,з під тишка зайшло і зразу мінуси в карму тим.яких ненавидить...........Як неочікувано :D .....Ей,правостниця наша сектантська,вийди покажи свою замурзану від сліз мордашку.скажи чого так иебе пре сюди,що лізеш попрощавшись? Ми мали такого "честь имею",що мав ту честь по декілька раз на тиждень.тепер ти на зміну?....От \юльки безчестні. B-)

мені теж. і не тільки сьогодні.

ну шож, сектанти

бояцця, а руки роблять :66:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

мені теж. і не тільки сьогодні.

ну шож, сектанти

бояцця, а руки роблять :66:

А Вені-Віді переживав...

Я ж казав, що Каровка часто демонстративно хлопає дверима, але ніколи не йде :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D

 

В юльківське чмо,Алія, як завжди всі сектанти не вміє тримати слова :fp1:  Казала що іде і прощайте.а тут тихо,з під тишка зайшло і зразу мінуси в карму тим.яких ненавидить...........Як неочікувано :D .....Ей,правостниця наша сектантська,вийди покажи свою замурзану від сліз мордашку.скажи чого так иебе пре сюди,що лізеш попрощавшись? Ми мали такого "честь имею",що мав ту честь по декілька раз на тиждень.тепер ти на зміну?....От \юльки безчестні. B-)

может то она заигрывает 8-)

А Вені-Віді переживав...

Я ж казав, що Каровка часто демонстративно хлопає дверима, але ніколи не йде :lol2:

от ты упрямый.  Не вижу неповторимокароффкиново штиля!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аукціон - завтра!

Олдбой вже не з нами, але може хтось з наших юльків не пошкодує мільйон гривень на таку справу?! Могли би й в складчину, по черзі би читали книжку...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...