Перейти до змісту

Перелом в войне, или что будет дальше


Recommended Posts

Сегодня моей жене на работе эту же мысле-херню втирала колежанка.

Мол, нахуй тот крым и далбас.

Пусть кацапье вдавится.

Мои мальчики на войну за жирного петю не пойдут

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да... и я, блять, очень зол сегодня.

Пришлось звонить через комбата наверх, чтобы поставили на место одного зажравшегося майора из отдела кадров, чтобы наконец, на второй день, выписал нам направление на медкомиссию в добровольцы.

 

Две ваты здесь сегодня уже грохнул, и еще грохну, если понадобится.

 

Вобщем, не злите, пж...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

фишка в том, что допысувач сначала представился неким таинственным инсайдером, знающим реальный расклад.

А затем начал безапеляционно, как свершившийся факт оглашать украинские земли потерянными.

 

Не ИМХО, не "возможно", а именно утвердительно "потерян"!

 

Засеивая таким образом мозги читателей пораженческим мыслевирусом и программируя на смирение с потерей.

 

Зачем с ним спорить? Это не развлечение.

 

ну и пусть пишет как хочет или тут северная корея и все должны писать в одной струе? и зачем его банить (как я понимаю) было?

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Сегодня моей жене на работе эту же мысле-херню втирала колежанка.

Мол, нахуй тот крым и далбас.

Пусть кацапье вдавится.

Мои мальчики на войну за жирного петю не пойдут

Ей пане,хто тут говорить про -накуй тот крим і домбас.Говорять про те,що його брати треба після "мариновки" і вимерзення вати в мозгах.Що взяття тої території потрібно з мінімальною ПРИРОДНЬОЮ кількістю того контигенту,а не  поклавши життя за нього(той контигент).На даному етапі війна іде за то,щоб зараза не розповсюджувалася і вимерзала там.Тим чи іншим способом.І щоб країна була готова прийняти на переробку ту територію з найменшою морокою.Тобто з мізером вати на нашій землі.Ніхто не говорив,що треба віддати нашу землю,але якщо її вертати,то з мізером ватних і їх способом життя.

Link to comment
Share on other sites

ну и пусть пишет как хочет или тут северная корея и все должны писать в одной струе? и зачем его банить (как я понимаю) было?

 

модя, на цугундере таких деятелей хватает, если хочется поговорить на пораженческие темы.

токо они не маскируютя.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ей пане,хто тут говорить про -накуй тот крим і домбас.Говорять про те,що його брати треба після "мариновки" і вимерзення вати в мозгах.Що взяття тої території потрібно з мінімальною ПРИРОДНЬОЮ кількістю того контигенту,а не  поклавши життя за нього(той контигент).На даному етапі війна іде за то,щоб зараза не розповсюджувалася і вимерзала там.Тим чи іншим способом.І щоб країна була готова прийняти на переробку ту територію з найменшою морокою.Тобто з мізером вати на нашій землі.Ніхто не говорив,що треба віддати нашу землю,але якщо її вертати,то з мізером ватних і їх способом життя.

 

Извини, циник, я твои посты практически не читаю (только первую строку) из-за отсутствия в них какого-либо здравого форматирования текста.

поток букав.

 

А пост мой относился к тем, кто считает оккупированные территории потерянными.

ТС дарма грохнули, це ж не заклики 'прапала всьо'. Те, що Лугандон повинен нажертись гівна донесхочу, якби не викликає особливих сумнівів. 

 

он грохнут за "Крым потерян, к сожалению"

Причем, после предупреждения, продолжил сво. голимую агитацию.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@mg42, вы только не нервничайте.

Но форум с одной точкой зрения это кухарка.ру.

Хотя там знаете какие баталии бывают в темах о пользе салатов с маянезом!

Поверьте, не станет внешних оппонентов, начнут грызть друг друга.

Тут один эгорий с товарками способен на такое, что любой ватник только позавидует.

И тренироваться опять же на ком-то нужно.

Конечно если это агрессивные гадости и оскорбления по национальному признаку, то без разговоров.

Но если наброс на вентилятор, при чем явный наброс, не сбивайте на взлете.

Дайте ватку поджечь.

Позязя.

Link to comment
Share on other sites

Сегодня моей жене на работе эту же мысле-херню втирала колежанка.

Мол, нахуй тот крым и далбас.

Пусть кацапье вдавится.

Мои мальчики на войну за жирного петю не пойдут

це ясно. Те, що треба робити нашим ворогам ( і те, що вони роблять), ми вже розглянули

 

Тепер треба розглянути, що треба робити Україні

 

Дуже вірно рішення формування таких добрбатів, куди збираєтесь Ви,- "Шторм", для боротьби з терористами та диверсійно-розвідувальними групами противника

Це наша перевага, бо ми воюємо на власній території та таких батальйонів може організувати багато

 

Але щоб це було перевагою, потрібні самі ДРГ з боку України, які будуть знищувати командний склад та військових спеціалістів РФ, включно із спеціалістами ракетно- артилерійських частин...

 

Чим більше знищимо їхньої еліти, особливо генеральської, яка особисто відповідальна за розв'язання цієї війни, тим скоріше РФ видохнеться

Link to comment
Share on other sites

ватний висер

Донбас- це Україна

але без вати

Будь-яка держава володіє тією територією, яку вона може захистити, відвоювати і утримати.

Донбас у цілому - це Україна, але населені москалями та підмоскаликами міста і містечка практично ніколи не вважали себе Україною.

Вони і на початку 90-х зголосилися піти під українську владу, бо вважали, що в Україні їм буде ситніше. Та й надавити на молоду українську владу було легше, ніж на московську.

Проблема Донбасу тільки в тому, що він становить загрозу для миру в решті України. Тому вирішення цієї проблеми полягає лише в "пацифікації" військовим шляхом. Інакше, мірою зубожіння місцевого населення, дедалі більше людей, яким нічого робити, будуть сідати в російську бронетехніку, брати до рук російські автомати, і кричати - "На Киїів", "На Львів". Зрештою їх буде стільки, що вони і справді зможуть пройти до Києва і вчинити нову Руїну.

А що буде на залишках цієї руїни їх і нікого в Росії особливо не цікавить. Ці "люди" налаштовані на деструкцію, а не на добробут народу.

Я тут якось забрів випадково на один російський сайт - мракобєсіє висшей мєри. І це не окреме поодиноке явище, це маса народу, яка ненавидить усіх довкола.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут один эгорий с товарками способен на такое, что любой ватник только позавидует.

 

 

А кто такой эгорий, что юзеркиня без него "и товарок" аки авца заблудшая без доброго пастыря?  Стучит и стучит, бидалашная   :fp1:

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що до того, як би я робив на місці Путена- так от, саме так би робив- випускав би на форуми Дергачовських, аустайдерів та циніків із отакими ідеями...

Не бачив, де Аутсайдер з Циніком працювали на Путлєра.

Але якщо їх забанили, то можете й мене забанити. Не знаю за що, але баньте.

Link to comment
Share on other sites

А кто такой эгорий, что юзеркиня без него "и товарок" аки авца заблудшая без доброго пастыря?  Стучит и стучит, бидалашная   :fp1:

Єгорій - це кошмар, який щоночі юлькам сниться. Олдбої, Ашнари, Асмодеї бояться його наче дусту :lol2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А що до того, як би я робив на місці Путена- так от, саме так би робив- випускав би на форуми Дергачовських, аустайдерів та циніків із отакими ідеями... Щоб заощадити гроші на військових діях, під час яких гине ресурс російської нації... Нехай розказують, що від України нічого не залежить і їй треба надурити Путина- віддати йому наші "ватні" території... Як уже віддали Крим та одержали війну в Донбасі... А віддали б Донбас- була б війна у Харкові та Запорі... І так далі... Просто капець яких, Басаргіни розмножуються діленням... 

 

Жесть, добре я по середах подаю. Отже, Путін психопат з манєчкою відновлення СРСР. Співвідношення сил на його користь. Треба думати як тримати оборону. Доки притомні люди не візьмуть владу у Вашінгтоні. Так зрозуміло? І це, тобі ніхто не забороня взяти дідівський ремінгтон і піти н апередову.

Link to comment
Share on other sites

Вот такая точка зрения и я согласен с ней в общем.
 

Путин проиграл войну своей жизни и уже знает об этом. Пик его славы и расцвет карьеры позади и никогда не вернутся.
Сегодня у него всего лишь три основных варианта решений по войне на Донбассе. 
Выбор невелик, но делать его придётся.
1. Развитие конфликта.
Похоронит российского лидера очень быстро. ЕС и США наверняка усилят давление на экономику России, которая уже идёт в разнос. Кроме того, Украина отрастила зубы и не известно, чем могут закончиться активные боевые действия. 
А явный проигрыш - это, мне кажется, одна из фобий Путина.
Никаких шансов выиграть даже в случае успехов на поле боя.
2. Вывод войск и слив Донбасса.
Крах политической карьеры после недоумённой паузы ватного электората. Положение усугубится обнищанием россиян, даже при частичной отмене санкций.
Власть останется в руках немного дольше, но шансов удержаться практически не добавится.
Почему не ноль? 
Какие-то сотые доли процента вероятности на выживание вождя оставляю с поправкой на тупость ваты, которой для отвлечения внимания подсунут новые духовные скрепы.
3. Вялотекущий конфликт.
Агония будет длиться немного дольше, чем в первых двух случаях. Какое-то время можно будет водить за нос стремительно нищающий электорат, прикрываясь новыми придуманными причинами и оправданиями. 
Но действие санкций продолжится и если добавить сюда падение цен на энергоресурсы, то очевидно, что финал тот же, что в первом варианте - никаких шансов на победу. 
Сходство с первым пунктом ещё и в том, что есть риск активных действий со стороны украинской армии. 
Возможно успешных. 
А, как я уже говорил, явный проигрыш для Путина неприемлем.
Пока российский президент действует по третьему сценарию. 
Возможно, когда санкции и цены на нефть нанесут ещё больший ущерб экономике, решит перейти ко второму, растянув его во времени и отчаянно торгуясь с ЕС и США за вывод каждого танка, каждой установки “Град”.
Несмотря на обострившуюся в последние дни обстановку в зоне конфликта, выбор первого варианта, на мой взгляд, маловероятен, хотя и возможен. 
В нём для Путина заложены максимальные и, главное, необратимые риски.http://informator24.blogspot.de/2015/01/blog-post_95.html
Link to comment
Share on other sites

Єгорій - це кошмар, який щоночі юлькам сниться. Олдбої, Ашнари, Асмодеї бояться його наче дусту :lol2:

 

Ястно. Не в бою дискуссии, так в спину стуком... Как это по хульковому :)

Link to comment
Share on other sites

Ще раз, Путін психопат. Будь хто з тих хто бачив його голі цицьки верхи на коняці мусить це розуміти. І у нього манєчка відновити совок. Раціональними аргументами, типа санкцій, переконати психопата неможливо

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

MG, Лугадония и Крым, для России, в данный момент - это и преступление и наказание! 

 

Эта та блесна, которую заглотнул Путин и за которую его будут тащить туда, куда захотят.

4 миллиона голодных ртов, разрушенная инфраструктура, вооруженные банды, голодные гопники, ряженые казаки (ослы), брутальные горные ослоебы... 

Это все должно перебурлить... Рано еще возвращать эти территории, местные жители должны насладиться российской властью...

Змінено користувачем Gorbatii
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ТС дарма грохнули, це ж не заклики 'прапала всьо'. Те, що Лугандон повинен нажертись гівна донесхочу, якби не викликає особливих сумнівів. 

:td: 

нічого не дарма. Він- агентура Кремля, яка нав'язує думку, що територія України не належить самій Україні

Чисто логічно це те ж саме "все пропало"- бо втрачає сенс опір України агресору

Link to comment
Share on other sites

@mg42, як хочеш але Дергачовського ти по-моєму дарма. Я його давно читаю, і як на мене він однозначно проукраїнський.

ти вважався мені форумним другом. Але зараз я б і тебе забанив. Причому довічно. 

Немає значення, що ви писали "давно"

Ця війна задумувалась російським генералітетом та її псеводоелітою саме давно. І те, що вона мала носити характер передусім ідеологічний, було ясно ще в 1991 році, коли вони програли битву за "уми"

Link to comment
Share on other sites

 

MG, Лугадония и Крым, для России, в данный момент - это и преступление и наказание! 
 
Эта та блесна, которую заглотнул Путин и за которую его будут тащить туда, куда захотят.
4 миллиона голодных ртов, разрушенная инфраструктура, вооруженные банды, голодные гопники, ряженые казаки (ослы), брутальные горные ослоебы... 
Это все должно перебурлить... Рано еще возвращать эти территории, местные жители должны насладиться российской властью...

 

навіщо закликати до того, що вже й так відбувається природним чином? Щоб не робити того, що ми маємо робити- боротись за ці території теж природним чином? То тоді вони ніколи не повернуться до України...

Link to comment
Share on other sites

ти вважався мені форумним другом. Але зараз я б і тебе забанив. Причому довічно. 

Немає значення, що ви писали "давно"

Ця війна задумувалась російським генералітетом та її псеводоелітою саме давно. І те, що вона мала носити характер передусім ідеологічний, було ясно ще в 1991 році, коли вони програли битву за "уми"

 

Я то тут причому? Російських генералів люблю не більше ніж ти.

Link to comment
Share on other sites

ну и пусть пишет как хочет или тут северная корея и все должны писать в одной струе? и зачем его банить (как я понимаю) было?

Соглашусь.  Я бы не перегибал палку в борьбе за политическую целесообразность.  Форум он все ж для обмена мнениями существует и если мнение на всех одно то это не особо интересно становится и форум чахнет. Естественно надо отличать альтернативное мнение от примитивного троллинга. Вот у ТС имхо мысль была.  Не обязательно со всем соглашаться и воспринимать как Библию но лично мне читать интересно было.  А Провокатора по делу грохнули)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...