Перейти до змісту

Москаль жжёт сцуко))


Дід Панас

Recommended Posts

в оригіналі "москалі їбучі" :D

Ну если он оставит оригинал, то это как-то совсем будет мегажирный троллинг собственной фамилии))))

 

Мне вот другое интересно, что-то конкретно важное Москаль сделал кроме того, что строил упоротных ватников? Ну в плане повышения обороноспособности районов или там еще чего?

Link to comment
Share on other sites

Спутник АТО ‏@SputnikATO  8m8 minutes ago

Москаль грозит перекрыть водо-, газо- и электроснабжение на территорию, подконтрольную террористам "ЛНР"

 

настоящие яйца, а не шоколадные

Link to comment
Share on other sites

Грозить - это еще не перекрыть. По-моему это болтун типа Ляшко.

 

Перекривати - функція Укртрансгазу і т.д., Москаль може лише вносити пропозиції, з врахуванням знання ситуації на місці. На даний момент він реалізує дуже важливі функції: щодня каже правду про події в Луганській обл., з чим в центральної влади проблеми; безперервно знаходиться серед людей навіть у зонах обстрілу, спілкується з ними на рівних; виступає жорстким арбітром між населенням і продажною місцевою владою. Таким чином, завойовує довіру людей. Довіра до губернатора - це й довіра до України, для Донбасу це надважливо.

Ляшко - безвідповідальний пиздобол. А на Москалі зараз величезне навантаження і відповідальність. Поки що він вписався сюди надиво вдало.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Перекривати - функція Укртрансгазу і т.д., Москаль може лише вносити пропозиції, з врахуванням знання ситуації на місці. На даний момент він реалізує дуже важливі функції: щодня каже правду про події в Луганській обл., з чим в центральної влади проблеми; безперервно знаходиться серед людей навіть у зонах обстрілу, спілкується з ними на рівних; виступає жорстким арбітром між населенням і продажною місцевою владою. Таким чином, завойовує довіру людей. Довіра до губернатора - це й довіра до України, для Донбасу це надважливо.

Ляшко - безвідповідальний пиздобол. А на Москалі зараз величезне навантаження і відповідальність. Поки що він вписався сюди надиво вдало.

 

Хорошо, если ты прав, а я нет. Просто я помню, как он был наместником в Крыму, толку от этого не было. Все его скандальные разоблачения заканчивались пшиком. Ну и по газу - можешь перекрыть? Перекрывай. Если не можешь, то зачем сотрясать воздух?

 

Это как Луценко, который был готов посадить всех бандитов, но генпрокуратура не давала :)

 

Но я не настаиваю, если есть мнение, что он там полезен - посмотрим на результат.

Link to comment
Share on other sites

Хорошо, если ты прав, а я нет. Просто я помню, как он был наместником в Крыму, толку от этого не было. Все его скандальные разоблачения заканчивались пшиком. Ну и по газу - можешь перекрыть? Перекрывай. Если не можешь, то зачем сотрясать воздух?

 

Это как Луценко, который был готов посадить всех бандитов, но генпрокуратура не давала :)

 

Но я не настаиваю, если есть мнение, что он там полезен - посмотрим на результат.

Підписуюся під кожним словом.

Link to comment
Share on other sites

Хорошо, если ты прав, а я нет. Просто я помню, как он был наместником в Крыму, толку от этого не было. Все его скандальные разоблачения заканчивались пшиком. Ну и по газу - можешь перекрыть? Перекрывай. Если не можешь, то зачем сотрясать воздух?

 

Это как Луценко, который был готов посадить всех бандитов, но генпрокуратура не давала :)

 

Но я не настаиваю, если есть мнение, что он там полезен - посмотрим на результат.

 

За фактом: він корисний навіть кожною появою на ТБ, бо поки що в кожному сюжеті збільшує довіру населення до української влади. З відімкненням сепарастів, що безкоштовно жеруть наш спільний ресурс, це також не бла-бла, а турбота про забезпечення існування населення його регіону. Тут і так грошей нема на сплату газу і тепла, бо бізнес вмер, а доводиться ще й розділені на всіх нас Луганськгазом вкрадені сепарастами об'єми газу сплачувати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Грозить - это еще не перекрыть. По-моему это болтун типа Ляшко.

так сложилась...судьба....что я как раз находился когда главментом крыма назначали именно москаля.....именно в крыму....

это был пиздец....он крым раком поставил..а оставшиеся более или менее авторитетные жулики...реально или свалили с крыма или сели тихоничко и не отсвечивали....

 

что уже говорить...когда его второй раз назначили....(представителем президента если не ошибаюсь)...

 

он ещё не приехал...а многие уже в кипише сидели.....

 

самое смешное было то..что как только пошли слухи шо в крым назначат москаля......сразу наркота там поднялась в цене...только от одного упоминания москаль...

все просто помнили...как он нагнул раком наркотрафик в крыму.......да и другие направления незаконной деятельности...

 

короче его очень не любили ни сами местные менты и тем более преступники.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а мне понравилось видео с лугандона с ним. как он четко на понятном языке объяснял местному что это его же, местного, ненаглядные ополченцы захреначили его же местного дом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Во время совещания в Миловской райгосадминистрации замечания головы Луганской ОГА Геннадия Москаля, что Партия регионов и КПУ несут ответственность за то, что делается на Донбассе, вызывало недовольство у депутатов-коммунистов. В ответ Москаль выгнал их с совещания.

:K

Об этом сообщает Луганская ОГА на своей странице в Фейсбуке.

 

"У нас единственная область в Украине, где не работает областной совет. Большинство ее депутатов - члены ПР и КПУ. Они убежали из области в Киев и за границу, поэтому не будет областного бюджета на 2015 год, придется жить по бюджетной росписи 2014 года", - напомнил Москаль
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Москаль "відбив" у "Айдара" незаконно затриманих людей

 

Губернатор Луганської області Геннадій Москаль добився звільнення сімох людей, які були затримані бійцями батальйону "Айдар" і утримувалися у розташуванні військової частини В0624.

Про це повідомляється на особистій сторінці Москаля.
 
За даними губернатора, озброєні автоматами "айдарівці" серед білого дня затримували на вулицях людей і вивозили у невідомому напрямку, про що він повідомляв міністру оборони ще минулого тижня.
Семеро затриманих були пізніше виявлені у розташуванні частини В0624 (батальйон "Айдар"), а саме: приватний підприємець Ферт, котрого затримали на Центральному ринку Сєвєродонецька 11 листопада; підприємець Франчук, затриманий у Сєвєродонецьку 9 листопада; мешканці Старобільського району Гузєв та Черв’яков, затримані 15 листопада,
а також троє працівників УМВС у Луганській області, затримані в Старобільському районі 15 листопада.
 
"Всі ці люди незаконно утримувалися в розташуванні військової частини В0624 і після втручання Г.Москаля в понеділок були звільнені й відпущені додому", – йдеться у повідомленні.
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...