Перейти до змісту

who is Mr Корчинський ?


DOK

Recommended Posts

Корчинський патріот і тому його будуть обливати л*йном все більше і більше і ставити в один ряд з покидьками, щоб таким чином ми самі себе лишили без патріотів, а на їх місце вибірали вских юль, ради калів ;)  і всяке таке інше.

Це відео не бачила, а бачила багато інших і тому моя впевненість в ньому все сильніша і сильніша. Да. :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я шось пропустила, а шо не знаю. От хтось знає і має таку думку, а я не знаю чому.

Немного послушал это видео. Ну и появилась такая мысля. Нету надрыва, истерии которая обычно присутсвует у человека ищущего работу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чому про нього є така думка?

 

Я шось пропустила, а шо не знаю. От хтось знає і має таку думку, а я не знаю чому.

Ви  не  пам ятаєте, як  Корчинський  в  один  період  щовечора  по  телевізору  насміхався  над  Ющенком?  Десь  пробігло,  що  замовником  цього  був  Медведчук.  Отож,  з  тих  пір...

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви  не  пам ятаєте, як  Корчинський  в  один  період  щовечора  по  телевізору  насміхався  над  Ющенком?  Десь  пробігло,  що  замовником  цього  був  Медведчук.  Отож,  з  тих  пір...

Цього взагалі не знаю, бо ТБ не дивлюсь вже багато років, лише окремі якісь передачі, і то іноді.Дякую за інфо.

Link to comment
Share on other sites

Ви  не  пам ятаєте, як  Корчинський  в  один  період  щовечора  по  телевізору  насміхався  над  Ющенком?  Десь  пробігло,  що  замовником  цього  був  Медведчук.  Отож,  з  тих  пір...

 

але ж сцуко ющ заслуговував  того  !!! нікчема... 

Змінено користувачем DOK
Link to comment
Share on other sites

а я не знаю, чому періодично проти Корчинського здіймається хвиля. Насправді він завжди був зрозумілий. Те, що в 2004 році він був проти Юща, було інерцією того, що він був проти Чорновола. Просто існувала інерція конкуренції між націоналістами та націонал-демократами

От і все

І не треба було шукати інших пояснень - КДБ, СБУ, ФСБ, Дугін, євразійці, "наші" .... Все це писали люди, що або не знали Корча, або його конкуренти

Link to comment
Share on other sites

Корчинський патріот і тому його будуть обливати л*йном все більше і більше і ставити в один ряд з покидьками, щоб таким чином ми самі себе лишили без патріотів, а на їх місце вибірали вских юль, ради калів ;)  і всяке таке інше.

Це відео не бачила, а бачила багато інших і тому моя впевненість в ньому все сильніша і сильніша. Да. :nose3:

Гапон он со стажем

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ви  не  пам ятаєте, як  Корчинський  в  один  період  щовечора  по  телевізору  насміхався  над  Ющенком?  Десь  пробігло,  що  замовником  цього  був  Медведчук.  Отож,  з  тих  пір...

як я уже багато разів писав: "плювати нам на це, кадете Біглер..." ( с )

Причому пише це Вам колишній прибічник Ющенка, який був йому вірний до 2011 року...

Link to comment
Share on other sites

І не треба було шукати інших пояснень - КДБ, СБУ, ФСБ, Дугін, євразійці, "наші" ....

Надо продаваться один раз, а то бля получается такая вот полуцелочка  B-)

Змінено користувачем kr1810bm86
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Прослухала  Корчинського.  Хто  не  слухав,  то  цікаві  останні  8-10  хв.  Москалі (деякі) вже  мріють  жити  під  Києвом ( в значенні  під  владою  Києва).

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вкратце. я обратился к нему с предложением замутить проукраинский игровой проект (шутер), готов был вкладываться и работой и средствами.

А он тупо слил меня каким-то браткам.

 

Благо, я калач по братве довольно тертый. Хватило тяги разрулиться в разные стороны без потерь..

 

Патрыйот, блять.

 

где-то 2006 год, ЕМНИП

Link to comment
Share on other sites

а я не знаю, чому періодично проти Корчинського здіймається хвиля. Насправді він завжди був зрозумілий. Те, що в 2004 році він був проти Юща, було інерцією того, що він був проти Чорновола. Просто існувала інерція конкуренції між націоналістами та націонал-демократами

От і все

І не треба було шукати інших пояснень - КДБ, СБУ, ФСБ, Дугін, євразійці, "наші" .... Все це писали люди, що або не знали Корча, або його конкуренти

Я  добре  пам ятаю  ті  передачі.  То  не  було  схоже  на  боротьбу  з  конкурентами. Це  було  в  той  момент,  коли  країна  вибирала  між  Януковичем  і  Ющенком,  а  не  між  Ющенком  і Корчинським.

Так  що  зрозумілим  він  не  є.  Його  можна  слухати,  часом  навіть  цікаво,  але  непевний  він. З  ним  би  страшно  було  йти  у  розвідку.

Link to comment
Share on other sites

Ви  не  пам ятаєте, як  Корчинський  в  один  період  щовечора  по  телевізору  насміхався  над  Ющенком?  Десь  пробігло,  що  замовником  цього  був  Медведчук.  Отож,  з  тих  пір...

В Корчинського особнячок в Підмосков"ї.

Це в людини, яка УНА-УНСО керувала.

Звичайний ефесбешний провокатор він.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

В Корчинського особнячок в Підмосков"ї.

Це в людини, яка УНА-УНСО керувала.

Звичайний ефесбешний провокатор він.

 

Поки що від його провокацій ФСБ рве волоси на собі.

Link to comment
Share on other sites

Ви  не  пам ятаєте, як  Корчинський  в  один  період  щовечора  по  телевізору  насміхався  над  Ющенком?  Десь  пробігло,  що  замовником  цього  був  Медведчук.  Отож,  з  тих  пір...

 

Корчинський у 2004 перед виборами працював проти Юща в стилі "справжній націоналіст проти розмазні". Замовником виступало СДПУо, до Франківська Корча не ховаючись привіз тодішній голова обласної СДПУ Великочий.

 

Хоча не факт, що це постійна зв'язка,  а не тимчасовий заробіток.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І не треба було шукати інших пояснень - КДБ, СБУ, ФСБ, Дугін, євразійці, "наші" .... Все це писали люди, що або не знали Корча, або його конкуренти

 

Стикався особисто. Враження - аналогічні @mg42,

Не те, що б наволоч типу гані герман, але мутний "професійний" політик.

Link to comment
Share on other sites

Имхо, людей с мозгами должно бы было смутить, что, при таких ораторских талантах, не отталкивающей внешности и флеру украинского патриотизма, Корч ошивается в маргинесе, и никто не хочет иметь с ним каких-либо серьезных политических муток.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, Корч очень хорошо себя чувствует в окружении нескольких десятков своих преданных адептов, которых своими "проповедями" программирует на самопожертвование, вплоть до смертельного, ради "Братства". Он там - абсолютная власть.

 

Это то, что я вынес из ряда посещений его проповедей и наблюдений за присутствующим контингентом.

 

Ну что ж. Каждому - свое.

Link to comment
Share on other sites

Корч був завербований луб"янською конторою давним-давно. Ще при СРСР.

Вся його поведінка - це замовлення Луб"янки, або прямих представників луб"янки ( як медведчук в 2004 році , передача "Про те", де він мочив Ющенка на пару з Джангіровим).

 

Ці його діяння були аналогією з діяннями противсіхів через 5 років на виборах През. в 2010 році. Противсіхи діяли один до одного як Корч: брехливо й цинічно.

Закінчилось обрання Януковича ( "вони однакові!", "тільки не жидівка!") спаленим Хрещатиком, Небесною Сотнею, втратою суверенітту над частиною територій і війною, кінця якої не видно.

 

Можна сказати, на виборах 2010 Ющенко вже працював політ.агітатором проти головної конкурентки Януковича так само підло й цинічно як і проти нього підло й цинічно в 2004 році працював Корчинський ( і Джангіров).

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а я не знаю, чому періодично проти Корчинського здіймається хвиля. Насправді він завжди був зрозумілий. Те, що в 2004 році він був проти Юща, було інерцією того, що він був проти Чорновола. Просто існувала інерція конкуренції між націоналістами та націонал-демократами

От і все

І не треба було шукати інших пояснень - КДБ, СБУ, ФСБ, Дугін, євразійці, "наші" .... Все це писали люди, що або не знали Корча, або його конкуренти

 

Помню, существовала еще до 1-го майдана довольно пакостная такая передачка "Проте", против Юща, но Корч больше по Йуле там проезжался. Так вот, дело в том, что Корч там был не один в ведущих, а вместе с редкостной мразью, прокацапопидаром и гнидой джангировым (ипальник у последнего тоже такой еще, сально-омерзительный, что характерно). Что их связывает - непонятно, тем не менее, выглядело это примерно как секелев ведет передачу вместе с Цеголко хотя бы, например  :bluet:

Ну и ассоциации по поводу Корчинского соответствующие выработались B-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...