Перейти до змісту

Опитування по Донбасу.


Goodman

Скажіть чесно : ви так сильно хочете і далі годувати дві області які у 2002 році подарували Україні банду ПР і Януковича ?  

111 користувач проголосував

  1. 1. Скажіть чесно : ви так сильно хочете і далі годувати дві області які у 2002 році подарували Україні банду ПР і Януковича ?

    • Так. Донбас це Україна
      59
    • Як ці "кормільци" вже дістали нехай валять куди хочуть і пошвидше
      52


Recommended Posts

кто за 2 п проголосовал-какие наивные романтики,как гимназистки в феврале 17-го,думают Раше нужен только Донбасс-им нужны все "русские" земли-весь восток и юг,недаром уже Малороссию официально упомянули

Link to comment
Share on other sites

 

 


прочитала, що з Донецьким Васею стало (каменюкою у голову отримав на марші від колорадів), рука не підіймається написати "нах"

 

;o ;o  , боже, не чула. А як він зараз? Коли це сталося? 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

вдома, наскільки я розумію, мозковий струс.

Але жартує як зазвичай.

-------------------

 

Прилетіло каменюкою по голові. Двічі. Оскількі в моїй голові життєво важливих органів немає, серйозних травм не отримав.

Отака хуйня, малята.

 

----------------

 

Я так розумію, це на сьогоднішньому марші єдності сталося

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Перепрошую, але, як на мене, запропоноване  питання і відповіді на нього є некоректними і провокаційними.

Я так понял, что это своеобразная запоздалая реакция на подобные ранние высказывания

 востока Украины по поводу дотационности западных областей Украины.

Link to comment
Share on other sites

Если НЕ ОТДЕЛИМ Донбасс,то,вероятно,вернем себе и Крым. Если отделим-не вернем. Но как же они там уже нас всех достали! Так же хочется иногда сказать:"Та идите в Рашку,еще наплачитесь и нарыдаетесь там..." Но не доходит....
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скорее всего нужен третий вариант аля Южная Осетия у Грузии. Оккупированая территория, но только полностью заблокированная, а не так как сейчас Крым.Через некоторое время там будет полный звиздец и запустение, все колорады и маргиналы поубегают в Рашу. А потом в нужный исторический момент -  все вернуть взад силой. Но если никто не готов его блокировать полностью, а собираются сопли жевать как с Крымом  - тогда только оставлять в Украине.

Link to comment
Share on other sites

Так, Донбас- це Україна, але з дуже сильним антиукраїнським душком. Навіть більш різким, ніж у москалів. Потрібний час, щоб він вивітрився, або провести масові посадки місцевих злочинців- україножерів

Link to comment
Share on other sites

Скорее всего нужен третий вариант аля Южная Осетия у Грузии. Оккупированая территория, но только полностью заблокированная, а не так как сейчас Крым.Через некоторое время там будет полный звиздец и запустение, все колорады и маргиналы поубегают в Рашу. А потом в нужный исторический момент -  все вернуть взад силой. Но если никто не готов его блокировать полностью, а собираются сопли жевать как с Крымом  - тогда только оставлять в Украине.

 Если власть в Киеве и дальше себя будет так вести, то очень скоро оккупированная территория будет по площади и населению больше, чем та, что контролирует Киев

Link to comment
Share on other sites

Если НЕ ОТДЕЛИМ Донбасс,то,вероятно,вернем себе и Крым. Если отделим-не вернем. Но как же они там уже нас всех достали! Так же хочется иногда сказать:"Та идите в Рашку,еще наплачитесь и нарыдаетесь там..." Но не доходит....

 

 

Волька, если потеряем Донбасс, то я тебе даю гарантию, что потеряем и Юг с Запорожьем. Поверь, чтобы пробить коридор в Крым, в Мелитополе-Бердянске будет проще простого развести популяцию колорадов, как это сделали у нас.  

Link to comment
Share on other sites

Алєжка а ти в курсі шо це ти зарплату мусорам платиш. Тим які в Донбасі співпрацюють із "колорадами" і тягнуть за Росію. В курсі чи ні ?

 

Я ее плачу, как и все граждане Украины. Точно также я плачу и на содержание Турчинова и Авакова. Эффективность, что те, что тех примерно одинаковая.  Работают на врага.  

 

Как можно было дать уйти Януку, Пшонке, Арбузову и всем остальным? По сути, все тогда можно было закончить. И сейчас бы у них не было такой свободы действий

Link to comment
Share on other sites

Вірогідно, що Донецька і Луганська область потрапивши під контроль Путіна стануть людською ресурсною базою для розпалювання громадянської війни в Україні.Цинічно і надійно майже 6,5 міліонів людей двох східних областей під організаційним проводом грушників і фсбшників - достатня сила для громадянської війни. Не припустимо дозволити путінським спецслужбам реалізувати сценарій, коли громадяни України Донецької і Луганської областей стануть рушійною силою - "гарматним мясом" Путіна у братовбивчій громадянській війні. І війська Росії не знадобляться - самі українці себе ж і звоюють.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ее плачу, как и все граждане Украины. Точно также я плачу и на содержание Турчинова и Авакова. Эффективность, что те, что тех примерно одинаковая.  Работают на врага.  

 

Как можно было дать уйти Януку, Пшонке, Арбузову и всем остальным? По сути, все тогда можно было закончить. И сейчас бы у них не было такой свободы действий

Я думаю шо усьо було договорєно. Янук в Мацкву. Юля в табуретку. Тільки Юлю на табуретку ніхто не хоче. От тому і вся ця хєрня.

Але те що ваша міліція робить тільки те що їм каже ахмет і сім"я - від цього прозрів увесь світ :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...