Перейти до змісту

ну, што - нолевайте!


лєса

Recommended Posts

да што ж такоййо... только не говорите, што только леса видит по два поста... http://smiles.ukrweb.net/smiles/sm702.gif

 

лесе больше не нолевать!!! 

 

агагагага шуткую - на самом деле там по ТРИ поста!!! B-)  

 

лесе нолить есчо!!

Link to comment
Share on other sites

Написав у хвейсбуці, шо кацапів будемо різати та викладати рядком на Красно-Черной Площаді,

що буде перейменованою на честь Степана Бандери.

 

Чекаю реакції кацапських дописувачів  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Написав у хвейсбуці, шо кацапів будемо різати та викладати рядком на Красно-Черной Площаді,

що буде перейменованою на честь Степана Бандери.

 

Чекаю реакції кацапських дописувачів  :gigi:

 

раніше 3-го числа не буде, навіть не чекай  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

раніше 3-го числа не буде, навіть не чекай  :gigi:

 

шо є то є, слушно, але ми почекаємо, в тому наша сила, що ми вміємо чекати поки пропливуть трупи кацапів

:gigi:  [A]

Та я вже всьо в чаті сказала і не стіснялась. От :flirt:

 

в чяті все таке швидкоплинне  :pardon:  :corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я вже всьо в чаті сказала і не стіснялась. От :flirt:

Ээээ. Такое надо увековечить!

 

 

  honey flower
От ви всі знаєте чи ні? Я вам січас в ету навагоднюю ночь шото скажу. А скажу я вам вотшо " це так класно мати цей чудовий сайт без ватників, без якихто неадекватів і всякой такой нехарошой публіки! От ви знаєте,які ви молоцці, шо зібрались тутаво просто пагаваріть і трошки посперечатись, може щось замовчати, а щось і голосно заявити, трошки пофастацця і поплакати вам у жилєтку. Це так класно що ви всі тут зібрались і мені так затишно серед вас. Ви просто ще не знаєте, які ви всі класні і різноманітні. Мені трошки бракує слів, щоб висловити вам свою повагу. Нехай це ніколи не закінчуєцця, це спілкування і діскусії, я люблю вас такими, якими ви є і не хочу ніяких перемін".  :blush2:

 

Эээ, могу удалить по просьбам.

Link to comment
Share on other sites

@ЦеDzip, не, я просто нипанимаю... от нипанимаю, и фсьо!

 

ЗІ. Накатил Сараджишвилли. Жду - вдруг панимание прийдьот. Сараджишвили еще много есть, а в запасе еще есть Эристави. Уверен, просветление неминуемо!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...