Перейти до змісту

Борьба бобра с козлом или Старушку вновь привлекут к суду


Recommended Posts

 Тобто ти ставиш питання кому я вірю більше тобі чи Гелетею? Боюсь моя відповідь тебе розчарує :) Гелетею

Ми давно вже побачили, що тебе тішить все, що шкодить Україні.  Тому й зацікавились твоєю особою, тому й вирахували шкідника :tu:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Боюсь моя відповідь тебе розчарує Гелетею

Не розчарує. Якщо тобі подобається, то це твоя справа.

А чому ігноруєш мої слова про обмундирування до 10-го? Страшно?. Так ото ж... :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Не розчарує. Якщо тобі подобається, то це твоя справа.

А чому ігноруєш мої слова про обмундирування до 10-го? Страшно?. Так ото ж... :gigi:

 

Я в принципі не надаю ваги твоїм словам. Наскільки я тебе розумію ти скажеш все що завгодно якщо тобі це здаватиметься вигідним

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Наскільки я тебе розумію ти скажеш все що завгодно якщо тобі це здаватиметься вигідним

:gigi:

З розумінням в тебе вееееликі проблеми.

Вигідність - це кредо януковича і його послідовників. А я стояла на Майдані. І буду стояти стільки, скільки потрібно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:gigi:

З розумінням в тебе вееееликі проблеми.

Вигідність - це кредо януковича і його послідовників. А я стояла на Майдані. І буду стояти стільки, скільки потрібно.

 

Ну як тобі сказати. Здивуй мене. Поки моя оцінка твоїх дописів залишається незмінна. На чесне слово я тобі не вірю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@outsider, ну давай послідкуємо за чесним МО.

 

ГЕЛЕТЕЙ ОБІЦЯЄ ЗАБЕЗПЕЧИТИ БІЙЦІВ АТО ЗИМОВИМ ОДЯГОМ ДО 10 ЖОВТНЯ

Українські військовослужбовці в зоні АТО отримають зимовий одяг щонайпізніше 10 жовтня. 

Про це під час прес-конференції в Києві повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей, пише "Інтерфакс-Україна".

"До 10 числа всі розрахунки, всі постачання, які було заплановано, має бути завершено", – сказав він.

"10 числа я особисто їду до зони АТО з волонтерами, і будемо на місцях оцінювати все, що відбувається", – додав міністр.

За його словами, йдеться не лише про зимовий одяг, але й про печі, паливо тощо.

Гелетей зазначив, що хотів би забезпечити кожного військовослужбовця щонайменше двома комплектами одягу, але наразі фінансових можливостей для цього бракує.

http://tvi.ua/new/2014/10/08/heletey_obicyaye_zabezpechyty_biyciv_ato_zymovym_odyahom_do_10_zhovtnya

Почитаєш ФБ, Твіттер. Там докладно і чесно напишуть, якщо кожен боєць буде належно одягнений і зможе під час затишшя погрітися біля пічки.

Змінено користувачем ovendd
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну і? Заявив. Я не виключаю що будуть вийнятки.  Ну так це і не робота Гелетея за кожним особисто бігати з зимовою шапкою. Те що гроші були на цю справу виділені я не сумніваюсь.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну і? Заявив. Я не виключаю що будуть вийнятки.  Ну так це і не робота Гелетея за кожним особисто бігати з зимовою шапкою. Те що гроші були на цю справу виділені я не сумніваюсь.

Зачьот!

Садісь, пяць!

Нам нема про що далі говорити. :bluet:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зачьот!

Садісь, пяць!

Нам нема про що далі говорити. :bluet:

 

А що не так? Твоя критика саме в стилі  "В під`їзді брудно. Куди дивиться Президент????" Ти серйозно вважаєш що Гелетей особисто мусить опікуватися кожним з п`ятидесяти тисяч військовослужбовців?

Link to comment
Share on other sites

@Veni-vidi, а чого про кірєєвих боїшся? :gigi:

Ви ж, противсіхи, знаєте тайную тайну як вибороти справедливість без політиків. Але ж без суддів це неможливо. Чи можливо? :corn:

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

@Veni-vidi, а чого про кірєєвих боїшся? :gigi:

Ви ж, противсіхи, знаєте тайную тайну як вибороти справедливість без політиків. Але ж без суддів це неможливо. Чи можливо? :corn:

чего я боюсь?  Знаешь, меня раздражает, когда за меня чего-то там удобное для себя додумывают.  И смайлы не в тему раздражают.

А.  Еще вопросы глупые раздражают тож.  В общем нервы лечить надо. Экология блин ни к черту

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Та нереально. За три тижні Юля депутат з імунітетом. І клала вона з прибором на всі виклики в суд. Очевидна річ по-моєму

Не факт.

Ющенко он теж був впевнений в перемозі але сталося не так як гадалося...

Link to comment
Share on other sites

Не факт.

Ющенко он теж був впевнений в перемозі але сталося не так як гадалося...

Нема ніяких сумнівів, що ВОНЬківщина пройде в парламент. В них ще є свої 2% прихильників, а ще 3-4% їм гарантовано дасть масована істерія в засобах масової інформації.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нема ніяких сумнівів, що ВОНЬківщина пройде в парламент. В них ще є свої 2% прихильників, а ще 3-4% їм гарантовано дасть масована істерія в засобах масової інформації.

Побачимо.

Але думаю буде Юля знову волати про політичні утиски алігархів.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Юля, как всегда в точку!  :tu:

Хотя запарашные юлефобы и льют как всегда дерьмо на нее...

И как всегда, в дерьме оказываются сами....

 

Абтикайте! :pleasant: 

 

РІВНЕНЩИНА Як і чому розпродують армію: рівненський слід (ВІДЕО)
11.09.2014, 08:30      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 6148
http://4vlada.com/uploads/20140911011030.jpg

В листопаді, січні, лютому, коли на Майдані били і вбивали людей, а російські війська готувалися окупувати Крим, уряд і Міністерство оборони України продовжували розпродувати військову техніку за ціною в кілька разів нижче ринкової.

 

Належної техніки військові, нацгвардія і МВС не мають, а розпродаж триває

Батальйони на Донбасі воюють на шкільних автобусах та залучених волонтерами легковиках. Водночас чимало військової техніки досі іржавіє на складах.

http://4vlada.com/images/image/torbich/!!!!!!111111111/%D0%A4%D0%9E%D0%A2%D0%9E%201.jpg http://4vlada.com/uploads/20140320110110.jpg

Техніка в селі Оржів за 30 кілометрів від Рівного у 2014 році. Фото Рівне вечірнє

Чому так відбувається і чи вистачає техніки для війни з’ясовували журналісти ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ для проекту журналістських розслідувань Громадського телебачення та Першого національного «Слідство інфо».

Link to comment
Share on other sites

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ КОРОТКУ ВІДЕОВЕРСІЮ РОЗСЛІДУВАННЯ

 

 

http://4vlada.com/images/image/torbich/!!!!!!111111111/%D0%90%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg

Юрист, член УНСО Олена Ткачук та керівник самооборони Територіальної громади Рівненської області Ігор Федетчак допомогли ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ отримати документи стосовно продажу військової техніки підприємцю в Рокитному

– До нас звернулася місцева громада, оскільки вони побачили, як знищується масово воєнна техніка, а саме БТРи, ЗІЛи, різні спеціальні машини, – розповідають юрист, член УНСО Олена Ткачук та керівник самооборони Територіальної громади Рівненської області Ігор Федетчак – І вони зателефонували і сказали: ми ще такого не бачили. Коли почалася війна, коли потребується воєнна техніка на сході, у нас її тут ріжуть.

Вже після початку війни на Донбасі, у квітні, на півночі Рівненщини, у селищі Рокитне активісти самооборони, УНСО та «Правого сектору»знайшли шість досить нових на вигляд військових автомобілів та ще з десяток порізаних на металобрухт.

Ось відеосюжет, який зняли журналісти podrobnosti.ua 18 квітня 2014 року:

– Ми застали десь біля десятка автомобілів, які знаходяться в порізаному стані, – говорить очевидець тих подій керівник «Правого сектору» Рівненської області Роман Коваль. – І стояло шість грузовиків. Це військові ЗІЛи, які тільки були з консервації.

Правосекторівці звернулися до оперативного командування «Північ», на чиїй території і знайшли техніку. Військові відіслали для перевірки свого спеціаліста, який визнав, що автівки з пробігом менше двох тисяч не мали би бути списаними.

– Він подивився – да, автомобілі хороші, їх можна було б доукомплектувати і вони могли б рухатися, – переповідає реакцію військового Роман Коваль.

 

Link to comment
Share on other sites

Если у Юли есть доказательства того, что МО продавало оружие- она покажет их суду и суд пошлет Гелетея фписту

ей для этого СБУ не надо

 

И хдеш теперь тот Галетей?  :weep:

 

А Юля как всегда на своем месте...

 

Галетееей, ауууууу.... :pleasant:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...