Перейти до змісту

Recommended Posts

Perestrojka Gorbachov! -- кричали на прикінці 80-х. Може не всі це пам"ятають. Тоді лише від однієї людини залежало те, що перемінило не просто життя багатьох, а цілу систему. Це був Михайло Горбачов. Чи могло все це відбутися: і припинення гонки озброєння, і руйнування Берлінської стіни, самостійність України, воля політв"язням? Дуже спірне питання. Але чомусь саме  він почав новий відлік часу, а не хтось інший. В той час, коли різні переміни ввірвались в життя, люди не були готові самостійно щось вирішувати і цьому треба було вчитись. А вчитись чомусь новому треба було теж вчитись. Ось це і було для багатьох самим важким. В той час коли по цілому світі  Горбачов став Особою № 1,яку поважали, то  в нас його просто кляли, як того, що зруйнував стабільність, а нічого взамін "не дав".   Ось пройшло вже більше 25 років після "перестройкі" і можна сміло сказати, що завдяки йому в Україні відбувся Майдан. Він до нього непричетний, але тоді вже вніс часточку до самостійності нашої держави.Наші люди мали змогу подорожувати світом, міняти місце життя, вчитись за кордоном і ставати частиною цивілізованого світу. Ми  не змогли оцінити Горбачова за те, що маємо свободу вибору.. Нехай буде так...

   Зараз ця людина живе в забеспеченій Німеччині, і сьогодні зустрічався з канцлером Меркєль. Зустрічався для того, щоб захистити Росію, яку так ніхто "не розуміє" і нищить санкціями. Він хотів  переконати Енджі  зняти санкції і що в цьому "конфлікті" винна Україна.

Ну, бундесканцлер жінка розумна і не від кого не залежна і може вільно висловлювати свою думку, яку вона і не постіснялась :buba: сказатьГорбачову, враховуючи всі його заслуги перед світом. . Вона висловила, шо у конфлікті між Україною і Росією винна Росія і санкції діятимуть і далі.

   Мене дивує, що за 20+ років Горбачов не зміг далі розвинутись, як особистість, мислення формується під впливом роіських смі і для нього Путін геніальний керівник.  Шкода, що  людина, яка перемінила Європу, маючи стільки можливостей і живучи у вільній Європі,  так і не навчилася мислити вільно.

Link to comment
Share on other sites

Он сделал перемены не сам, а под воздействием внешних факоров, так что это не его личная заслуга, а многолетняя борьба за свободу, ему ничего больше не оставалось, как смериться с создавшейся ситуацией.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Он сделал перемены не сам, а под воздействием внешних факоров, так что это не его личная заслуга, а многолетняя борьба за свободу, ему ничего больше не оставалось, как смериться с создавшейся ситуацией.

Частково вірно, але чомусь він мусив приймати ті рішення, від яких залежили переміни. Уявіть когось іншого на його місці. Заслуга Горбі є, хоча і не на всі 100%

Link to comment
Share on other sites

.. вопрос, сколько языков он знает - ибо живя даже в германии и смотря только хуйло-тв за незнанием других мов, он мог легко перетвориться в престарелого ватника 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Зміни зробив Рональд Рейган, надійно затиснувши яйця Горбі в лещатах. B-)

 

 

Оце ти сказав 100% точно.

Але ж плюсик тобі не поставлю, сам розумієш, сподіваюсь преживеш

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Зміни зробив Рональд Рейган, надійно затиснувши яйця Горбі в лещатах. B-)

К сожалению , западному миру уже лет 20 остро не хватает таких лидеров и политиков, как Рейган и Тэтчер. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Боже, яке жлобство

апіріділ.

 

Оце ти сказав 100% точно.

Але ж плюсик тобі не поставлю, сам розумієш, сподіваюсь преживеш

це ще раз доказує, що для вас, юльків істина не існує, лише особисті рахунки.

ЦЕ БРИДКО !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та я взагалі, скупий як чорт ))))

не знаю, чи скупий Ви чи ні, але ось це речення(щоб і глечики...), яке весь час впадає в око робить Вас, вибачте, неприємним для сприйняття.

:(

Link to comment
Share on other sites

.. вопрос, сколько языков он знает - ибо живя даже в германии и смотря только хуйло-тв за незнанием других мов, он мог легко перетвориться в престарелого ватника 

думаю, шо тільки рускій, і це пічялька

Link to comment
Share on other sites

не знаю, чи скупий Ви чи ні, але ось це речення(щоб і глечики...), яке весь час впадає в око робить Вас, вибачте, неприємним для сприйняття.

:(

 

Якби Ви знали, скільки я в своєму житті бачив неприємного для сприйняття ..)))

 

 

Як же я далі буду жити. :weep:

 

та нічого, до Різдва може якось дотягнеш )))

А я переживеш Різдво - то до Великодня точно дотягнеш ))))

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Горбачов - це військовий злочинець. І поховати його можна тільки десь в рові, або в місячному кратері.

Тбілісі 1989, Баку 1990 Вільнюс 1991 - це все військові злочини.

Link to comment
Share on other sites

 

та нічого, до Різдва може якось дотягнеш )))

А я переживеш Різдво - то до Великодня точно дотягнеш ))))

 

З вірою в Жулію - всьо ніпачьом. Мушу дочекатись її рехверендуму по НАТО, тобто легко можу прожити стільки, як біблійний Мафусаїл. :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зміни зробив Рональд Рейган, надійно затиснувши яйця Горбі в лещатах. B-)

 

 Угу . З його розумом він сам зробив те з СРСР ? Нічого не плутаєш ? Желізної Маргарет не було ? Республіканців що підримували і були командою Рейгана до уваги не береш ?

 

 Так чи один Рейган зробив те про що ти кажеш ?

Link to comment
Share on other sites

Горбатого делала свита. В первую очередь Яковлев.
А по вечерам его пилила Раиса Максимовна.
Сам он выше уровня помощника комбайнера так и не поднялся.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Perestrojka Gorbachov! -- кричали на прикінці 80-х. Може не всі це пам"ятають. Тоді лише від однієї людини залежало те, що перемінило не просто життя багатьох, а цілу систему. Це був Михайло Горбачов.

Ничего от него особо не зависило, ЦК партии тогда рулил. И перестройку на апрельском съезде приняли и назначили Горбачева воплощать в жизнь, а не он ее придумал. 

Link to comment
Share on other sites

.. вопрос, сколько языков он знает - ибо живя даже в германии и смотря только хуйло-тв за незнанием других мов, он мог легко перетвориться в престарелого ватника 

 

заблуждение в том, что он не стал ватником, он всегда им был, комунякой, балаболом и великодержавным ватником

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Жаль, але Горбачов, який ще міг залишитись в історії, як людина яка сприяла розвалу стіни і за іронією долі, не по своій волі спричинилась до розвалу Союзу, сьогодні , на заході свого життя , таки остаточно втратив обличчя ну і як підказують тут друзі - глузд.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Жаль, але Горбачов, який ще міг залишитись в історії, як людина яка сприяла розвалу стіни і за іронією долі, не по своій волі спричинилась до розвалу Союзу, сьогодні , на заході свого життя , таки остаточно втратив обличчя ну і як підказують тут друзі - глузд.

 

атеїст

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...