Перейти до змісту

Надя Савченко - депутат ВР от "Батькивщины". Ждем, что будет дальше и надеемся...


Сорока

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Остання відповідь

Ой какой техничный мальчик, достойный ложкинец "не пообещал а отметил" :D

Но дело в том что Савченко СТАНЕТ народным депутатом через неделю.

Будешь есть публично шляпу тогда?

 

Пока техничная подмена понятий только со стороны БЮТ и её секты черноротиков. Обещали вызволить из тюрьмы сделав депутатом. Из тюрьмы не вызволили, депутатом еще не сделали, а пиздежу уже на весь форум. Вам что там в штабе БЮТ пистон очередной вставили за плохую работу по отлизыванию багини?

 

Статья 79 Конституции Украины:

 

Перед вступом на посаду народні депутати України складають перед Верховною Радою України таку присягу:

 

Повноваження народних депутатів України починаються з моменту складення присяги.

 

 

 

Как, бля?

 

p.s: если через неделю Надю выпустят, как следствие бютовских телодвижений, шляпу съем.

Змінено користувачем dmp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут навіть питання не морального права а ефективності. Не впоралася. Замість цього у Наді тепер є почесне кільце в ніс, у вигляді корочек від БЮТа.

В такой ситуации о какой эффективности можно говорить? О чем можно говорить с шизоидным карликом возомнившим себя петром первым, жуковым и сталиным одновременно! Да и войны нет.. Официально она ведь и не объявлена. А когда нет войны, так  и мира быть не может..О каком освобождении Савченко может идти речь? Сравнение не очень уместное, но после того, как закончилась вторая мировая, то сколько лет гнили в лагерях гулага немецкие летчики? Эрих Хартман вернулся домой только в 1955 году! А злобный карлик ничем не лучше тогдашних совковых вождей. :(

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Пока техничная подмена понятий только со стороны БЮТ и её секты черноротиков. Обещали вызволить из тюрьмы сделав депутатом. Из тюрьмы не вызволили, депутатом еще не сделали, а пиздежу уже на весь форум. Вам что там в штабе БЮТ пистон очередной вставили за плохую работу по отлизыванию багини?

 

 

 

Как, бля?

 

p.s: если через неделю Надю выпустят, как следствие бютовских телодвижений, шляпу съем.

Депутатство не приведет к автоматическому освобождению из хуйловской тюрьмы, это понятно и ребенку.

Но это поможет усилить дипломатическое давление на Хуйла. А там уже работа дипломатических служб Украины, которые сейчас молчат как в рот гавна набрали.

По любому положение Савченко депутата будет лучше чем не депутата.

 

Но интересно как ты технично линяешь.

Сначала Сорока открыл ветку что ее не зарегистрируют депутатом. И ты тут же подгавкивать начал.

Потом начал отползать, что мол она НЕ СТАЛА еще депутатом.

А теперь согласен съесть шляпу только после ее освобождения.

Уверен что и после освобождения слиняешь от обещания, сделаешь акцент что это не результат бьютовских телодвижений.

Ты предсказуем как сломанные часы :D

Link to comment
Share on other sites

Коротше, в тому що Юля обісралася виненен Пєдра. А Клімкін їй просто в памперс насрав... А Юля не могла узгодити свої дії з МЗС до того як іпальник відкривати?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Коротше, в тому що Юля обісралася виненен Пєдра. А Клімкін їй просто в памперс насрав... А Юля не могла узгодити свої дії з МЗС до того як іпальник відкривати?

До речі про Клімкіна. Більшість форумчан його здається просто ненавидять.

Не вкурюю чому. Дивився з ним інтерв"ю - на загал сподобався. Кажуть, що завжди, навіть при Януку, був затятим прихильником Євроінтеграції. На ниві підтримки України усім цивілізованим світом навряд чи хто-небудь міг би добитись кращих результатів.

Особисто я на цей момент не бачу підстав міняти міністра. Ну хіба що заради якихось пакетних коаліційних угод.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

До речі про Клімкіна. Більшість форумчан його здається просто ненавидять.

Не вкурюю чому. Дивився з ним інтерв"ю - на загал сподобався. Кажуть, що завжди, навіть при Януку, був затятим прихильником Євроінтеграції. На ниві підтримки України усім цивілізованим світом навряд чи хто-небудь міг би добитись кращих результатів.

Особисто я на цей момент не бачу підстав міняти міністра. Ну хіба що заради якихось пакетних коаліційних угод.

цілком підтримую, він мені теж подобається. Дивилась інтервю з ним, десь 1.5 години --- сподобався. Він саме той, хто з Ющенко готував всі папери до вступу в ЄС рік тому. Він є спеціаліст, а те що закидають як він вимовляє звуки і всякі різні :pleasant:  закиди на нього, що в роісі вроджений, так то всьо дрібниці. По справах треба судити. Мені він подобається. Он, ялникович в Україні вроджений був і що?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@borderlander, мене більше прикололо як Слава різко прозрів що без домовленості з хуйлом депутатство це пустий звук. І негайно послав Клімкіна виконати цю невеличку формальність

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

цілком підтримую, він мені теж подобається. Дивилась інтервю з ним, десь 1.5 години --- сподобався. Він саме той, хто з Ющенко готував всі папери до вступу в ЄС рік тому. Він є спеціаліст, а те що закидають як він вимовляє звуки і всякі різні :pleasant:  закиди на нього, що в роісі вроджений, так то всьо дрібниці. По справах треба судити. Мені він подобається. Он, ялникович в Україні вроджений був і що?

 

Ну от і ти агєнт ФСБ! :lol2:

Link to comment
Share on other sites

@borderlander, мене більше прикололо як Слава різко прозрів що без домовленості з хуйлом депутатство це пустий звук. І негайно послав Клімкіна виконати цю невеличку формальність

 

Та ще тепер і верещати почне, що вона все потрібне зробила, а Пєця з Клімкіним плохиші і все саботують. B-)  

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

а вони (юльки ) такі.Мамка у них НІКОЛИ херні не порола і не поре.Все вороги  навколо не ждають чайці нагадити по повній :D ,бо чаєчка по визначенню нічого іншого зробити не може.тільки жерти і гадити.Що натуральна,що колясочна. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko, слушай, скажи только честно, ты действительно такой упоротый или на зарплате от Юльки? Просто хочу понять как относиться. 

мене дивує одне --- як можна жити у вільній країні і думати так :pleasant: вузьколобо?

:nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А у кого-то были сомнения в исходе помощи от Юльки? Я еще до выборов говорил, что Надя чисто процедурно не может стать депутатом и что самое поганое, Юлька отлично это знала. Поэтому использовала Надю и это ей даже такого дорогого места в списке не стоило! Как удобно.

И этот человек спрашивает как ко мне относиться?

После того как обосрался со своими прогнозами...

Никак не относись, не люблю засранцев :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Все ж стала Надя депутатом і то треба визнати.І не можемо встановлювати терміни визволення. Головне що справа рухається і то добре.І хоч маю неоднозначну думку про Тимошенко - визнаю що її партія робить у цій справі більше ніж держава. Змінено користувачем oladushek
  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тут вопрос не в депутатстве Савченко а в том что она пошла по списку БЮТ.

Если бы она пошла по списку БПП то те же истерички, которые утверждают что ее нельзя признать депутатом тут бы грудью стояли за ее депутатство.

И в этом вся суть украинского маразма, когда идет дискуссия не о проблеме, а о том кто какую сторону этой проблемы занимает, какая партия за а какая против.

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все ж стала Надя депутатом і то треба визнати.І не можемо встановлювати терміни визволення. Головне що справа рухається і то добре.І хоч маю неоднозначну думку про Тимошенко - визнаю що її партія робить у цій справі більше ніж держава.

У юлька залиті очі.Мамка попіарилася і "бросила" (як завжди звалюючи все на когось.основну роботу.Самій аби пернути).....так що там мамчина партія робить такого? Спихає на владу завдання визволити СВІЙ ПЕРШИЙ НОМЕР ПАРТІЙНИЙ?  І як вона стане повноцінним депутатом.коли треба ПЕРСОНАЛЬНО у ВР зачитати присягу ? Знову з криками до інших депутатів-прийміть нову редакцію? А що самі реально зробили і роблять?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут вопрос не в депутатстве Савченко а в том что она пошла по списку БЮТ.

Если бы она пошла по списку БПП то те же истерички, которые утверждают что ее нельзя признать депутатом тут бы грудью стояли за ее депутатство.

И в этом вся суть украинского маразма, когда идет дискуссия не о проблеме, а о том кто какую сторону этой проблемы занимает, какая партия за а какая против.

Це все твоя тупа .власне юльківська точка зору........Савченко ПОВИННА визволяти ДЕРЖАВА,так.як дівчина на службі в неї і її громадянка.А всі ТУПІ піарні акції мамки і Ко ніякого .абсолютно ніякого впливу на ту ситуацію НЕ МАЮТЬ.Депутатство Савченко до звільнення не має ніякого відношення.Ця вся неприглядна навколопіарна картина замутена юлькою не давала,не дає і не дасть ніякої переваги у процесі переговорів за визволення Савченко.......Якщо її захочуть звільнити-то звільнять.навіть якщо вона буде прибиральницею.Не за то її тримають і не за ЧИНИ зівільнять.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

У юлька залиті очі.Мамка попіарилася і "бросила" (як завжди звалюючи все на когось.основну роботу.Самій аби пернути).....так що там мамчина партія робить такого? Спихає на владу завдання визволити СВІЙ ПЕРШИЙ НОМЕР ПАРТІЙНИЙ?  І як вона стане повноцінним депутатом.коли треба ПЕРСОНАЛЬНО у ВР зачитати пирисягу ? Знову з криками до інших депутатів-прийміть нову редакцію? А що самі реально зробили і ромене щироблять?

мене щиро дивує ваша здатність бачити у всіх юльків. по тому ви нервуєтесь і пишете багато зайвих слів. чому держава забулась про свого військового у полоні. перше Надя є український солдат а вже потім перший номер партії
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

мене щиро дивує ваша здатність бачити у всіх юльків. по тому ви нервуєтесь і пишете багато зайвих слів. чому держава забулась про свого військового у полоні. перше Надя є український солдат а вже потім перший номер партії

Хто забув?  Має адвокатів,має контакт з посольством.Що ще може зробити держава? Піти на війну-так вона і так іде.Що ще з твого боку РЕАЛЬНО може зробити держава?.........Я НІКОЛИ не нервую,крім трьох випадків (по анекдоту).А от ви як завжди пердьоргуєте і побільшуєте.Мегаломан?

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мене щиро дивує ваша здатність бачити у всіх юльків. по тому ви нервуєтесь і пишете багато зайвих слів. чому держава забулась про свого військового у полоні. перше Надя є український солдат а вже потім перший номер партії

Чувака просто перекосилр на "мамке". Я же написал выше - оценивается не проблема (освобождения Савченко, в данном случае) а кто за что стоит.

То что государство забило на Савченко болт с резьбой наших черноротых дятлов не ипет.

Целый взвод или больше рашистов в плен поймали и отдали за нехуй, а могли бы обменять на Савченко.

Черноротым это пох. Им не Савченко болыть, а "мамка" спать не дает. Ублюдки одним словом

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 3
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Чувака просто перекосилр на "мамке". Я же написал выше - оценивается не проблема (освобождения Савченко, в данном случае) а кто за что стоит.

То что государство забило на Савченко болт с резьбой наших черноротых дятлов не ипет.

Целый взвод или больше рашистов в плен поймали и отдали за нехуй, а могли бы обменять на Савченко.

Черноротым это пох. Им не Савченко болыть, а "мамка" спать не дает. Ублюдки одним словом

Ти був при обговоренні обміну? НІ То чого придумуєш всякі відмазки.Хуйлостан НЕ ХОЧЕ обміну.Савченко має все,що може дати держава-адвокатів,посольську підтримку.решту важелів впливу нема.Ми не США...........А мамка нехай не піариться на полоненій.так як і на "дутому" референдумі про НАТО.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти був при обговоренні обміну? НІ То чого придумуєш всякі відмазки.Хуйлостан НЕ ХОЧЕ обміну.Савченко має все,що може дати держава-адвокатів,посольську підтримку.решту важелів впливу нема.Ми не США...........А мамка нехай не піариться на полоненій.так як і на "дутому" референдумі про НАТО.

ви знаєье чим більше ви пишете таких дурниць про мамку тим більше я її починаю поважати.
  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

ви знаєье чим більше ви пишете таких дурниць про мамку тим більше я її починаю поважати.

Хто б сумнівався :lol2:  нехай щастить. B-)......Так що там про державу і звільнення.Що повинна щробити ЩЕ держава,щоб звільнити Савченко крім лоєрів і посольської підтримки?  Є що у вас запропонувати? тільки без фантазій.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Чувака просто перекосилр на "мамке". Я же написал выше - оценивается не проблема (освобождения Савченко, в данном случае) а кто за что стоит.

То что государство забило на Савченко болт с резьбой наших черноротых дятлов не ипет.

Целый взвод или больше рашистов в плен поймали и отдали за нехуй, а могли бы обменять на Савченко.

Черноротым это пох. Им не Савченко болыть, а "мамка" спать не дает. Ублюдки одним словом

Гляжу, ты такой же гавноротый, как дед и асмодей. Будем лечить сильными дозами. Готовься. Большой шанс, что подохнешь. А вдруг произойдет чудо? 8-)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...