Перейти до змісту

Свідомі і несвідомі агенти Кремля


Андрійович

Recommended Posts

Швидко ж вони старіють. Бо велетенську смолоскипну ходу організували якраз наприкінці Майдану - щоб жодного сумніву не було ні в кого - ким цей Майдан було організовано.

 

Під минулим я мав на увазі соціально-національну партію. А смолоскипна хода - то вже теперішня 'простота' кєровніків Свободи. Та і немає в ній нічого аж такого жахливого, ну хіба що на Кісєль-ТБ. B-)

 

 РіГ точно петросян , Андрійович ))) .

 

Ти знову тут суєтишся, правосєк з окружної. :D

Змінено користувачем RiG
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Остання відповідь

Не дуже розумних, але занадто емоційних дописувачів прошу звернути увагу ЩЕ РАЗ на текст статті:

 

"ВО «Свобода» уже не потрапила до парламенту, і можна було б спокійно зітхнути, що ультраправий фронт проти України провалився. Однак на зміну «гамірній» «Свободі» приходять інші, ще не дуже засвічені проекти. Вони ховаються за ідеєю децентралізації, дбають за відродження регіональних традицій, цураються політичних назв та дефініцій.

Остання виборча кампанія наочно продемонструвала брак коштів у ВО «Свобода». Відпрацьований матеріал, так би мовити. Натомість новопостала Європейська галицька асамблея на брак коштів не скаржиться. Її дорогі, помпезні заходи вражають розмахом та вишуканістю. Не встигне ЄГА провести якийсь локальний культурний захід, а центральні російські ЗМІ вже пишуть і говорять про це. І не просто пишуть, а так, як «треба». Наприклад, відбулася дискусія щодо «галицьких стратегій», а російські ЗМІ вже інформують, що три галицькі області вирішили не чекати решту України і окремо інтегруватися в ЄС. Те, що це не можливо ні з правової точки зору, ні навіть не відповідає законам формальної логіки, нікого не цікавить. Запускається пробна куля про те, що Україна не єдина, що її регіони мають різновекторні інтереси. І в результаті в голови у специфічних європейців закрадається сумнів, а чи не поділити нам ту «недодержаву»?

Або провів Олег Хавич дуже «актуальну» дискусію про заміну в Україні кирилиці на латиницю, і відразу більшість російських медіа захлинаються заголовками на зразок: «Українські націоналісти хочуть насильно перевести українців на латиницю». Це месидж для внутрішнього вжитку. Він має викликати спротив у всіх, хто проти такого насильства. Заголовок, де йдеться про бажання «галицьких сепаратистів» перейти на латиницю, адресований зовнішньому споживачеві. Мовляв, навіть на Заході України не так усе просто, там є якийсь галицький рух. Одним словом, як не крути – нема ніякої України. А якщо і є, то тільки така собі недодержава, яку, для її ж блага, краще поділити між собою більш зрілим і сформованим народам.

П.С. В Україні почалися, на щастя, люстраційні процеси. Це не зовсім те, чого потребувало б наше суспільство, але… З’явився шанс звільнити управлінську систему від корупціонерів та прихильників старої системи. Проте жоден пункт закону про люстрацію не зачепить активних агентів чужих спецслужб. Люстратори захопляться пошуком старих комуністичних сексотів, які діяли років тридцять тому, а от нові свідомі або несвідомі агенти Кремля залишаться на своїх місцях. А Юрій Михальчишин перестане бути націоналістом-революціонером і перейде працювати в центральний апарат СБУ".

zaxid.net/news/showNews.do?svidomi_i_nesvidomi_agenti_kremlya&objectId=1329982

P.S. Передбачаючи можливий психіко-емоційний стрес у деяких не досить врівноважених осіб, попереджаю, що "мопєд нє мой, я только дал об'яву".

Як на мене, думка автора цікава, обгрунтована та має право на життя, але ломати списи за неї я не буду. Та і в 2012 сам голосував за ВО "Свобода", та ще людей зі два десятки загітував проголосувати так само.

Тому висновки хай робить кожен сам для себе..."

 

 

ОК,баран.ще раз по складах-ти тут САМ пишеш-"я ще не розібрався сам".то чому ту херню сюди приніс.якщо сам не розібрався?

Link to comment
Share on other sites

Давай, давай, Цинік, ще активніше пуш зе баттон... :D

В мене там ще декілька постів залишилось, які ти забув замінусувати.

Працюй, хлопе, працюй!  :D

Link to comment
Share on other sites

ОК,баран.ще раз по складах-ти тут САМ пишеш-"я ще не розібрався сам".то чому ту херню сюди приніс.якщо сам не розібрався?

 

 

  Всьо  Андрійович .   Таки  Ви себе перевершили .  Гуляй  лісом . 

 

Ідіть собі, шановний, куди йшли - і буде Вам щастя... 

Link to comment
Share on other sites

ОК,баран.ще раз по складах-ти тут САМ пишеш-"я ще не розібрався сам".то чому ту херню сюди приніс.якщо сам не розібрався?

 

Ви той, дядьку, за мене не додумуйте, не треба.

І пишу я, що "хочу розібратися", якщо бути до кінця коректним.

І це моя справа, куди й що "нести".

А хто буде намагатися мені вказувати, що робити/не робити, та й ще в такій хамській манері - буде просто відправлений на хуй (я ізвіняюсь за свой рускій)...  ;)

Link to comment
Share on other sites

  Антиукраїнська  пропаганда детектед !

 

Да-да, звісно.

У нас один справжній українець на всю країну. Тягнибок його прізвище.

І одна щира українка Фаріон.

Тьху, дебіли...  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Основна маса рядових членів - цілком твереза та раціональна публіка з націоналістичним світоглядом. От тільки керівництво дуже часто їх просто використовує втемну. Найкращий варіант для Свободи - трансформуватись в класичну націоналістичну партію без всіляких дурнуватих виїбонів. Ну і, звичайно, почистити керівництво від всілякої муті

 

:tu:

Хочу ще додати, що  рядові партійці - виключно порядні люди, яких справді хвилює Україна.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:tu:

Хочу ще додати, що  рядові партійці - виключно порядні люди, яких справді хвилює Україна.

Кажу те саме.

Навіть повторю: 

"До рядових членів взагалі нема питань.

Шана Людям і слава.

А загиблим Героям - уклін до землі та вічна память".

 

Link to comment
Share on other sites

Ви той, дядьку, за мене не додумуйте, не треба.

І пишу я, що "хочу розібратися", якщо бути до кінця коректним.

І це моя справа, куди й що "нести".

А хто буде намагатися мені вказувати, що робити/не робити, та й ще в такій хамській манері - буде просто відправлений на хуй (я ізвіняюсь за свой рускій)...  ;)

Іди іди і не обертайся.Розбирайся в собі .в своїх думках,а не винось чужі пасквілі на люди з криком-всі погані.все продане.Спочатку визначися.а потім вже під то підбери статю і дай СВІЙ коментар.а не маячню......відправити ти можеш скільки тобі хочеться.мені то до дупи. :K

Link to comment
Share on other sites

Да-да, звісно.

У нас один справжній українець на всю країну. Тягнибок його прізвище.

І одна щира українка Фаріон.

Тьху, дебіли...  

 

Да-да, звісно.

У нас один справжній українець на всю країну. Тягнибок його прізвище.

І одна щира українка Фаріон.

Тьху, дебіли...  

Вони не святі.Плоть від плоті  совки,такі ж як ти.Якщо прожив достатньо часу.щоб застати його у відповідному віці.Прожив? чи ще тоді на како казав гого? :D  Тому і роблять то що роблять.Розумні вчаться на помилках.дурні-вмирають з цим.......Від того що когось назвеш дебілом.розумнішим не станеш. B-)

Link to comment
Share on other sites

Ви той, дядьку, за мене не додумуйте, не треба.

І пишу я, що "хочу розібратися", якщо бути до кінця коректним.

І це моя справа, куди й що "нести".

А хто буде намагатися мені вказувати, що робити/не робити, та й ще в такій хамській манері - буде просто відправлений на хуй (я ізвіняюсь за свой рускій)...  ;)

 

Слухай культурний,ти ж нас тут баранами назвав.а ображаєшся коли тобі то сказали.Що не чекав такої "підлости" :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

:tu:

Хочу ще додати, що  рядові партійці - виключно порядні люди, яких справді хвилює Україна.

Люди, не дивіться на реальність крізь рожеві окуляри. Рядові партійці "Свободи" теж різні бувають. Чого хоча б вартує дуже поширена думка серед свободівців, що галиччани мають боронити Україну лише тоді, коли Путінська армія до Львова та Перемишлян підійде?! Половина дезертирів батальйону "Прикарпаття" були свободівцями, які цей мислевірус підхопили.

Не варто ідеалізовувати рядових партійців "Свободи". На загал там такі ж люди, як і навколо.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Птахо . Ви радієте Сурковськім висерам ? Вам років шіїсят , вгадав ?

 

 Я ще у Вас не в ігнорі?  А так обіцяли :D В профіль заглянути що, релігія не дозволяє?

ЗІ Із-за Вашого червоно-чорного прапора стирчить Бублик, ніяк не можете замаскувати, дядя.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чого хоча б вартує дуже поширена думка серед свободівців, що галиччани мають боронити Україну лише тоді, коли Путінська армія до Львова та Перемишлян підійде?

 

Таке є. Але останнім часом в Інеті почались масова травля націоналістів і на'язування думки про необхідність впровадження другої державної, "чтоб абєденіть страну" почала вважати, що галичани не так вже й неправі, на жаль.

Link to comment
Share on other sites

Між рядовими членами партії і керівництвом є серединка. займають посади у рпйонних центрах.Не можу нічого доброгощскахати У нас усе керівництво свободівське. Пводяться дуже недостойно. Первинних організацій немає фактично. Лишень місцями, Де справжні патріоти.
Link to comment
Share on other sites

А що, нормальна і каталожна штука з "Правим сектором". Називається в простонародїї- граблі. У нас в нещодавній історії ці незатійлеві упражнєнія були продемонстровані "Свободою", яка сама заперла собі могильну плиту на холмік, сама себе зарила і відспівала. І "Демальянсом" теж. Це ж відомий і якісний маркер. І називається він гомофобія. Треба бути вже вкрай дрімучими дебілами, щоб цього не розуміти.

 

Знаю багато різних людей, людей з мізками, які абсолютно щиро хотіли допомогти "Правому сектору", розуміючи його як силу, що може протистояти ватним зомбарям. Його підтримували, як зовсім нову силу, намагаючись тактично натякати, що з ксенофобською і гомофобською риторикою ця політична сила далеко не попре. Треба реформуватись і все пійде вперед. Я ось, наприклад, їх не підтримував і не підтримую. А були люди, що сподівались на цю політичну силу, як противагу цьому всьому русскомірію. І що протистояти йому треба всіма засобами. І відповідно шукати союзників, з якима можна це робити, хоч і не розділяючи їх поглядів на багато речей. Але ворог один, спільний і іде війна.

 

І відповідно, величезна кількість людей з мізками, що могли дуже повпливати на суспільну думку, не будуть більше підтримувати "Правий сектор". Один хороший пройоб і все. Починається похоронний марш. Для більш швидкого заривання в могилу, щоб вже не вилізти, пропонується ще вмикнути не меньш потужий двіжок. Називається він антисемітизм. Давайте хлопці. Качніть. Не журіться. Ви ж хотіли в політику. А прийдуть люди і допоможуть вам накидати землі на могильний холмік.

 

А за кіно пропоную таке. Кіно вопще не показувати. Заборонити. Бо кіно- це все збочення апріорі. Просто в кінотеатрах збиратись великою кількістю людей в вишванках, сидіти в темряві і хором співати "Тече річка Тиса". Буде патріотично, традиціоналістськи і ніякого тобі гомосексуалізму. Укріпляє родину і дуже підтримує християнські цінності. А щоб вже зовсім підтримати правильні цінності, треба заколотитись в кінотеатрі ізнутрі, підпалити його і згоріти дружно в хорових співах. І в дамках. На то ці кінотеатри і потрібні, якщо ви не в курсі.

Link to comment
Share on other sites

 Я ще у Вас не в ігнорі?іль заглянути що, релігія не дозволяє?

ЗІ Із-за Вашого червоно-чорного прапора стирчить Бублик, ніяк не можете замаскувати, дядя.

    Да тобі  віздє бубликі мерещаться ,  то склєроз тьотя .  Вік дається взнаки .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Да тобі віздє бубликі мерещаться , то склєроз тьотя . Вік дається взнаки .

 

Канешно кругом, Ви, юльки, вже мозок мені вимили, а зараз маскуєтесь під правосеків, смішно.

Ви щось маєте проти віку? Що стареньких, підлітків і молодь треба гнобити, а право на власну думку мають люди тільки Вашого віку? :fp1:

Ну-ну, Вєлікій Ігнорщик Бодігард Дідуся.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

автор не знає матчастини

 


Після довгих виборчих митарств керівництво партії зрозуміло, що на одних аналогіях із німецьким націонал-соціалізмом та епатажі символами далеко не заїдеш. Саме тому, СНПУ перейменовують 2004 року на більш респектабельну назву ВО «Свобода».

...

21 травня 2000 року Жан-Марі Лє Пен особисто прибув до Львова, щоб підписати протокол про співпрацю з лідером партії Олегом Тягнибоком.

 

Якраз зміна керівництва і призвела до ребрендингу. Тягнибок і нова команда змінили назву з СНПУ на Свободу, а ідею нації на три пальці, бо завданням було поменше ідеології - побільше електорату. Відповідно всіх незгідних, (а це 90% партії) до 2007 року зачистили нафіг (Парубій, Білецький і т.п.). З теперішніх Свободівців немає практично жодного члена СНПУ, окрім кількох людей з оточеня Тягнибока. Основна маса - неофіти з 5річним стажем (що для ідеологічних  партій нехарактерно)

 

В 2000 році Тягнибок був ніким і звали його ніяк. Лише депутатство в Нашій Україні допомогло йому захопити пост керівника СНПУ. Ле Пен до Львова не приїжджав, були просто представники Народного Фронту. І це був 2004, а не 2000. До Ле Пена їздив сам Тягнибок.

 

Далі читати не став.

Як з таким знаннями ще можна інших повчати? Екперд, блін.

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

РіГ ти про себе ?  Так в тебе ж очко робоче  , з Окружно ї . Чи ти ще й вагіну таскаєш   рєзінову .

Шо ж  Вами  БПП   то робить  ... пиздець . Вже на людей  не схожі .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

РіГ ти про себе ?  Так в тебе ж очко робоче  , з Окружно ї . Чи ти ще й вагіну таскаєш   рєзінову .

Шо ж  Вами  БПП   то робить  ... пиздець . Вже на людей  не схожі .

 

http://demotivators.org.ua/d/demotivators.org.ua-755079-3.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спочатку  прочитала статтю (по  діагоналі) -  стаття  не  переконала.

Потім  з ясувала  ім я  автора  - наскільки  зрозуміла, Василь  Расевич.  Об  чім  тоді  спір?

До  Свободи  було  багато  питань,  є  і  буде,  але  не  треба  на  підставі  таких  статей  обговорювати  питання  українського,  а  тим  більше  галицького  націоналізму.  Він  був,  є  і  буде.  І  носії  такого  спрямування  теж.

Те,  що  Свободу  зараз  хочуть  добити -  комусь  просто  так  треба.  Не  піддавайтеся.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...