Перейти до змісту

Сурйозне питання


honey flower

Recommended Posts

Імхо, дами надто перебірливі пішли, он з купи партій і мажоритарників вибрати не можуть, а обирають же лише на 4 (чи зараз 5?) років. :D

Що вже за чоловіків казати: і той не тє, і сей не тє

:shok: а шо вони повинні брати шопопало? :not_i:  нашо воно їм? :beee:

Link to comment
Share on other sites

:shok: а шо вони повинні брати шопопало? :not_i:  нашо воно їм? :beee:

Отож з цього починать і треба :D

 

А можна ж так - взяла шопопало,

и сидиш спокійно, принца ждьош (шутка)

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мені колись давали подивитись товстеньку книжку по темі

типу що треба робити щоб....

 

 

висновок: нафіг-нафіг

 

з точки зору користі для суспільства - статистика така, що eligible чоловіків разів в 5 менше ніж eligible жінок

тому потрібно або міняти співвідношення, або міняти ставлення суспільства до ситуації

"міняти співвідношення" не означає відстріл жінок, можна по-всякому - агенції щодо заміж за кордон активно сприяють

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тут Акваріус правильно сказав. Десь після тридцяти жінка настільки комфортно почуває себе в своїй шкірі що в принципі не готова підстроюватися під чоловіка, любого. Тому ніхто і не підійде. Все треба робити вчасно

Link to comment
Share on other sites

Тут Акваріус правильно сказав. Десь після тридцяти жінка настільки комфортно почуває себе в своїй шкірі що в принципі не готова підстроюватися під чоловіка, любого. Тому ніхто і не підійде. Все треба робити вчасно

Тащас, во первых практически любая дама мечтает о замужестве, во вторых мадам после тридцати точно знает кто ей нужен, где его найти, и как подцепить на крючок. И заделает она всё так, шо дядька и трепыхатся не будет.

Змінено користувачем tracker
Link to comment
Share on other sites

Господа....я ветку не читало, поэтому дико извиняюсь и нагло спрашую....

про шо сие ведко?

це інструкція для одиноких кобіт...

як за допомогою лінійки вибрати собі чоловіка

Link to comment
Share on other sites

Господа....я ветку не читало, поэтому дико извиняюсь и нагло спрашую....

про шо сие ведко?

 

це інструкція для одиноких кобіт...

як за допомогою лінійки вибрати собі чоловіка

Не вір йому :fp1:

ніяких лінійок. то всьо гусари видумали міряцця. він одманує тебе.

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  серйозну  тему  наша  Медова  Квіточка  зачепила.  Читаю,  читаю  і  вичитати  не  можу - сторінки  множаться  безперерви.  

Додам  теж,  який  є  вихід. ( Не  я  придумала).

У  супермаркетах  на  заході  неодружені (самотні),  готові  знайомитися  можуть взяти  спеціальні  візки.  І  ву  а  ля!

Знайомтесь.  Наїдьте  (невзначай)  один  візок  на  другий,  вибачіться  чемно,  усміхніться  лагідно і...

Якби  у  нас  супермаркети  таке  запровадили,  у  них  би  був  такий  ажіотаж!  Але...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тащас, во первых практически любая дама мечтает о замужестве, во вторых мадам после тридцати точно знает кто ей нужен, где его найти, и как подцепить на крючок. И заделает она всё так, шо дядька и трепыхатся не будет.

 

ААА!!! Піду жінку покусаю!

 

ps: але щось в тому є! :)

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  серйозну  тему  наша  Медова  Квіточка  зачепила.  Читаю,  читаю  і  вичитати  не  можу - сторінки  множаться  безперерви.  

Додам  теж,  який  є  вихід. ( Не  я  придумала).

У  супермаркетах  на  заході  неодружені (самотні),  готові  знайомитися  можуть взяти  спеціальні  візки.  І  ву  а  ля!

Знайомтесь.  Наїдьте  (невзначай)  один  візок  на  другий,  вибачіться  чемно,  усміхніться  лагідно і...

Якби  у  нас  супермаркети  таке  запровадили,  у  них  би  був  такий  ажіотаж!  Але...

Це дуже добра ідея.

Link to comment
Share on other sites

Тащас, во первых практически любая дама мечтает о замужестве, во вторых мадам после тридцати точно знает кто ей нужен, где его найти, и как подцепить на крючок. И заделает она всё так, шо дядька и трепыхатся не будет.

В жінці закледене стремління мати чоловіка і з ним народити дітей. Є жінки, які будують кар"єру і десь до 40 років, якщо у 17-19 не народила дитину, потім все складніше і складніше знайти собі пару. Ніколи не повірю в те, що жінка хоче бути одна, то є просто захисна реакція від адіночєства.

 

Після 30 жінки мають тенденцію одружуватись з чоловіками на 2-3 роки молодших. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Це дуже добра ідея.

 

Але трэба, каб усе ведалі, як карыстацца тымі кошыкамі. Бо схопіць каторы дурань не той кош...

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

бредовая ветка.....

бредовая тема....

всё бред и чушь,господа.....

 

ну так шо робить тем, кто не нашел свою половинку по жизни?

народ требует поделится опытом

об етом и ветка

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...