Перейти до змісту

ФУП всьо?


Kachmar

Recommended Posts

Аборигеша ненада ругаццо. Парася ану запости гєлко ааааааааааааав або иииииииииии.содєржатєльно.

 

 

а может ану иво нахуй рассказывать кому и шо делать  :pleasant:

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аборигеша ненада ругаццо. Парася ану запости гєлко ааааааааааааав або иииииииииии.содєржатєльно.

Не верещи! Раз уже вернулась расскажи ка нам фупавские новости :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тіхо . Без нервів.Там у гєлко/ханя йди сюди тут твоє фірмєнноє спєрлі/ про весілля я написав щоб не чіпали названих людей. Три останніх ніки надють допомогу АТО а у алії та wft рідня там. Мене можете забанити а ті люди до мене немають ніякого відношення. Забань мене абраша.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

опа! превед, Фома! а у нас туд новый юзвердь... забавный такой...  :shuffle:

с таким прикольным ником... ой, зобыла: помню долько последние три буквы - don  :nose3:

 

и йон даже вообще на treparя не похож, кстате...  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Тіхо . Без нервів.Там у гєлко/ханя йди сюди тут твоє фірмєнноє спєрлі/ про весілля я написав щоб не чіпали названих людей. Три останніх ніки надють допомогу АТО а у алії та wft рідня там. Мене можете забанити а ті люди до мене немають ніякого відношення. Забань мене абраша.

Иди проспись.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Иди проспись.

От якби ти не написав такої дурні на цілком нормальне моє прохання я би змовчав. Тепер мушу запитати тебе.Чому ти не захищав свій дім а сидів на рибодовлі на Житомирщині в той час коли донюас захищали хлопці з тієї ж Житлмирщини. Можеш не відповвдати.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

От якби ти не написав такої дурні на цілком нормальне моє прохання я би змовчав. Тепер мушу запитати тебе.Чому ти не захищав свій дім а сидів на рибодовлі на Житомирщині в той час коли донюас захищали хлопці з тієї ж Житлмирщини. Можеш не відповвдати.

 

 

пиздобол, а ты пишешь с блок-поста?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пиздобол, а ты пишешь с блок-поста?

Я ж пояснив. У відплвідь на дурний аборигенів закид. А ти диванний боєць не сунь носа куди не просять. Попірдуй на дивані у теплій хаті. Боєць.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...