Перейти до змісту

Борьба бобра с козлом или Старушку вновь привлекут к суду


Recommended Posts

увел тему нахуй(ц)

 

 

то есть Юля не будет спасать "деток" из принципиальных соображений?

ей до пизды те "детки", о которых ты писал? и она спокойно ездит тюнинговать свое ебало, а страдающие детки ей не нужны, бо биомасса?

ах сколько невдобных вопросов :fp1:

 

а бабусь даже на один не сподобыться

Link to comment
Share on other sites

А що тебе не влаштовує? Юля підставилася i Гелетей грамотно підсік дуру. Бачиш як ти засмикався? Ось на Туровській так же засмикaлися. Оббріхування армії під час війни навряд чи буде сприйняте народом з розумінням.

Подставился как раз Гелетей!

На воре шапка горит!

 

Юля говорила про минобороны, а Галатей прокололся... :pleasant:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дидусь - ты меня преследуешь. ты это помниаешь или нет. так что в бан пойдешь вслед за мной.

Я тебя только цитирую, а ты бегаешь за мной по веткам, Задай вопрос, Задай вопрос...

 

Вот зачем меня преследуешь?

 

Я сказал Жди ...Всему свое время... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Я тебя только цитирую, а ты бегаешь за мной по веткам, Задай вопрос, Задай вопрос...

 

Вот зачем меня преследуешь?

 

Я сказал Жди ...Всему свое время... :fp1:

схуяле ты в этой ветке появился и как с иконостасом вытащил свою дибильную картинку, в которой указан мой ник нейм. меня тут до этого не было. кроме как преследованием я это назвать не могу.

Link to comment
Share on other sites

увел тему нахуй(ц)

 

 

то есть Юля не будет спасать "деток" из принципиальных соображений?

ей до пизды те "детки", о которых ты писал? и она спокойно ездит тюнинговать свое ебало, а страдающие детки ей не нужны, бо биомасса?

Заметь это ты сказал, а не я и тем более не Юля...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

схуяле ты в этой ветке появился и как с иконостасом вытащил свою дибильную картинку, в которой указан мой ник нейм. меня тут до этого не было. кроме как преследованием я это назвать не могу.

Ну ты ж рассказывал, что Юльку надо топить в говне...

 

будь мужиком, отвечай за свои слова... 

 

Ты пост будешь исправлять?

 

Даю 5 минут...

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Так хто бреше?

Ви вірите Гелетею чи просто подобається обливати лайном Тимошенко?

 

Если Юля не врет-она в суде убедительно докажет свою правоту.

Вы же хотите жить в европейской стране?

Вы же согласны, что недостоверную информацию надо опровергать через суд?

Юля в свое время именно так и поступала, и суд даже запрещал распространять о её светлом образе порочащие сведения. Неужто забыли?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так хто бреше?

Ви вірите Гелетею чи просто подобається обливати лайном Тимошенко?

 

За балансом імовірностей я безумовно вірю Гелетею. Він пред`явив свій наказ і результати прокурорської перевірки.

 

Разом з тим я відкритий до того що б Юля довела свої звинувачення в суді. Звинувачення надзвичайно серйозні що б просто вірити їй на слово.

 

І я відкритий до того що б вона принесла вибачення. Тоді можна списати її риторику на запал політичної боротьби. Буває

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Если Юля не врет-она в суде убедительно докажет свою правоту.

Вы же хотите жить в европейской стране?

Вы же согласны, что недостоверную информацию надо опровергать через суд?

Юля в свое время именно так и поступала, и суд даже запрещал распространять о её светлом образе порочащие сведения. Неужто забыли?

Суда по этому делу может и не быть, ну разве что над Гелетеем. И вообще его сковырнут скоро, сам Петя его и снимет, а Тимоха запросто после выборов может стать премьером.... :shuffle:   не вижу шансов к порадоваться ни у Гелетея, ни у Стиви  :gigi: 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


За балансом імовірностей я безумовно вірю Гелетею. Він пред`явив свій наказ і результати прокурорської перевірки.

 

У мене знайомий служив в 72 бригаді. З березня. Був тяжко поранений 18-го липня в зоні АТО. Так щоб ви знали: часто в них дійсно був один автомат на двох, форма "дубок" і їх обсрілювали саме тоді коли командири десь зникали. А в день поранення на Савур Могилі він шість(!) днів нічого не їв, і ніхто не їв, бо їжі не підвозили. Боєприпаси теж всі закінчились. Вони тримали по дві гранати. Для себе.

До цього Литвина вони на Савурт Могилі положили в землю рилом. Бо тоді вони дізналися, що не воюють в зоні АТО. а знаходяться на навчанні в глибокому тилу. І тому отримують зарплатню - 2(!!!!!) тисячі гривень.

Вірте гелетеям і далі. І їх перевіркам.

Я не знаю, чи все те, що озвучує Тимошенко правда. І дай Боже, щоб наш "правдивий" до цих пір суд врахував всі аргументи і докази і виніс неупереджений вирок. Але саме цьому я не вірю.

Link to comment
Share on other sites

Розумієш колего проблема саме в Тимошенко. У неї репутація закінченої брехухи. Може вона на цей раз і сказала випадково правду. Хай доведе.

таварисч капитан, пачиму не атветили пра сваю зарплату в радном расийскам консульстве? 

Коверный, я же тебе говорил, мы знаем, откуда ты строчишь свои пасквили и провокации B-)

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


Розумієш колего проблема саме в Тимошенко.

Проблема в нас, шановний. Правда - вона або є, або нема. Ви прибічник кумівства і дружбанів на посадах у владі?

Лише той, хто в системі не правду шукає, а прискіпується до того, хто правду каже. В нашій країні, навіть в суді.

Так що діло не в Тимошенко. І навіть не в Порошенко.

Через цю проблему вийшов Майдан.

Link to comment
Share on other sites

До речі Faultfinder чудовий приклад того як юльки роблять ідіотські заяви без жодних можливостей їх подтвердити. Просто він на своєму рівні а Юля на своєму

капитан, а ты ТОЧНО уверен, что "....без жодних можливостей їх подтвердити". Глядиш, нет возможностей, вдруг рррррразззз, і можливості раптово з'явились  B-)

Особенно мне понравилось в твоем украинском вот это выпаленное в истерике ПОДТВЕРДИТИ.  Ты раскладку клавиатурки-то успевай менять, а то с довольствия снимут....  :weep:

Змінено користувачем Faultfinder
Link to comment
Share on other sites

так шо по факту Гелетей задвинет Юлю на зону?  :shok:

Безумовно. Показово. І суддею буде той, шо судив її по газу. Йому пора вертатись взад.

Змінено користувачем ovendd
Link to comment
Share on other sites

капитан, а ты ТОЧНО уверен, что "....без жодних можливостей їх подтвердити". Глядиш, нет возможностей, вдруг рррррразззз, і можливості раптово з'явились  B-)

Особенно мне понравилось в твоем украинском вот это выпаленное в истерике ПОДТВЕРДИТИ.  Ты раскладку клавиатурки-то успевай менять, а то с довольствия снимут....  :weep:

 

Та безумовно. Це фірмовий юльківський стиль. Називається вкид лайна на вентилятор. Ну не може ж людина так в наглу брехати, подумає посполитий.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Називається вкид лайна на вентилятор. Ну не може ж людина так в наглу брехати,

 

Так, я теж вважаю, що Гелетей це робить. А після 10-го поцікавтесь у бійців ЗСУ, як там з теплим обмундируванням. Гелетей зуб давав, що всі до одного...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, я теж вважаю, що Гелетей це робить. А після 10-го поцікавтесь у бійців ЗСУ, як там з теплим обмундируванням. Гелетей зуб давав, що всі до одного...

 

 

 Тобто ти ставиш питання кому я вірю більше тобі чи Гелетею? Боюсь моя відповідь тебе розчарує :) Гелетею

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...