Перейти до змісту

Етнічних русскіх в українську армію брати не будуть.


Бартка

Recommended Posts

Зібралися радикали та екстремісти всіх мастей в одній гілці  :)

 

Та всі такі войовничі та рішучі. А насправді, прості рішення -не завжди правильні.

 

Немає поганих народів і поганого населення окремих регіонів країни. Є люди, а є нелюди, є населення, яке, в силу різних причин опинилися в скрутній ситуації не по своїй вині, а є злочинці-терористи. Багато з тих, що так палко захищає абстрактних росіян України в цій гілці, в іншій гілці "не хочуть жити в одній країні з лугандонами" - теж абстрактними.

 

Розділяй і володарюй..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Так я і не стверджував, що досконало володію українською мовою, але принципово намагаюся спілкуватися українською. Не помиляється той хто нічого не робить. А Вам слабо?

 

Може ти більш нічого і не робиш, а я за Україну воюю. А Вам слабо?

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Слышь хуйло, я так думаю что в АТО за Украину полягло не мало и этнических русских и русскоговорящих и не мало нацюков пидарасов типа швайки и тягнибаксов в это время тупо мародерничали, так что ты тварь узколобая затяни язык в жопу, хотя бы ради уважения к тем кто погиб за то что бы ты терпила лежа на диване строчил вот эту хрень...

надто різка заява

З ТС не згідний, але ж Ви теж на дивані строчили оцю свою хрень....В праведному гніві

 

Щодо Криму там був очевидний провал з формуванням контингенту військовослужбовців з місцевих. Це була явна зрада України й мене досі дивує, чому це не розслідувано ... Тому що аналогічні дурості творили всі владоможці, всі президенти України- з кожним президентством від Кравчука до Януковича...

 

Другий прокол- це відверта антиукраїнська пропаганда в Криму та Донбасі на протязі 23 років. Теж не розслідується

 

І , нарешті, повна індульгенція зрадникам- жодної карної справи за зраду, жодного запиту в Інтерпол на зрадників та військових злочинців, які проживають за межами України... включно з президентом РФ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зібралися радикали та екстремісти всіх мастей в одній гілці  :)

 

Та всі такі войовничі та рішучі. А насправді, прості рішення -не завжди правильні.

 

Немає поганих народів і поганого населення окремих регіонів країни. Є люди, а є нелюди, є населення, яке, в силу різних причин опинилися в скрутній ситуації не по своїй вині, а є злочинці-терористи. Багато з тих, що так палко захищає абстрактних росіян України в цій гілці, в іншій гілці "не хочуть жити в одній країні з лугандонами" - теж абстрактними.

 

Розділяй і володарюй..

Я теж помітив

Довіряти на політфорумах нікому не можна- маса нелогічних самозакоханих придурків

або роблять всі ці "дурниці" за гроші

Link to comment
Share on other sites

Може ти більш нічого і не робиш, а я за Україну воюю. А Вам слабо?

Ось молодець, через півроку і про російську мову забудеш. Якби всі розмовляли на державній мові і були націоналістами, такими як наприклад поляки, то тобі і воювати не прийшлося би.

Відносно "я воюю" - молодець честь і хвала, якби мене мобілізували і направили до АП, я би не втікав і не відмазувався, для армії зробив і роблю (на вищенаведених мною постах давав фото подарованого прапора десантурою, міркуєш так за те що класний пацан?) все що можу. Добровольцем не піду. Тільки у випадку конфлікту на території сусідніх областей.

Link to comment
Share on other sites

http://s59.radikal.ru/i165/0904/61/ddf9f943a600.jpg

 

Интернирование японцев в США — насильственное перемещение в специальные лагеря около 120 тысяч японцев (из которых 62% имели американское гражданство) с западного побережья США во время Второй мировой войны.

Президент Франклин Рузвельт санкционировал интернирование, подписав 19 февраля 1942 года Чрезвычайный указ № 9066, который разрешал военным властям определить «зоны выселения» и перемещать из них любых лиц. В результате все граждане японского происхождения были насильственно выселены с тихоокеанского побережья, в том числе из Калифорнии и большей части Орегона и Вашингтона, в лагеря для интернированных. В 1944 году Верховный суд США подтвердил конституционность интернирования, аргументировав это тем, что ограничение гражданских прав расовой группы допустимо, если того «требует общественная необходимость». В январе 1945 года законы о выселении были отменены.

 

Ужас концлагерей для японцев в США - http://repin.info/sekretnye-materialy/uzhas-konclagerey-dlya-yaponcev-v-ssha

Link to comment
Share on other sites

на фото плохо видно национальность военнослужащих?

 

Корейці, в'єтнамці чи ще щось?

Ти хочеш сказати, що після Перл-Гарбора японців брали в американську армію?

Змінено користувачем Бартка
Link to comment
Share on other sites

Це гірше ніж підарас, чи ні?

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 11.1 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами, ПОПЕРЕДЖЕННЯ (3). Розділ: Етнічних русскіх в українську армію брати не будуть.

Отримано від модератора штрафних балів: 3. -- Обмеження діє до Сьогодні, 23:41

Можливість дописувати на форумі відключено на 6 годин(и)

 

Пане Фомо, я перепрошую, але:

1. Педерастія - це медичний термін - http://enc-dic.com/medicine/Pederastija-20846.html

2. Підарас - це стан Душі. І до анусу мого опонента цей термін не має відношення.

Link to comment
Share on other sites

Видно указ № 9066 це допускав, але це не було масовим явищем.

У Гітлера і євреї служили.

 

порядка 20 тыс военнослужащих американской армии японской национальности - не массовое явление? Может быть. На фоне общей численности японцев с американским гражданством в районе полумиллиона... И я еще не знаю сколько японцев было во флоте...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

порядка 20 тыс военнослужащих американской армии японской национальности - не массовое явление? Может быть. На фоне общей численности японцев с американским гражданством в районе полумиллиона... И я еще не знаю сколько японцев было во флоте...

А хто тоді сидів в концтаборах?

 

Аж в 1943 році 

"... американское правительство приняло решение сформировать

небольшую воинскую часть из японцев - жителей Гавайских островов

(тогда еще Гавайи не были американским штатом) и тех, кто оказался в лагерях в США, - и отправить ее на фронт." 

Вже потім їх стало більше.

Змінено користувачем Бартка
Link to comment
Share on other sites

Пипец ребята, я просто куею....  Долбоеб калированный открыл мерзкую ветку и находятся желающие обсуждать все это????? Вам не впадлу с такой хуйней как бартка общаться?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Пипец ребята, я просто куею....  Долбоеб калированный открыл мерзкую ветку и находятся желающие обсуждать все это????? Вам не впадлу с такой хуйней как бартка общаться?

 

Хозя, ты уже на первой странице знатно выпорол ТС, даже добавить нечего  :tu:

 

Поэтому таки да — смысла поддерживать ветку нет. 

Link to comment
Share on other sites

Пипец ребята, я просто куею....  Долбоеб калированный открыл мерзкую ветку и находятся желающие обсуждать все это????? Вам не впадлу с такой хуйней как бартка общаться?

 

Шановний Хазяїне, прошу мені сказати, скільки українців

воює на стороні ДНР? Це, по суті, те саме питання, тільки з іншого боку.

Дивно якось, мене забанили за ліберальний термін "підарас", який прозвучав у питанні,

а ось "ущємльонному русскому" дозволено і інші російські слова.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...