Перейти до змісту

Перелом в войне, или что будет дальше


Recommended Posts

Каких именно? как я понимаю горизонт планирования лето? Что в парашке появится за вундервайля за полгода, в виде некого секретного "другого инструмента".?

Это ещё не ясно, как в самой Рашке до лета забурлит, а то может им совсем не до Украины уже будет :)

Link to comment
Share on other sites

 

територія.але не населення у своїй більшості.То глухий совок.Тому лінія за якою нехай ті там живуть.але не признаня ніяких правових наслідків від того.І робити нову Україну з бази починаючи.от коли ТУТ наладимо життя,можна буде ПЕРЕВАРЮВАТИ то "населення".не раніше,бо знову буде гній отруювати нестійкі.неоздоровлені частини.тільки при повному імунітету можна допускати тамтих в спільне коло.Лише тоді можна буде виділити гангрену від ще здорового тіла.на то треба мати сили.яких зараз НЕМА......теж з Кримом.....Це при умові сьогодення.Коли б хуйлостан гавкнувся на осколки-інші умови і іншиу напрям діяльності.ІМНО

 

 

 

Яке населення, про що Ви?

1) населення Краматорська та Славінська на початку подій в Лугандонії теж вважалось ватним, навіть більше, ніж у самому Донецьку

Але ще до звільнення їх українськими військами там повністю помінялись настрої. І зараз вони проти сепарів

2) це населення ( мається на думці населення теперішньої Лугандонії ) ще декілька разів буде мігрувати та емігрувати- Україною та в РФ... Бо по ним декілька разів пройдуться війська-  то російські, то наші, то російські, то наші... Плюс всілякі перевірки на терористично-диверсійну діяльність... Поки що не проводили, але якщо Україна цього захоче, проведе... Вати там не буде, принаймні не в такій кількості, як зараз... А в такій, як у Маріуполі чи Славінську... Чи в Дніпрі...

Link to comment
Share on other sites

Я не сказав що мені ясно я сказав що думаю що нікому не ясно. Принаймі логічно сформульованого плана повернення Крима мені не траплялося. Всі надії на загальний розвал РФ.

а мені траплялось. І не лише мій власний, який я багато разів викладав на форумах- є крім таких, як я, ціла група волонтерів-експертів, що викладали його в мережі- або на Укрлайф, або на Громадському, або й там, і там

Link to comment
Share on other sites

 

 


так він якраз того і не говорив.Все у нюансах.макіавелівських.......От уявімо-завтра все покотилося аж до кордону з хулостаном і уявімо ми вернули всі території і все населення там.Уявили? тепер візтмемо політичну складову-месною вибори місцеві і хто там буде при владі? так вони наші нові старі пееровці.

 

Нет, именно так он и сказал. Просто в разных постах. 

 

И выборов бояться нечего - все, кто поддержал сепаратистов должны быть наказаны. С поражением в гражданских правах на время наказания. Выборы им могут только сниться. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вы путаете два разных "режима"... :)

блин. не успел даже поспорить :) скучно...

тю!

о чём можно спорить....

 

кстати все уже заметили,что вата ватная  сейчас маскируется под вежливую вату.......типа шоб не забанили за грубость или ещё за что то....но честно говоря зачем спорить с ольгинцем-который просто на работе....

Link to comment
Share on other sites

Яке населення, про що Ви?

1) населення Краматорська та Славінська на початку подій в Лугандонії теж вважалось ватним, навіть більше, ніж у самому Донецьку

Але ще до звільнення їх українськими військами там повністю помінялись настрої. І зараз вони проти сепарів

2) це населення ( мається на думці населення теперішньої Лугандонії ) ще декілька разів буде мігрувати та емігрувати- Україною та в РФ... Бо по ним декілька разів пройдуться війська-  то російські, то наші, то російські, то наші... Плюс всілякі перевірки на терористично-диверсійну діяльність... Поки що не проводили, але якщо Україна цього захоче, проведе... Вати там не буде, принаймні не в такій кількості, як зараз... А в такій, як у Маріуполі чи Славінську... Чи в Дніпрі...

Я бачив по виборах у ВР.яке ТАМ населення по ДУМАННЮ.Цього досить.....Тепер про НАШ донбас-власне нам трнба ЗАРАЗ час на закріплення у них відчуття єдності з Україною і віддчуттю себе українцями.а не "дотбасом".Крім того,ви самі кажете,вати на неокупованих територіях вистарчає.то нам треба ще більше і щоб перевага її зролста критично?....Гам на цьому суспільному підйолмі треба зараз власне поступово переварити то що маємо.а не взяти на переварку більше ніж можемо.Вже 25 років проходимо то.

Link to comment
Share on other sites

"Переживания моего сердца и горячие молитвы с народом Украины,

где общественно-политические противоречия и злая человеческая воля

привели к братоубийственной вражде на Донбассе, которая приносит

неизмеримые страдания в первую очередь мирным жителям", - сказал патриарх Кирилл

в среду на открытии международных Рождественских чтений в Государственном Кремлевском дворце.

Link to comment
Share on other sites

цих планів ( по поверненню Криму)  в мережі з боку приватних осіб було вже стільки, що тільки вата може стверджувати, що йому вони не попадались ( або були, на йому думку, не досить логічними- взагалі смішне формулювання, вкрай безглузде й нелогічне... начебто люди от так, від балди, без жодної логіки , всі як один, викладали план, де жодний пункт не був пов'язаний один з одним, а усі разом не мали жодного стосунку до здорового глузду та об'єктивних реалій)

Link to comment
Share on other sites

а мені траплялось. І не лише мій власний, який я багато разів викладав на форумах- є крім таких, як я, ціла група волонтерів-експертів, що викладали його в мережі- або на Укрлайф, або на Громадському, або й там, і там

 

Та з твоїм то планом я знайомий. Просто ти не враховуєш що будуть у відповідь робити росіяни. Коротше варіантів крім військової сили по-моєму нема, а до потрібного рівня сили ще роки. Якщо не дестиріччя. Хіба що і правда повний внутрішній колапс РФ. Східна Німеччина як речовий доказ, коли що

Link to comment
Share on other sites

Я бачив по виборах у ВР.яке ТАМ населення по ДУМАННЮ.Цього досить.....Тепер про НАШ донбас-власне нам трнба ЗАРАЗ час на закріплення у них відчуття єдності з Україною і віддчуттю себе українцями.а не "дотбасом".Крім того,ви самі кажете,вати на неокупованих територіях вистарчає.то нам треба ще більше і щоб перевага її зролста критично?....Гам на цьому суспільному підйолмі треба зараз власне поступово переварити то що маємо.а не взяти на переварку більше ніж можемо.Вже 25 років проходимо то.

та гаразд Вам, не лякайте

Пам'ятаєте Басаргіна та іншу шваль на ФУПі, які давно носились з розділом України по чехословацькому сценарію? Як вони були переконані в проросійськості Одеси, Миколаєва, Херсона, Дніпра?

Отож

Link to comment
Share on other sites

 

 

Нет, именно так он и сказал. Просто в разных постах. 

 

И выборов бояться нечего - все, кто поддержал сепаратистов должны быть наказаны. С поражением в гражданских правах на время наказания. Выборы им могут только сниться. 

Та хіба я проти.Просто про то не говорю з однієї причини-НІКОЛИ ТОГО НЕ БУДЕ (пораження у правах).Бо НЕ ДАДУТЬ дяді,що дають гроші.Бо навіть.якщо вони і згідгі.але то суперечить розумінню мас.А вже їм хуйло то доведе ,повірте.Тому такий варіан тавіть не розглядається.

Link to comment
Share on other sites

Та з твоїм то планом я знайомий. Просто ти не враховуєш що будуть у відповідь робити росіяни. Коротше варіантів крім військової сили по-моєму нема, а до потрібного рівня сили ще роки. Якщо не дестиріччя. Хіба що і правда повний внутрішній колапс РФ. Східна Німеччина як речовий доказ, коли що

і це ти називаєш логікою

Що за штучне відділення військового шляху від економічних санкцій ( очевидно, саме їх ти мав на думці, коли писав про внутрішіній "колапс", якщо логічно - хоч сам внутрішній колапс є вже фінішем внаслідок сукупності всіх робочих факторів), коли на справді ефективність як першого, так і других мультиплікативно збільшуються, якщо їх застосовувати комплексно... І не лише їх 

Link to comment
Share on other sites

цих планів ( по поверненню Криму)  в мережі з боку приватних осіб було вже стільки, що тільки вата може стверджувати, що йому вони не попадались ( або були, на йому думку, не досить логічними- взагалі смішне формулювання, вкрай безглузде й нелогічне... начебто люди от так, від балди, без жодної логіки , всі як один, викладали план, де жодний пункт не був пов'язаний один з одним, а усі разом не мали жодного стосунку до здорового глузду та об'єктивних реалій)

 

Я вже раз відповів. Можу повторити. Наскільки я розумію бачення Путіна Криму приготована роль військової бази. Може залишать трохи борделей для того що б солдатам було де розважатися. Два чи скільки там мільйонів кримчан будуть силою чи умовлянням витіснені на континент. Це стратегія.

Все що я бачив до цього часу базується на припущеннях що демографія Крима залишиться менш більш незмінною. В межах довоєнних тенденцій.

Link to comment
Share on other sites

Историк Солонин: Российская экономика оказалась мыльным пузырем, который лопнул от легкого укола крохотной иглой санкций

Российский историк и публицист Марк Солонин считает, что процесс обвала российской экономики только начался, и Украине в конфликте с Россией надо продержаться как минимум до конца 2015 года.


Российский историк Марк Солонин считает, что санкции нанесли России серьезный удар, так как изначально в РФ не было сильной самостоятельной экономики. Об этом он заявил в комментарии изданию "ГОРДОН".

"Президент США совершенно прав. Удар, который был нанесен по российской экономике, достаточно слабый, но это была экономика мыльного пузыря. И достаточно очень легкого укола крохотной иголочкой, чтобы мыльный пузырь лопнул", – считает Солонин.

"Я живу провинциальном городе Самаре, бывшем Куйбышеве. Этот город был создан для того, чтобы обеспечить рабочей силой огромный индустриальный комплекс – два гигантских авиационных завода, авиамоторный завод, два подшипниковых завода, два ракетных завода, завод боеприпасов. Для всего этого появился город Куйбышев с населением один миллион человек", – отметил историк.

По наблюдениям Марка Солонина, благополучие России строилось на растрате денег, полученных от добычи нефти и перепродаже товаров из Китая, что и привело к такому резкому падению после снижения цен на нефть и введения санкций.

"Сейчас большая часть предприятий просто снесена огромными бульдозерами, и на их месте возвышаются торговые центры. Что же делает один миллион человек? Они все потребляют нефтяные ренты и получают деньги от выросших в нулевые годы цен на нефть. Только они это делают в извращенной форме. Ведь им не раздают нефтяные доллары пакетами каждый месяц. Они едут в Китай, закупают там эшелонами китайский ширпотреб, продают его другим, а те, в свою очередь, продают горожанам в ларьках. И весь город покрывается как поганками после дождя бесчисленными торговыми центрами, где люди друг другу продают фактические нефтяные деньги, которые материализованы в виде китайского ширпотреба. Такой экономике достаточно легкого щелчка, чтобы она начала рушиться полностью", – считает Солонин.


"Рубль уже упал в два раза по отношению к доллару и понятно, что это падение еще не окончилось. Это означает, что покупательная способность населения и возможность покупать китайский ширпотреб сокращается. А это, в свою очередь, означает, что количество торговых центров, продающих китайский ширпотреб, также сокращается. Таким образом, половина людей может стать безработными. Это принцип домино – когда достаточно толкнуть одну фишку, начинает рушиться вся цепочка", — считает Солонин.

По мнению Солонина, в России нет не только промышленности, но и кадров, которые смогли бы в этой промышленности работать.

"Уменьшение поступлений от нефтяных долларов приведет к обрушению. А другого ничего нет – заводы снесли. И что еще более печально и катастрофично для российской экономики – нет тех людей, которые бы могли на этих заводах работать. Если сейчас какой-то волшебник дунет-плюнет волшебной палочкой и снова появятся все заводы, кто там работать будет? Те, кто когда-то работал уже состарились или ушли в другой мир. А новое поколение привыкло к дурным незаработанным деньгам. Работать на заводе оно не может, не хочет и психологически не готово. Поэтому оказалось достаточно очень слабых, крохотных, игрушечных полусимволических санкций плюс не такого уж и сильного падения цен на нефть, чтобы весь этот картонный домик, обрушился до основания", — отметил историк.

"Он еще полностью не обрушился – процесс только начался, но я думаю, что 2015 года будет достаточно для того, чтобы все рухнуло. Все что должно произойти, произойдет, но оно произойдет позднее, чем кто-то может надеяться. Это закон жизни. Обрушение сложное и одно звено должно потянуть за собой другое. Это не произойдет за 2–3 месяца и вам, дорогие товарищи и братья, придется продержаться минимум до конца 2015 года", – считает Марк Солонин.

"Никогда, никогда, никогда, никогда не сдавайтесь", – так Черчилль обратился к своим гражданам. И значит, вы продержитесь!" – добавил Солонин, обращаясь к украинцам.

Link to comment
Share on other sites

та гаразд Вам, не лякайте

Пам'ятаєте Басаргіна та іншу шваль на ФУПі, які давно носились з розділом України по чехословацькому сценарію? Як вони були переконані в проросійськості Одеси, Миколаєва, Херсона, Дніпра?

Отож

Та проросійськість ніде не ділася.Вона пішла "на дно" до кращих часів.таке в такому віці не виводиться.а природньо зникає з носієм......А ось молодь треба і то з усією силою держпропаганди вчити бути українцями.а не орками,без роду і племені.І тут непочатий край роботи.

Link to comment
Share on other sites

і це ти називаєш логікою

Що за штучне відділення військового шляху від економічних санкцій ( очевидно, саме їх ти мав на думці, коли писав про внутрішіній "колапс", якщо логічно - хоч сам внутрішній колапс є вже фінішем внаслідок сукупності всіх робочих факторів), коли на справді ефективність як першого, так і других мультиплікативно збільшуються, якщо їх застосовувати комплексно... І не лише їх 

 

Ще раз, спробуй поставити себе на місце Путіна і що б ти робив за таких обставин. Можу дати одну ввідну. Йому буде всеодно якщо росіяни лайно жерти муситимуть. Є ж моделі на зразок Північної Кореї, де добре видно як воно все працює.

Link to comment
Share on other sites

і це ти називаєш логікою

Що за штучне відділення військового шляху від економічних санкцій ( очевидно, саме їх ти мав на думці, коли писав про внутрішіній "колапс", якщо логічно - хоч сам внутрішній колапс є вже фінішем внаслідок сукупності всіх робочих факторів), коли на справді ефективність як першого, так і других мультиплікативно збільшуються, якщо їх застосовувати комплексно... І не лише їх 

Все це не НАША справа.Бо нема можливостей .Тому ваші плани по цьому взагалі поза реальністю.

Link to comment
Share on other sites

Ще раз, спробуй поставити себе на місце Путіна і що б ти робив за таких обставин. Можу дати одну ввідну. Йому буде всеодно якщо росіяни лайно жерти муситимуть. Є ж моделі на зразок Північної Кореї, де добре видно як воно все працює.

Ви взагалі на цій планеті живете? Про демографічну кризу чули? А про те, що ВПК РФ зжере всі кошти РФ, та так, що нафтогаз РФ загнеться сам, а з ним загнеться і сам ВПК, і її збройні сили, і вся раша? Що пряників солодких не вистачить на всіх, і всі почнуть ділити- ті ж військові перетворяться на банди озброєних людей, щоб прихопити собі жирні сибірські улуси... До чого тут взагалі Путін, якщо це- об'єктивна реальність?

 

РФ веде війни з Україною, попутно міркуючи в російських ЗМІ, що веде війни прости США та всього Заходу

Можуть вони в таких умовах скоротити фінансування ЗС РФ та ВПК РФ? Начебто ні... А де тоді взяти гроші? А от в тих, хто їх і давав у достатній кількості... Поки ці "ці" не здохнуть, а з ними й все...

Все це не НАША справа.Бо нема можливостей .Тому ваші плани по цьому взагалі поза реальністю.

як не наша, коли Україна воює із РФ?

Link to comment
Share on other sites

,

 

як не наша, коли Україна воює із РФ?

Власне що то тільки то ЩО МОЖЕ Україна.А економічні санкції не наша царина.А вони якраз на даному етапі становий хребет поразки Хуйла.А санкції в руках зовнішних і тому ваші прогнози стають цілком хиткими,бо не базуються на ПОВНОМУ знаню тамтих реалій.

Link to comment
Share on other sites

Я офуєваю в цьому зоопарку вати... В України немає можливостей? Та це ж міркування Шпутена про відсутність "ресурсу" в України, через що він і почав цю херню творити! 

Ви що тут- усі реально йопанулись, слідом за Путиним? Ви як рахуєте? Насправді все просто:

 

1) В України не досить ресурсів проти РФ ( особливо, коли вона єдина), але досить ресурсів проти Крисії та Лугандонії, якби вони були самі по собі

2) У Крисії та Лугандонії немає ресурсів проти України, якби їх не підтримувала РФ

3) У РФ немає ресурсі проти всього іншого світу та, відповідно, немає ресурсів проти України, якщо її буде підтримувати весь світ

 

Іншими словами, геометрична картина така:

1) Україна покриває Крисію та Лугандонію

2) РФ покриває Україну

3) весь інший світ, передусім Захід, покриває РФ

 

У РФ та їх сателітів немає жодних шансів

А в України тут почесна роль бути як конкретним аргументом, чому РФ має бути знищена, так і конкретним могильником РФ, якій дістанеться вся слава- бо саме Україна воює проти РФ фізично

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз, спробуй поставити себе на місце Путіна і що б ти робив за таких обставин. Можу дати одну ввідну. Йому буде всеодно якщо росіяни лайно жерти муситимуть. Є ж моделі на зразок Північної Кореї, де добре видно як воно все працює.

1)Північна Корея ні з ким не воює

2) Північна Корея не має таких проблем із скороченням населення, як РФ. Але вона скоро буде їх мати. Тоді теж усохне, як шагренева шкіра

Link to comment
Share on other sites

Половина тем на форумах, что тут, что на ФУПе сводится к тому что:

Порося зраднык - это такой клич диванных стратегов, которые не в курсе сколько усилий и средств расходится, и насколько на самом деле Порося - неудобный переговорщик для кремля.

Юля сделала бы лучше - без комментариев

 

це застарілі штампи про Юлю. Більшість критиків Порошенка вважають її креатурою кремля. А пороха критикують не за зраду, а за невідповідність посаді президента військового часу і (найчастіше) за титанічні зусилля зберегти олігархічну систему не рахуючись ні з якими політичними чи економічними ризиками. Оце його основна провина, а не міфічна "зрада".

Ви все таки не прирівнюйте нормальних людей до інтелектуального рівня лугандонів.

Життя - це не дибільний пропагандистський фільм з чорно-білими героями.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

1)Північна Корея ні з ким не воює

2) Північна Корея не має таких проблем із скороченням населення, як РФ. Але вона скоро буде їх мати. Тоді теж усохне, як шагренева шкіра

Спокійно Брант.Ми ж в кінцевому результаті хочемо того ж самого.просто у тебе своє бачення руху до того (на мою думку-романтичне).а інших своє.більш цинічне,обрахункове,реалістичне з іхньої точки зору. .....а по правді-обі ті точки варті......лише дискусії на форумі .а не в реальному життя.Воно більш складне і непрогнозоване.....Я то розумію.Чи розумієш то ти? B-)

Link to comment
Share on other sites

А що до того, як би я робив на місці Путена- так от, саме так би робив- випускав би на форуми Дергачовських, аустайдерів та циніків із отакими ідеями... Щоб заощадити гроші на військових діях, під час яких гине ресурс російської нації... Нехай розказують, що від України нічого не залежить і їй треба надурити Путина- віддати йому наші "ватні" території... Як уже віддали Крим та одержали війну в Донбасі... А віддали б Донбас- була б війна у Харкові та Запорі... І так далі... Просто капець яких, Басаргіни розмножуються діленням... 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А що до того, як би я робив на місці Путена- так от, саме так би робив- випускав би на форуми Дергачовських, аустайдерів та циніків із отакими ідеями... Щоб заощадити гроші на військових діях, під час яких гине ресурс російської нації... Нехай розказують, що від України нічого не залежить і їй треба надурити Путина- віддати йому наші "ватні" території... Як уже віддали Крим та одержали війну в Донбасі... А віддали б Донбас- була б війна у Харкові та Запорі... І так далі... Просто капець яких, Басаргіни розмножуються діленням... 

 

+100

Link to comment
Share on other sites

А що до того, як би я робив на місці Путена- так от, саме так би робив- випускав би на форуми Дергачовських, аустайдерів та циніків із отакими ідеями... Щоб заощадити гроші на військових діях, під час яких гине ресурс російської нації... Нехай розказують, що від України нічого не залежить і їй треба надурити Путина- віддати йому наші "ватні" території... Як уже віддали Крим та одержали війну в Донбасі... А віддали б Донбас- була б війна у Харкові та Запорі... І так далі... Просто капець яких, Басаргіни розмножуються діленням... 

 

Ничё. Мы этих ватныхсук отсюда повыведем.

Выход у нас один - война. 

 

Свобода или смерть.

Link to comment
Share on other sites

А що до того, як би я робив на місці Путена- так от, саме так би робив- випускав би на форуми Дергачовських, аустайдерів та циніків із отакими ідеями... Щоб заощадити гроші на військових діях, під час яких гине ресурс російської нації... Нехай розказують, що від України нічого не залежить і їй треба надурити Путина- віддати йому наші "ватні" території... Як уже віддали Крим та одержали війну в Донбасі... А віддали б Донбас- була б війна у Харкові та Запорі... І так далі... Просто капець яких, Басаргіни розмножуються діленням... 

Яке то горе,що ТИ не на його місці :D  :(  Може б я тоді з велфера зліз і почав отримувати діссент пеймент в  "твердих рублях" а не фудстемпами та непотрібними зеленими папірцями :nose3:  B-)   

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...