Перейти до змісту

Ебола


Calculus

Recommended Posts

нет

патаму что я уже марли купил

А вона прийде, і всім піздєц !

Треба виловити якогось інфіцированого чорного і

подарувати його сєпаратістам ! В ДНР , тіпа допомога !

Link to comment
Share on other sites

Погребальные обряды, при которых присутствующие на похоронах люди имеют прямой контакт с телом умершего, могут играть значительную роль в передаче вируса Эбола[14]. Важную роль в распространении инфекции играют грызуны, именно в популяциях грызунов вирус циркулирует, лишь изредка переходя на человека в результате зоонозa. Высокая летальность вируса не позволяет инфекции принять характер пандемии.


В Кот-д’Ивуаре, Республике Конго и Габоне документально подтверждены случаи инфицирования людей вирусом Эбола в результате контакта с инфицированными шимпанзе, гориллами и лесными антилопами, как мертвыми, так и живыми. Получены также сообщения о передаче Рестонского эболавируса при общении с макаками-крабоедами.


есть у нас в Украине макаки-крабоеды?

Link to comment
Share on other sites

Вже більше 4 000 жмурів від неї. І щось воно ніхуя не смішно.

 

и что? от обычного гриппа, точнее его последствий, умирает намного больше

 

кстати, шо эта за хуйня такая, эбола? как проявляется?

Link to comment
Share on other sites

Вже більше 4 000 жмурів від неї. І щось воно ніхуя не смішно.

 

я скажу так

если ета хуйня вырвется на свободу (скажем, "вдруг" немного уменьшится летальность), то нам только и останется шо немного посмеятсо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні чула по радіо, що зараз будуть випробовувати нову вакцину проти ебола, і тут у мене мисля

ага, от для чого "випустили" Ебола.

Якось воно так :pleasant: загадково все виходить. кілька років ми не чули про неї, а для винайдення вакцини іноді потрібно кілька років.

Link to comment
Share on other sites

и что? от обычного гриппа, точнее его последствий, умирает намного больше

 

кстати, шо эта за хуйня такая, эбола? как проявляется?

http://www.youtube.com/watch?v=mI7Nih0rzxI

 

знайшла перший фільм. який потрапив, там можна щось вибрати подивитись

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні чула по радіо, що зараз будуть випробовувати нову вакцину проти ебола, і тут у мене мисля

ага, от для чого "випустили" Ебола.

Якось воно так :pleasant: загадково все виходить. кілька років ми не чули про неї, а для винайдення вакцини іноді потрібно кілька років.

Напевно негритоси знову почали макак шпіляти, баб не вистарчає.

Вони так і СНІД вигодували !

Вакцини не існує, лікування також майже... Все залежить від іммунітету практично ...

Гарячка, крововиливи, понос , рвота і піздєц ! Далі навіть не ящик а спалять нах або в вапно !

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вирус Эбола передается при прямом контакте с кровью, выделениями, другими жидкостями и органами инфицированного человека

Вообще-то бывают и воздушные штаммы. )

Link to comment
Share on other sites

Нє, я про те, що там якраз сюжет про хворобу і як вона протікає, і  про смерті.

 Не знаю, чогось страху захворіти немає. Та і хвороба протікакє швидко до смерті, так що в людини буде час на сповідь.

Link to comment
Share on other sites

Нє, я про те, що там якраз сюжет про хворобу і як вона протікає, і  про смерті.

 Не знаю, чогось страху захворіти немає. Та і хвороба протікакє швидко до смерті, так що в людини буде час на сповідь.

Ну якщо воно вже десь за 80, то так, страху нема і можна помаленьку самому

шкандибати до церкви на сповідь !

Але коли тільки за 45 то воно якось не хочеться в вапні згоріти через макак.

В Україні напевно ще тишина, а от в Штатах паніка, бо дохрена прилітає з Африки.

Link to comment
Share on other sites

а про сиськи джоли отчекрижинные уже забыли. а тут новая халэпа.

 

А до чого тут рак молочної залози ? Чи в тому є щось приємніше ?

Ти б хотіла бути на місці Джолі ?

Link to comment
Share on other sites

а про сиськи джоли отчекрижинные уже забыли. а тут новая халэпа. 

це є велике горе для жінки. У нас по сусідству живе одна така жінка, в якої був рак вже 2 рази і тепер немає цієї важливої частини жіночості. Але вона така молодчинка -- тримається і дуже стала пильнувати свого чоловіка. Це тільки поспівчувати.

Link to comment
Share on other sites

це є велике горе для жінки. У нас по сусідству живе одна така жінка, в якої був рак вже 2 рази і тепер немає цієї важливої частини жіночості. Але вона така молодчинка -- тримається і дуже стала пильнувати свого чоловіка. Це тільки поспівчувати.

Особливо коли помирають рідні від того.

Не розумію як можна з таких речей сміятись ...

Link to comment
Share on other sites

Особливо коли помирають рідні від того.

Не розумію як можна з таких речей сміятись ...

особливо коли приветствуют при всех прочих отсутствующих симптомов, но как заподозрить, шо шото чудится то - только  ота самая одна и лаборатория, которая ...

 

а кто еще?

Ти б хотіла, щоб тобі відчекрижили дві груді ?

а ты?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...