Перейти до змісту

Мерило - то еще не всё... Ебаноидзе


ЦеDzip

Recommended Posts

який правильний підхід - "не те" прізвище.

це є критерієм роботи?

ви впевнені, що ваше прізвище на одній або й декількох мов світу не звучить.... ммм... дещо дивно? :)

Змінено користувачем Азазелло
Link to comment
Share on other sites

який правильний підхід - "не те" прізвище.

це є критерієм роботи?

ви впевнені, що ваше прізвище на одній або й декількох мов світу не звучить.... ммм... дещо дивно? :)

 

прізвище ні до чого, тим паче моє, для того, щоб ставити такі запитання спочатку пишіть про своє, а потім будем дивитися.

 

Ось що малось на увазі.

 

"Еще четыре гражданина Грузии"

Link to comment
Share on other sites

це було риторичне запитання, яке б ви мали поставити самому собі, якщо ви не зрозуміли. мені ваше прізвище ні до чого.

щодо громадян грузії - і що?

давайте вже раз і назаджди визначимося - іноземці на високих посадах - це погано, чи добре?

тому що якщо призначається наш, відразу гілки при звязки і корупцію. до речі, змістовні гілки.

якщо призначають іноземця - відразу гілки "а у нас своїх немає????!!!1111111один"

Link to comment
Share on other sites

це було риторичне запитання, яке б ви мали поставити самому собі, якщо ви не зрозуміли. мені ваше прізвище ні до чого.

щодо громадян грузії - і що?

давайте вже раз і назаджди визначимося - іноземці на високих посадах - це погано, чи добре?

тому що якщо призначається наш, відразу гілки при звязки і корупцію. до речі, змістовні гілки.

якщо призначають іноземця - відразу гілки "а у нас своїх немає????!!!1111111один"

 

 

якщо хоч щось зроблять, то добре, але ...мене Мєріло вибила з колії :gigi: 

 

та подивимось

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Ну грузинов-то точно берут не за красивые глаза и не за искусственные губы "Я- Анджелина Джоли"

 

У всех реальный опыт реформирования постсоветских коррумпированных госструктур к европейским образцам.

 

Джамбул Ебаноидзе, Ранее он работал в Грузии заместителем министра юстиции, председателем Национального агентства публичного реестра, председателем Национального бюро исполнения и председателем Таможенной службы.

 

Гецадзе был первым заместителем министра юстиции Грузии, заместителем министра внутренних дел, секретарем Высшего совета юстиции Грузии, работал и в международных организациях. Сейчас он занимает должность декана юридического факультета Тбилисского университета.

 

Кроме того, в Государственную исполнительную службу Украины пригласили Хатию Шелию, которая возглавляла юридический департамент Национального бюро исполнения Грузии. Она тоже согласилась получить украинское гражданство

Link to comment
Share on other sites

Ебаноідзе - це, мабуть, правильний пацан,. Головне, щоб його дії відповідали прізвищу.  B-)

 

От мені здалося, варто було б хоча б тимчасово прізвище змінити, йому тут таки спокою не дадуть  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

От мені здалося, варто було б хоча б тимчасово прізвище змінити, йому тут таки спокою не дадуть  :gigi:

 

Та да, недовольные подчиненные будут промеж собой называть его Эбанько, чи Эбанчук...

 

А он их будет эбать, эбать и еще раз эбать, шоб не расслаблялись

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

прізвище ні до чого, тим паче моє, для того, щоб ставити такі запитання спочатку пишіть про своє, а потім будем дивитися.

 

Ось що малось на увазі.

 

"Еще четыре гражданина Грузии"

Заголовок теми трохи інший

Link to comment
Share on other sites

Зощенка на вас немає. Яке жлобство акцентувати увагу на прізвищі

Увага акцентується на тому що замість власних громадян на посади призначаються імпортні часто з не самих успішних країн. Чого не призначать шведів, датчан, фінів, норвежців, голандців, швейцарців. Тобто тих країн де доведина ефективність керівництва. При всих моїх симпатіях незворотність і житєздатність грузинських реформ поки що під питаням(згадайте Аргентину кінця 90-х і тепер).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Такие фамилии им надо бы менять, некомфортно в Украине будет  :pleasant:

справжній мужик таке не робить. З таким прізвищем можна теж бути гордим горцем так, шо всі матимуть респект. То від людини залежить.імхо

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...