Перейти до змісту

А зачем боксеры целятся в нижнюю челюсть?


злой

Recommended Posts

имхо, куда там челюсть крепится не имеет большого значения.

все видели нокауты от удара сбоку в скулу, височную часть или даже в верхушку головы.

ключевой момент - резкий вращательный импульс, который и сотрясает ту область во внутр. ухе

просто от подбордка самый длинный рычаг и нужно меньше приложенной силы для достижения эффекта.

 

Десь так.

Це як ядерний вибух- має багато факторів, - світлових спалах, ударна хвиля, електромагнітний імпульс, радіація

Хороший удар- це насамперед різні види енергії, які здійснюють певну роботу по руйнації організму жертви. І якщо Злой зосередився на такому аспекті, як нерв, що пов'язаний з вестибулярним апаратом, то крім нього є ще інші, як банальний струс мозку. Причому порушення рівноваги через ураження нерву може мати більш короткий термін дії, в порівнянні із струсом. Людина встає та продовжує бій. А якщо струс, то тут уже без доктора не обійтись

Link to comment
Share on other sites

Від удару по печінці блокується дихання і страшенний біль. після нього вже ніхто не здатний далі продовжувати бій.

Сила та майстерність удару не враховуються? 

Як правило, по печінці б'ють лівим боковим, лівим боковим із стрибком, лівим аперкотом. Печінка більшою мірою відкрита для удару, ніж голова, яку прикривають руки ( класична стійка ). Навіть у правші, що стоїть у лівобічній стійці, я вже не кажу про шульгу, що стоїть у правобічній стійці. Якби все було так страшно, як Ви намалювали, боксери-шульги щезли би як клас.... А вони живуть і перемагають 

Link to comment
Share on other sites

Сила та майстерність удару не враховуються? 

Як правило, по печінці б'ють лівим боковим, лівим боковим із стрибком, лівим аперкотом. Печінка більшою мірою відкрита для удару, ніж голова, яку прикривають руки ( класична стійка ). Навіть у правші, що стоїть у лівобічній стійці, я вже не кажу про шульгу, що стоїть у правобічній стійці. Якби все було так страшно, як Ви намалювали, боксери-шульги щезли би як клас.... А вони живуть і перемагають 

 

Цікаво все-таки почути фізіологію удару по печінці. От я практично не бачив, щоб такими ударами валили в важких категоріях. А в легких-середніх  досить часто ( той же Ріккі Хаттон - класичні випадки). 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ответ интересен.. ГДЕ пробить? И юридические последствия тоже.... Готовься....

мене теж в совку вчили пробивати. в англії на курсах першої допомоги якщо не допомагає прийом геймліха, для рятування пацієнта від асфіксії рекомендують проводити штучне дихання...

Link to comment
Share on other sites

Якщо вже пішла така тема, то чому часто валяться від хорошого удару по печінці ? Тільки больовий ефект, чи ще щось тут є ?

 

помнится, Де Ла Хойя комментировал свой проигрыш Хопкинсу нокаутом от удара в печень, и говорил, что ощущение (кроме сильного болевого эффекта) такое:

всё понимаешь, даже боль проходит, а двинуться не можешь - всё как-то блокируется.

х/з как это объяснить по-научному - я не медик и не физик. практикуюсь в спортзале иногда. а насчет подбородка от тренера слышал, что при точном попадании достаточно силы удара в 17 кг ( всего лишь ).

берегите себя !

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...